Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 164
Ціна
Від до
Посадковий діаметр
Фильтры
Сортировка
Новинка
Диск зачистной Bosch 125х6.0x22,23 мм (2608600223)
Код товара 144925
57 грн.
Новинка
Диск відрізний Klingspor A 60 Extra 125x1.0x22.23 мм (262937)
Код товара 7744
5 отзывов
37 грн.
Новинка
Диск відрізний Klingspor Kronenflex EDGE 125x1.2x22.23 мм (317820)
Код товара 64251
10 отзывов
49 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Абразивні диски – високоефективне приладдя для обробки твердих матеріалів

Під час будівництва або проведення ремонтних робіт найбільш популярним інструментом є багатофункціональна болгарка (кутова шліфувальна машина). Її використовують для обробки металу, природного або штучного каменю, цегли, бетону та керамічної плитки. Болгаркою можна шліфувати, полірувати, очищати різні поверхні від фарби, клею та іржі.

Для таких цілей застосовують спеціальні насадки – абразивні диски. Вони мають спеціальну конструкцію з наскрізним отвором та встановлюються на інструмент за допомогою різьбового кріплення. Абразивні круги виготовляються з частинок абразиву, які скріплюються спеціальною в’язкою речовиною та армованим скловолокном.

Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує широкий вибір відрізних кругів різного діаметру та призначення. В нас ви можете купити абразивні диски провідних виробників, які відповідають високим технічним стандартам та характеристикам, відрізняються довговічністю та надійністю. Приваблива ціна та гарантована якість є основними перевагами широкого асортименту наших відрізних кругів.

Абразивн відрізніі круги: основні види та класифікації

Абразивні диски для кутових шліфувальних машин активно використовуються в різних операціях та за своїм призначенням поділяються на:

  • відрізні круги – використовують для різки металевих виробів та конструкцій;
  • шліфувальні – застосовують для шліфування та полірування металевих поверхонь;
  • зачисні – за їх допомогою виконується зачистка металу або усуваються різного типу стійкі забруднення;

Основні роботи, які виконує кутова шліфувальна машина, – відрізні. Вона ріже практично всі матеріали: від металу та каменю до дерева. У зв’язку з цим, найбільш популярними та використовуваними насадками для болгарки є відрізні круги.

Як підібрати потрібний вам варіант відрізного круга? Всю інформацію ви знайдете на його лицьовій стороні. Тут виробником зазначена конкретна спеціалізація відрізного диска (для сталі, чавуну, каменю, або універсальні), дані про експлуатаційні максимальні обороти, терміни придатності відрізного круга, розміри та специфікацію.

Абразивні диски поділяються на види щодо матеріалу, який вони обробляють:

  • універсальні – використовують одночасно для роботи з різними видами матеріалів;
  • спеціалізовані – вони призначені для роботи винятково з одним видом матеріалу;

Універсальні диски є зручними в експлуатації, коли в процесі роботи виникає необхідність різки декількох матеріалів, або якщо у бетоні є арматура. Але вони мають нижчу продуктивність, ніж диски абразивні спеціалізовані.

Загальною ознакою відрізних дисків по металу є класифікація по зовнішньому діаметру та товщині. Зовнішній діаметр кругів буває:

  • 115 мм – для малих побутових болгарок;
  • 125 та 150 мм – для середніх за потужністю шліфувальних машин;
  • 180 та 230 мм – для потужного професійного інструменту;

Товщина відрізних дисків по металу має діапазон від 1 до 3,2 мм. Вона залежить від розміру насадки: чим більший діаметр – тим більша і товщина диска.

Абразивні відрізні круги діаметром 230 мм відрізняються високою продуктивністю, їх обирають для роботи в постійному режимі з товстим матеріалом.

Зачисні абразивні та відрізні круги: основне призначення

Зачисні абразивні диски використовують для проведення зачистки металевих поверхонь та крайок (що з’явилися в результаті різки) перед проведенням зварювальних робіт, для зачистки зварювальних швів та їхніх з’єднань після зварювання.

Зачисні круги можуть мати кілька розмірів: від 115 до 230 мм діаметром та товщиною в 10-20 мм. Завдяки таким розмірам зачисні диски практично не зношуються та гарантують максимальну площу прилягання абразивного матеріалу з поверхнею, що обробляється.

Найчастіше, зачисні диски не мають армування, але цей фактор не впливає на безпеку їхнього використання.

Відрізний диск по металу

Відрізні круги по металу активно використовують в слюсарних та зварювальних роботах. Правильно підібраний абразивний диск по металу значно спрощує різку металевих виробів.

Наш магазин пропонує широкий модельний ряд відрізних кругів по металу. Вони відрізняються розмірами, видами та зернистістю абразивного матеріалу. Для підсилення міцності дисків по металу в їхній конструкції використовується армування металевою сіткою.

Читать далее