Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 41
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Загрузить еще
1 2 3 4

Знімач стопорних кілець - важливий інструмент для кожного майстра

Для того, щоб зняти або встановити стопорні кільця, потрібен спеціальний інструмент - знімач. Зовні він схожий на плоскогубці, але має загнуті або прямі наконечники, виконані із зносостійкого і міцного матеріалу. Знімач використовується в тих випадках, коли стопорні кільця не мають вушок, за які можна зачепитися кліщами. Це прекрасний варіант для роботи у важкодоступних місцях, адже знімач стопорних кілець має спеціальну форму і розміри, що суттєво збільшує можливості майстра при ремонті. Оскільки для розлучення кілець потрібно докласти велике зусилля, знімач повинен бути виготовлений з якісного металу, інакше він швидко прийде в непридатність. Цей інструмент дуже зручний і надійний в роботі, а за вагою легкий, тому його можна брати з собою на виїзди.

Види знімачів стопорних кілець

Чи так важливо вам знати про типи знімачів стопорних кілець? Давайте розбиратися разом. Існує як мінімум два види кілець: зовнішні і внутрішні. Їх монтаж і демонтаж здійснюється спеціальними інструментами. Про особливості кожного виду щипців для зняття стопорних кілець варто розповісти окремо.

 1. Вигнуті на разжим. Використовуються при демонтажі кілець внутрішнього типу, інструмент для зняття стопорних кілець.
 2. Вигнуті на стиск. Основна робоча функція - надійна фіксація внутрішніх кілець.
 3. Прямі на разжим. Інструмент для демонтажу зовнішніх кілець.
 4. Прямі на стиск. Схоже на плоскогубці пристосування, яке використовується при фіксації деталей на валу. Аналог - знімач для внутрішніх стопорних кілець.

Кожен з видів представлених вище інструментів часто намагаються замінити звичайними викрутками, що вкрай неправильно з експлуатаційної точки зору. Дуже маленькі отвори на кільцях роблять практично неможливим підбір відповідних пристосувань. Результатом використання невідповідного інструменту для монтажу та демонтажу може бути як пошкодження валу або підшипників, так і просто неналежна фіксація стопорних кілець. Висновок очевидний: купите набір знімачів для стопорних кілець у нас, і здійснюйте ремонт правильно, професійно.

Так, вам необхідний саме набір інструментів, а не один знімач. Якщо ви маєте справу з монтажем і демонтажем стопорних кілець - потрібно мати у своєму розпорядженні набыр різних круглогубців для зняття стопорних кілець, одним інструментом не можна гарантувати якісне виконання всіх операцій. Жоден з знімачів не є універсальним. Все - використовуються тільки при виконанні певного роду завдань.

Єдиною альтернативою набору знімачів для стопорних кілець, яку також можна знайти в нашому магазині, є інструмент з різними насадками Sparta. Його можна використовувати як в роботі з зовнішніми, так і внутрішніми компонентами валу

Знімачі стопорних кілець: вибираємо кращого виробника

Від правильного вибору виробника кліщів для стопорних кілець залежить вартість і довговічність отриманого продукту. У нашому каталозі ви можете знайти інструмент таких популярних і статусних марок, як Sparta, Ombra, Jonnesway, NEO, INTERTOOL, FORCE

Sparta - німецький бренд, який основну увагу приділяє функціональності та практичності інструменту, не його дизайну і другорядним доповненням. «Спартанські» знімачі для кілець - це надійне, просте і, головне, доступне оснащення. Відмінні риси продукції Sparta варто уявити окремо.

 1. Вуглецева сталь в якості основного матеріалу виконання плоскогубців для стопорних кілець. Робота з високим зусиллям виключає можливість деформації інструменту.
 2. Антикорозійна стійкість. Іржа на знімачах кілець не з'явиться, адже вони хромовані.
 3. Зручні рукоятки. Створюються з прогумованого пропілену, гарантуючи надійне захоплення і комфорт при тривалій роботі.

Ombra позиціонує себе як виробник універсальних комплектів інструментів, створених відповідно до вимог ГОСТів. Знімачі стопорних кілець цієї торгової марки відрізняються:

 • оптимальної комплектацією і ергономічним дизайном;
 • надійністю і зручністю в користуванні;
 • доступними цінами і довічними гарантіями на використовувані матеріали / технології.

Ніякі інші знімачі стопорних кілець не користуються такою популярністю у наших клієнтів, як ті, які виробляє ТМ Jonnesway. Ця компанія спеціалізується виключно на створенні авто. Але її продукцію цінують з інших причин.

 1. Відповідність світовим стандартам якості industrial і professional.
 2. Довічна гарантія, висока надійність, зручність в користуванні.
 3. Доступна вартість при високій якості.

NEO підкреслює, що створює ручні інструменти для найвимогливіших користувачів. Це виражається в наступних його переваги.

 1. 25 років гарантії, наявність міжнародних сертифікатів якості на кожну одиницю товару.
 2. Сучасні технологічні рішення, лабораторні випробування на міцність.

Продукція таких марок, як INTERTOOL і FORCE також не відстає знімачів для внутрішніх і зовнішніх стопорних кілець згаданих виробників. Її часто позиціонують як найбільш конкурентних аналог, адже перед створенням кожного окремого інструменту проводиться моніторинг конкурентів, який дозволяє виготовляти більш досконале оснащення.

Перший екземпляр проходить лабораторні дослідження технічних характеристик, а кожна партія піддається вхідному контролю якості. При необхідності - проводяться технічні експертизи.

На що звернути увагу при виборі знімача стопорних кілець?

Інструмент складається з двох наконечників, які зводяться і розводяться в сторони за допомогою рухаючих рукояток. Для зручності деякі моделі знімачів оснащені пружиною між двома ручками для зниження навантаження на руку під час роботи зі стопорними кільцями. Для зняття зовнішніх стопорних кілець використовують знімачі з прямими довгими наконечниками, звуженими до кінців. Для внутрішніх кілець більш зручно скористатися інструментом з загнутими на 450 або 900 кінцями, завдяки чому можна працювати з важкодоступними елементами. Збираючись купити знімач для стопорних кілець, зверніть увагу на такі критерії:

 1. Діаметр отвору, тобто розліт наконечників, від якого залежить, які за величиною кільця можна буде встановлювати і знімати. У всіх моделей значення різні - від 12 до 50 мм або від 40 до 100 мм.
 2. Матеріал робочої частини. Надійними вважаються ті знімачі, які виготовлені з посиленою або хром-ванадієвої сталі. Такий інструмент не іржавіє і має велику стійкість до механічних пошкоджень. Підійде для щоденного використання.

Оскільки в роботі використовуються дрібні запчастини різного діаметру, краще купити набір знімачів стопорних кілець. В інтернет-магазині "Трудовик" ви знайдете великий вибір даних інструментів за цілком прийнятними цінами. Ви зможете недорого замовити набір щипців з прямим або загнутим затискачем різного діаметру, що дозволить в будь-якій ситуації мати під рукою відповідний інструмент. Вартість знімача стопорних кілець також буде залежати від виробника, але в будь-якому випадку на нашому сайті покупка обійдеться дешевше, ніж у багатьох інших магазинах. Доставка інструментів здійснюється з Києва до Львова, Одеси, Дніпропетровська та інших міст України.

Читать далее