Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 5
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка

Свердло-балеринка: типи, особливості застосування, недоліки й переваги

Дуже часто під час обробки дерева та кахля виникає потреба в здійсненні отворів чималого розміру. Для таких завдань звичайне свердло не підходить. Виникає потреба в іншому інструменті, котрий значно швидше впорається з відповідним завданням і забезпечує оптимальний результат. Тоді слід застосувати свердло-балеринку.

У нашій статті ми розкажемо, які види таких інструментів є, як їх правильно вибрати і для яких саме робіт слід застосовувати. Також ви дізнаєтесь про переваги й недоліки свердл-белеринок, на які обов’язково слід звернути увагу. Ми підкажемо, де купити такі фрези за оптимальною ціною.

Переваги та недоліки свердл-балеринок

Даний інструмент призначений для утворення отворів значного діаметра (до 90 мм). Свердло балеринка складається з двох дисків: паралельного й центрового. Ті частини інструмента, що задають рух у свердлі балеринці, закріплюються з допомогою спеціальних болтів. Ріжучі частини дисків мають спеціальні напайки. Саме завдяки їм свердло-балеринка і ріже дерева і плитки. Даний інструмент ідеально підходить для роботи зі специфічними отворами.

Застосування такого аксесуару для різки має низку переваг, про які слід знати кожному:

  • з допомогою свердла-балеринки можна здійснювати будь-які отвори. Їхні розмір можна регулювати самостійно завдяки особливостям даного знаряддя;
  • ціна інструмента доступна майже для всіх покупців;
  • такі свердла відрізняються довговічністю навіть, у разі достатньо інтенсивного рівня роботи.

Якщо у вас виникає необхідність у проведенні сантехніки у ванній кімнаті або встановленні розеток, ви можете сміливо застосовувати свердло-балеринку. Результат вас неодмінно втішить!

Також слід сказати і про певних нюансах, котрі можуть виникнути під час роботи зі свердлом-балеринкою. До них належать:

  • під час роботи з вертикальними поверхнями втримати інструмент, у котрий встановлене дана фреза, надзвичайно важко;
  • після застосування свердла-балеринки майже завжди необхідно шліфувати нерівність країв, які утворилися після них.

Щоби трохи нейтралізувати подібні моменти, слід знати деякі хитрощі. Наприклад, для покращення обробки плитки, можна опустити її на пів години у воду. За такої умови, застосовувати свердла-балеринки слід лише на низькій швидкості, інакше може відбутися розкол матеріалу. Працювати з інструментом слід лише в захисних окулярах, щоби уникнути травм очей.

Свердло-балеринка по дереву: особливості застосування

Робота з деревом має свої нюанси. Перед початком свердління слід зробити невелике заглиблення в цьому матеріалі за допомогою шила. Далі слід працювати зі свердлом балеринкою, але лише на низьких і середніх оборотах. Найоптимальнішим варіантом буде прикладання до поверхні, що обробляється, спеціальної прокладки. Після закінчення роботи свердла її забирають.

Є три види свердл-балеринок:

  • однорізцеві;
  • дворізцеві;
  • трирізцеві.

У першому виді свердл-балеринок по дереву міститься певний кронштейн, у якому встановлений кронштейн із затяжним гвинтом. Він розташований перпендикулярно самому свердлу. Перед початком роботи різець балеринки затягується на певну довжину, а гвинтовий механізм закручується.

Дворізцеві свердла-балеринки мають два різці, що розташовані на кронштейні. Затяжні гвинти в таких інструментах самостійно встановлюються на однаковій відстані один від одного перед початком своєї роботи.

Трирізцеві свердла-балеринки — це набагато складніший інструмент, що має круглу платформу, на якій рухаються різальні елементи. У такий спосіб утворюється певний діаметр різу. Встановлюється потрібна відстань із допомогою певної шкали.

Свердло-балеринка по плитці: особливості обробки кахля

Під час використанні даного інструмента необхідно дотримуватися певного алгоритму дій. Особливо це характерно для роботи за допомогою свердла балеринки з кахлем. Якщо приступати до виконання роботи хаотично, то й результат вас навряд чи порадує.

Насамперед слід зробити розмітку, позначивши центр майбутнього отвору. Після цього встановлюється потрібна довжина між різцем балеринки для плитки і його центральним свердлом. Бажано змастити плитку машинним мастилом. Щоби свердло-балеринки не вискочило, центр круга необхідно залишити чистим.

За допомогою струбцин плитку, обробка якої здійснюється, необхідно розмістити на гіпсокартоні або дощечці. Після цього можна починати роботу з кахлем балеринкою на малих оборотах. Для покращення результату слід періодично поливати місце обробки машинним мастилом.

Після того як свердло балеринки пройшло матеріал наскрізь, можна перевернути його і здійснити обробку з іншого боку. Після завершення роботи краї отвору, що вийшли нерівними, обробляють наждачним папером або шліфувальною машинкою.

Купуємо регульовану балеринку по дереву й кахлю максимально вигідно!

Щоби вибрати оптимальний варіант даного інструмента слід звернути увагу на його розмір, тип матеріалу, який із його допомогою обробляється і бренд виробника. Найпопулярнішими компаніями, що займаються виготовленням свердл-балеринок є Matrix і Spitce.

У нашому інтернет-магазині trudovik.com.ua представлений широкий асортимент товарів, серед якого ви точно зможете знайти те, що давно шукаєте. Ціни на балеринки для плитки та дерева надзвичайно лояльні й доступні. Доставка товару здійснюється в будь-яку точку України відразу після оплати замовлення.

Читать далее