Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ru
| ua
Фильтры
Всего 36
Цена
От до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Ключ торцевой NEO Tools 15 мм (09-210)
Код товара 45362
94 грн.
Новинка
Ключ торцевой L-образный 10 мм Jonnesway (S57H110)
Код товара 51289
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 10 мм СТАЛЬ (70118)
Код товара 146740
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 12 мм СТАЛЬ (70119)
Код товара 146741
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 13 мм Jonnesway (S57H113)
Код товара 79374
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 13 мм СТАЛЬ (70120)
Код товара 146742
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 14 мм Jonnesway (S57H114)
Код товара 25636
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 14 мм СТАЛЬ (70121)
Код товара 146743
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 17 мм СТАЛЬ (70122)
Код товара 146744
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 8 мм Сталь (70117)
Код товара 147121
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой L-образный 9 мм Jonnesway (S57H109)
Код товара 25632
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой изогнутый Technics 12 мм (48-602)
Код товара 69857
Цену уточняйте
Новинка
Ключ торцевой изогнутый Technics 27 мм (48-610)
Код товара 25658
Цену уточняйте
Загрузить еще
1 2

Торцеві трубчасті ключі: вибираємо надійний інструмент

Гайковий ключ - широко поширений затребуваний інструмент, який знаходить застосування в різних сферах. Для роботи з різьбовими з'єднаннями, закручування і викручування гайок, болтів створено багато видів спеціалізованого інструменту: ріжковий і накидний, розвідний і комбінований. Окрему групу становлять торцеві трубчасті ключі. Область їх застосування досить широка - від ремонту авто до укладання рейок.

Різновиди трубчастих торцевих ключів

Ключі трубчасті гайкові незамінні для роботи у важкодоступних місцях, з будь-яким складним кріпленням, монтажу або зняття коліс. Трубчастий торцевий гайковий ключ являє собою порожнисту трубку з ковпаком шестигранної форми, з отворами для монтування або воротка. В деякій мірі схожий на накидні гайкові моделі.

Торцева частина інструменту представляє собою специфічне поглиблення у формі шестикутника (восьмикутника, дванадцятикутника). Часто виготовлення гайкових торцевих ключів зігнутої форми, з виїмкою по обидва боки, під різні розміри, робить їх багатофункціональним універсальним інструментом.

Ключі торцеві гайкові можуть бути за формою: прямі і вигнуті, односторонні і двосторонні. Залежно від призначення, гайковий трубчастий інструмент підрозділяється на основні види:

 • Торцеві трубчасті модифікації - стандартні прямі гайкові ключі, користуються популярністю у власників автомобілів.
 • Кутові трубчасті L-образні - у вигляді звичайної трубки, зігнутої під кутом. Подібна форма гайкового інструменту у вигляді стандартного важеля дає можливість розвивати необхідне зусилля і витягувати без особливих зусиль навіть закислі болти. При охопленні короткої трубчастої частиною величина крутного моменту більше і, навпаки. Знаходить застосування в автосервісі.
 • Кутові трубчасті Г-образні - гайкові торцеві ключі ефективні при роботі в кутах.
 • Шарнірні трубчасті - завдяки рухомий голівці торцевого ключа, можлива раціональна робота гайковим інструментом в різних просторових положеннях, під будь-яким кутом.
 • Т-подібні трубчасті - завдяки особливій формі рукоятки, є можливість застосування рівномірного зусилля двома руками. Гайковий торцевий ключ випускається зі змінними насадками, їх кількість може бути до восьми. Певним недоліком є незручні габарити інструменту.

Розрізняють гайкові ключі також за кількістю граней трубчастого профілю. Матеріалом для виготовлення торцевого трубчастого інструменту є хром-ванадієва і інструментальна сталь. 

Особливості гайковий трубчастих ключів

При закручуванні використовують коротку частину гайкового торцевого ключа в якості важеля. При відкручування болта - довгу частину інструменту, оскільки це пов'язано з закисненням різьблення і необхідним для застосування більшого зусилля. Для деяких видів робіт застосовують торцевий інструмент з дванадцятигранний виїмкою. Є комбіновані модифікації - з різними торцями на шість і дванадцять граней.

Різновидом трубчастого гучного інструменту є свічковий ключ. Суттєвою особливістю і перевагою є те, що трубчасті гайкові ключі можуть використовуватися в поєднанні з різними насадками, що значно розширює функціональність інструменту. Деякі моделі торцевих гайкових ключів оснащуються тріскачкою для можливості перекидати трубчастий інструмент при роботі.

Торцеві гайкові ключі в інтернет-магазині «Трудовик»

При виборі трубчастого ключа торцевого слід звертати увагу на технічні параметри:

 •  Відповідність інструменту розмірами відкручуваних / закручуваних елементів.
 • Якісні довговічні матеріали виготовлення.

Інтернет-магазин «трудовиків» пропонує купити за доступною ціною трубчасті гайкові ключі різних виробників Matrix, Intertool, Berg, Stels, King Tony, Neo, Jonnesvay, Toptul. В асортименті представлений інструмент для домашніх майстрів і професійних робіт в інтервалі типорозмірів 1,5-27 мм. Є різні види торцевих ключів - прямі, L-подібної форми, Г-образні, довгі і супердовгі, шарнірні, які ефективно застосовуються для обслуговування і ремонту автомобілів, установки змішувачів, в слюсарній справі.

Наводимо зразки деяких популярних моделей гучних трубчастих ключів:

 • Прямий торцевий двосторонній Matrix 14х15 мм з легованої сталі, посилений цинковим антикорозійним покриттям. Інструмент необхідний слюсарям, в автосервісі.
 • L-подібний ключ Intertool 20мм з отвором використовують в майстернях, на великих виробництвах для монтажних і ремонтних робіт.
 • Торцевий Г-подібний Stels 9х11 мм - ефективна модель для роботи з різьбовими з'єднаннями. Незамінний при роботі з різними кріпленнями, які сильно поглиблені або підносяться.
 • Вигнутий торцевий ключ Technics 15 мм з шестигранним профілем виготовлений з високовуглецевої сталі. Ергономічна недорога модель.
 • Г-подібний ключ Toptul 12мм супердовгий шестигранний двосторонній. Специфічна форма дозволяє застосовувати різні важілі для передачі зусилля.
 • Торцевий гайковий ключ L-подібної форми Jonnesway призначений для роботи з різьбовими елементами з невеликим зовнішнім профілем 6 мм.
 • L-подібний трубчастий торцевий 20мм King Tony з шестигранними виїмками, двосторонній.
 • L-подібний універсальний торцевої ключ Jonnesway 27 мм виготовлений з хром-ванадієвої сталі. Застосовується для роботи з різьбовими елементами з великим зовнішнім профілем. Для збільшення крутного моменту є можливість установки воротка.
 • Набір інструменту Matrix по достоїнству оцінять професіонали.

Ви можете оформити в магазині «Трудовик» покупку якісного довговічного інструменту в Києві або будь-яке місто України: оплатити зручним для вас способом і замовити доставку однієї з логістичних компаній.

Читать далее