Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Пневмоінструменти

Пневмоінструменти – найкращий вибір для вас

За останні роки багато змінилося в технології будівництва. З’явилися нові прилади, інструменти, що допомагають робити все швидше, краще, якісніше. Велика частина ручних інструментів в наш час замінена електричними та пневматичними варіантами. Остання технологія найменш вимоглива та досить ефективна. Пневмоіснтрументи використовуються в різних сферах. Їх можна купити в нашому інтернет-магазині за привабливим цінами.

Види пневмоінструменту та особливості роботи

Взагалі ці прилади працюють на основі стисненого повітря. Воно надходить до двигуна пневмоінструменту по шлангу з високим тиском. Компресорна установка має двигун, який може бути бензиновим, електричним тощо.

Винайдена технологія була ще в 17 столітті в Німеччині. І далі стала активно розвиватися, збираючи все більше прихильників. От і сьогодні існує маса варіантів пневмоінструменту. Вони можуть розрізнятися за основним механізмом. Стиснене повітря в даному випадку буде діяти на здійснення удару, обертання чи нагрівання.

 1. Пневмоінструмент ударний. До даної категорії відносять різноманітні молотки (відбійні чи рубальні), пневмозубила, цвяхозабивні пневматичні інструменти, пневмовідбійники тощо. Зазвичай молотки такого типу можуть використовуватися для тримання лише однією рукою. Вони важать близько одного кілограма. При цьому достатньо продуктивні та якісні. Дані пневмоінструменти використовуються активно в різних сферах. Пневмоінструментами такого типу можна рубати листи металу, відбивати кахель чи штукатурку, робити штроби, зачищати металеві листи тощо.
 2. Обертовий пневматичній інструмент. Такий тип пристроїв має двигун роторно-пластинчатого типу. Він допомагає обертати робочу голівку, в яку вставлена насадка. До цієї категорії пневмоінструментів входять дрилі, гайковерти, шуруповерти, різноманітні шліфувальні пристрої тощо. Зазвичай дані інструменти знаходять своє призначення не на будівництві, а в цехах чи професійних майстернях. А от шліфувальні пневматичні прилади навпаки активно застосовують на будівельних майданчиках, оскільки вони працюють ефективніше електричних.
 3. Розпилюючий пневмоінструмент. Зустрічається і розпилюючий варіант пневмоінструменту, купити який можна без проблем. Це піскоструминні апарати, пульти для фарби тощо.

Разом із описаними вище також існують пневмоінструменти, які застосовують для розпилювання чи розрізання (ножиці, пилки тощо), прилади для підкачування коліс на машині. Також можна купити пневмоінструмент у Львові чи інших містах України, що має в собі декілька різних функцій (може робити оберти та удари).

Основні характеристики пневмоінструменту

Спеціалісти відмічають такі переваги сучасного пневмоінструменту:

 1. Невелика вага та габарити.
 2. Пневматичні інструменти прекрасно переносять перевантаження, їх можна використовувати досить довго без перерви.
 3. Вони не псуються від потрапляння пилу, високих чи занадто низьких температур, вологості тощо. Не можуть вразити струмом.
 4. Пневмоінструменти мають прийнятну ціну, представлені різними моделями з професійними характеристиками.
 5. Починають працювати зразу як до них потрапить стиснене повітря. Пневмоінструменти потребують розгону.

Але професіонали виділяють і деякі недоліки пневмоінструменту:

 1. Вони мають вищу ціну, ніж електричні аналоги із такими ж показниками.
 2. Для роботи пневмоінструменту потрібен компресор з потужністю, що потребує пристрій.
 3. При роботі пневмоінструменти потребують поєднання зі шлангом, що в деяких випадках робить процес використання складним.
 4. Від якості повітря, що подається, залежить довговічність пневмоінструменту.
 5. Під час роботи із деякими конструкціями потрібно використовувати захисні рукавички.

Отже, складно уявити сучасних майстрів без пневмоінструменту. Дані прилади мають багато переваг, порівняно з іншими аналогами. Дають можливість активно та ефективно працювати. Можна придбати на нашому сайті різні варіанти пневмоінструменту та комплектуючих елементів до нього за вигідними цінами. Ми пропонуємо лише якісний та перевірений товар.

Читать далее