Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Комплектуючі для насосів
Фильтры
Всього 42
Ціна
Від до
Діаметр підключення
Фильтры
Сортировка
Новинка
Комплект ремонтний Cpm158 Насоси +
Код товара 60087
900 грн.
Новинка
Зворотній клапан 1 "(пластик) Насоси +
Код товара 18491
328 грн.
Новинка
Перехідник 5WAY (D-1дюйм 80мм) Rudes
Код товара 56797
173 грн.
Новинка
Перехідник 5WAY D-1 100мм до насосів Sprut
Код товара 18471
297 грн.
Новинка
Пульт управління 0,37 кW Насосы+
Код товара 18480
839 грн.
Новинка
Пульт управління 1,1 кW Насосы+
Код товара 59845
600 грн.
Новинка
Шланг високого тиску FLEXIBLE 1M/F 60см 1"/90" Насосы +
Код товара 18447
9 отзывов
284 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Запчастини та комплектуючі для водяних насосів: коректне функціонування обладнання

В процесі експлуатації насосних станцій може наступити момент, коли потрібно виконати ремонт внаслідок поломки комплектуючих вузлів і механізмів. Для безпечної роботи слід своєчасно міняти несправні запчастини та комплектуючі для водяних насосів. Крім того, аксесуари та запчастини для насосних станцій дозволяють розширити функціональність пристроїв і автоматизувати трудомісткі процеси.

У конструкції водяний насосної станції періодично змінюють такі запчастини як мембрани, фланці для бака, гнучкий шланг кутовий. При приєднанні водяного насоса до системи водопостачання може знадобитися заміна такої запчастини як перехідник. Для захисту водяного насоса від гідроудару потрібно гаситель. У глибинних дренажних системах, для виключення сухого ходу, своєчасно слід міняти такий комплектує вузол для насосів і станцій як поплавковий вимикач. У фекальних пристроях потрібно посилений вимикач.

Одним словом, в залежності від конструкції станції і конкретної моделі водяного насоса, може знадобитися придбати комплектуючі для насосних станцій і запчастини, що забезпечують раціональне функціонування обладнання.

Запчастини для водяних насосних станцій: особливості застосування

У порівнянні зі звичайним насосом, водяна насосна станція є складною інженерною конструкцією для мінімізації етапів перекачування води. У насосній станції процес водяного потоку автоматизований, комплектуючі компоненти і запчастини працюють під високим навантаженням. При доставці води у великій кількості в гідравлічній системі водяній насосної станції підвищується тиск.

Комплектуючі для насосних станцій побутових

Побутові водяні насосні станції застосовуються при водопостачанні котеджів, приватних володінь. Для відведення стічних вод на локальні очисні споруди застосовують каналізаційні станції. Побутові насосні станції обмежені в потужності, максимальний тиск в системі складає 2,8 атм. Запчастини та комплектуючі для водяних насосних станцій: реле тиску, гідроакумулятор, манометр, насос, фільтр.

Запчастини для водяних насосних станцій промислових

У промисловості використовуються водяні насосні станції з високою пропускною спроможністю - цілі системи високотехнологічного обладнання для теплопостачання і водопостачання підприємств, будівель, різних об'єктів.

Промислові насосні станції здатні перекачувати не тільки водяні середовища, а й кислоти, паливо, нафтопродукти, піщано-гравійні суміші, конденсат водяної пари. Пропускна здатність водяних насосних станцій становить 25-750 л / с. Для промислових комплексів потрібні складні запчастини та комплектуючі для насосних станцій і насосів.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете комплектуючі для насосів і насосних станцій різних модифікацій, за допомогою запчастин легко відремонтуєте техніку. Істотною перевагою є доступна ціна комплектуючих для насосних станцій і водяних насосів. Фото запчастин для насосних станцій від відомих виробників представлені на віртуальній вітрині. Купити запчастини або замовити необхідні комплектуючі можна з Києва, Львова, Харкова, Вінниці або невеликого містечка, зв'язавшись з нашим менеджером.

Запчастини та комплектуючі для насосів: що вам знадобиться?

Комплектуючі для насосів необхідні для повноцінної роботи водопостачального устаткування. Радимо купити їх одночасно з придбанням самої станції. При цьому пам'ятайте: комплектуючими краще запастися наперед на випадок поломки насоса, адже навіть першокласні вироби схильні до зносу. Які ж витратні матеріали знадобляться в першу чергу? Давайте розбиратися.

Основні комплектуючі для насосів

Головні комплектуючі та запчастини - це:

 1. Зворотній клапан. Його встановлюють на кінець самовсмоктуюючої труби або шланга. Головне завдання цієї запчастини - запобігти витікання рідини. Це може статися, коли пристрій вимкнено або стався обрив трубопроводу.
  • Комплектуючий компонент для водяного насоса забезпечують раціональний захист від падіння тиску в системі, витоку, виключення насосної станції. Внаслідок того, що клапан пропускає воду тільки в одному напрямку, при непрацюючому насосі комплектувальний пристрій перешкоджає руху водяного потоку з всмоктуючої труби назад.
 2. Фільтр грубої очистки. Його функція - первинна фільтрація води. Він усуває іржу, частки піску і глини і готує воду до остаточного очищення.
  • Комплектуючий елемент для водяних насосів і насосних станцій зазвичай монтується на приймальну сітку і запобігає потрапляння в воду великих механічних домішок.
 3. Манометри. Такі комплектуючі для насосів призначені для вимірювання тиску в системі. Якщо прилад демонструє низькі значення, пристрій може не включитися, а якщо високі - існує ймовірність аварії. Манометри здатні працювати як самостійно, так і разом з регуляторами тиску води.
 4. Штуцери для водяного насоса - ці запчастини для насосних станцій застосовують для під'єднання шланга до насоса.
 5. Автоматика в водяних насосних станціях здійснює управління поверхневими або зануреними насосами. Залежно від конкретної моделі, комплектуюче обладнання може бути призначене для реалізації різних функцій.
 6. Черв'ячні хомути - такі запчастини для насосних станцій використовуються для щільного з'єднання водяних шлангів зі штуцерами, перехідниками.

Крім того, вам знадобляться шланги, з'єднувачі (трьох- і пятівиводні), фланці і мембрани для гідроакумулятора та інші комплектуючі, запчастини та аксесуари для насосів.

3 переваги придбання комплектуючих в інтернет-магазині «Трудовик»

Хочете замовити запчастини і комплектуючі для насосів? Залишайтеся на нашому сайті. Ось тільки деякі переваги покупки тут:

 1. Доступні ціни. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому можемо встановлювати мінімальну вартість на товари.
 2. Професійні консультації. Наші менеджери прекрасно розбираються у побутовій та професійній техніці, тому ви завжди можете покластися на їх рекомендації. Крім того, на сайті в розділі «Статті» зібрані огляди, рекомендації та поради щодо вибору запчастин, інструментів та технічного обладнання.
 3. Зручна доставка. Ми відправляємо замовлення по всій Україні (в Одесу, Вінницю, Дніпро, Харків, Львів та інші міста) за допомогою національних кур'єрських служб і поштою. Пересилка коштує відносно дешево, однак остаточна ціна залежить від габаритів і ваги посилки. Доставка до пункту видачі в Києві безкоштовна.

Робіть покупки запчастин для водяних насосів в інтернет-магазині «Трудовик»! Ми поставляємо тільки перевірену продукцію. Серед комплектуючих для насосів ви знайдете вироби від компанії «Насоси +» («Насоси Плюс») та інших надійних виробників, які коштують недорого.
Технічні характеристики запчастин і комплектуючих для водяних насосів повністю відповідають параметрам оригінальних елементів, тому гарантовано забезпечується повна сумісність всіх компонентів.

Читать далее