Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ru
| ua
Фильтры
Всего 36
Цена
От до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Ключ кутовий 10мм прохідний Сталь 70118
Код товара 146740
41 грн.
Новинка
Ключ кутовий 12мм прохідний Сталь 70119
Код товара 146741
49 грн.
Новинка
Ключ кутовий 13мм прохідний Сталь 70120
Код товара 146742
58 грн.
Новинка
Ключ кутовий 27мм прохідний Джонесвей
Код товара 25638
1 093 грн.
Новинка
Ключ кутовий 6мм прохідний Джонесвей
Код товара 25630
149 грн.
Новинка
Ключ торцевий 15мм NEO
Код товара 45362
94 грн.
Новинка
Ключ торцевий 15мм вигнутий
Код товара 25653
57 грн.
Новинка
Ключ трубний торцевий 10*12мм Сталь 70084
Код товара 146785
24 грн.
Новинка
Ключ трубний торцевий 12*13мм Сталь 70085
Код товара 146786
24 грн.
Новинка
Ключ трубний торцевий 17*19мм Сталь70087
Код товара 146788
44 грн.
Новинка
Ключ-труба торцевий 14*15мм МТХ
Код товара 40127
35 грн.
Новинка
Ключ-труба торцевий 17*19мм МТХ
Код товара 40129
43 грн.
Новинка
Набір ключів-трубок торцевих 9шт МТХ
Код товара 47323
307 грн.
Новинка
Ключ кутовий 14мм прохідний Сталь
Код товара 146743
Загрузить еще
1 2

Торцеві трубчасті ключі: вибираємо надійний інструмент

Гайковий ключ - широко поширений затребуваний інструмент, який знаходить застосування в різних сферах. Для роботи з різьбовими з'єднаннями, закручування і викручування гайок, болтів створено багато видів спеціалізованого інструменту: ріжковий і накидний, розвідний і комбінований. Окрему групу становлять торцеві трубчасті ключі. Область їх застосування досить широка - від ремонту авто до укладання рейок.

Різновиди трубчастих торцевих ключів

Ключі трубчасті гайкові незамінні для роботи у важкодоступних місцях, з будь-яким складним кріпленням, монтажу або зняття коліс. Трубчастий торцевий гайковий ключ являє собою порожнисту трубку з ковпаком шестигранної форми, з отворами для монтування або воротка. В деякій мірі схожий на накидні гайкові моделі.

Торцева частина інструменту представляє собою специфічне поглиблення у формі шестикутника (восьмикутника, дванадцятикутника). Часто виготовлення гайкових торцевих ключів зігнутої форми, з виїмкою по обидва боки, під різні розміри, робить їх багатофункціональним універсальним інструментом.

Ключі торцеві гайкові можуть бути за формою: прямі і вигнуті, односторонні і двосторонні. Залежно від призначення, гайковий трубчастий інструмент підрозділяється на основні види:

 • Торцеві трубчасті модифікації - стандартні прямі гайкові ключі, користуються популярністю у власників автомобілів.
 • Кутові трубчасті L-образні - у вигляді звичайної трубки, зігнутої під кутом. Подібна форма гайкового інструменту у вигляді стандартного важеля дає можливість розвивати необхідне зусилля і витягувати без особливих зусиль навіть закислі болти. При охопленні короткої трубчастої частиною величина крутного моменту більше і, навпаки. Знаходить застосування в автосервісі.
 • Кутові трубчасті Г-образні - гайкові торцеві ключі ефективні при роботі в кутах.
 • Шарнірні трубчасті - завдяки рухомий голівці торцевого ключа, можлива раціональна робота гайковим інструментом в різних просторових положеннях, під будь-яким кутом.
 • Т-подібні трубчасті - завдяки особливій формі рукоятки, є можливість застосування рівномірного зусилля двома руками. Гайковий торцевий ключ випускається зі змінними насадками, їх кількість може бути до восьми. Певним недоліком є незручні габарити інструменту.

Розрізняють гайкові ключі також за кількістю граней трубчастого профілю. Матеріалом для виготовлення торцевого трубчастого інструменту є хром-ванадієва і інструментальна сталь. 

Особливості гайковий трубчастих ключів

При закручуванні використовують коротку частину гайкового торцевого ключа в якості важеля. При відкручування болта - довгу частину інструменту, оскільки це пов'язано з закисненням різьблення і необхідним для застосування більшого зусилля. Для деяких видів робіт застосовують торцевий інструмент з дванадцятигранний виїмкою. Є комбіновані модифікації - з різними торцями на шість і дванадцять граней.

Різновидом трубчастого гучного інструменту є свічковий ключ. Суттєвою особливістю і перевагою є те, що трубчасті гайкові ключі можуть використовуватися в поєднанні з різними насадками, що значно розширює функціональність інструменту. Деякі моделі торцевих гайкових ключів оснащуються тріскачкою для можливості перекидати трубчастий інструмент при роботі.

Торцеві гайкові ключі в інтернет-магазині «Трудовик»

При виборі трубчастого ключа торцевого слід звертати увагу на технічні параметри:

 •  Відповідність інструменту розмірами відкручуваних / закручуваних елементів.
 • Якісні довговічні матеріали виготовлення.

Інтернет-магазин «трудовиків» пропонує купити за доступною ціною трубчасті гайкові ключі різних виробників Matrix, Intertool, Berg, Stels, King Tony, Neo, Jonnesvay, Toptul. В асортименті представлений інструмент для домашніх майстрів і професійних робіт в інтервалі типорозмірів 1,5-27 мм. Є різні види торцевих ключів - прямі, L-подібної форми, Г-образні, довгі і супердовгі, шарнірні, які ефективно застосовуються для обслуговування і ремонту автомобілів, установки змішувачів, в слюсарній справі.

Наводимо зразки деяких популярних моделей гучних трубчастих ключів:

 • Прямий торцевий двосторонній Matrix 14х15 мм з легованої сталі, посилений цинковим антикорозійним покриттям. Інструмент необхідний слюсарям, в автосервісі.
 • L-подібний ключ Intertool 20мм з отвором використовують в майстернях, на великих виробництвах для монтажних і ремонтних робіт.
 • Торцевий Г-подібний Stels 9х11 мм - ефективна модель для роботи з різьбовими з'єднаннями. Незамінний при роботі з різними кріпленнями, які сильно поглиблені або підносяться.
 • Вигнутий торцевий ключ Technics 15 мм з шестигранним профілем виготовлений з високовуглецевої сталі. Ергономічна недорога модель.
 • Г-подібний ключ Toptul 12мм супердовгий шестигранний двосторонній. Специфічна форма дозволяє застосовувати різні важілі для передачі зусилля.
 • Торцевий гайковий ключ L-подібної форми Jonnesway призначений для роботи з різьбовими елементами з невеликим зовнішнім профілем 6 мм.
 • L-подібний трубчастий торцевий 20мм King Tony з шестигранними виїмками, двосторонній.
 • L-подібний універсальний торцевої ключ Jonnesway 27 мм виготовлений з хром-ванадієвої сталі. Застосовується для роботи з різьбовими елементами з великим зовнішнім профілем. Для збільшення крутного моменту є можливість установки воротка.
 • Набір інструменту Matrix по достоїнству оцінять професіонали.

Ви можете оформити в магазині «Трудовик» покупку якісного довговічного інструменту в Києві або будь-яке місто України: оплатити зручним для вас способом і замовити доставку однієї з логістичних компаній.

Читать далее