Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 28
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Акумуляторний обприскувач Hyundai GS 1612
Код товара 138086
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний обприскувач Hyundai GS 1612Li
Код товара 138087
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний обприскувач Makita BVF104RF
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обприскувач ProCraft Professional AS-12
Код товара 135707
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обприскувач ProCraft Professional AS-16
Код товара 135708
2 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний обприскувач Sturm GS8212B
Код товара 135806
Ціну уточнюйте
Новинка
Обприскувач Vulkan HY-16L (82347)
Код товара 143152
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обприскувач Garden Spray 16S
Код товара 79867
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обприскувач акумуляторний садовий SADKO SPR-16E
Код товара 47597
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обприскувач акумуляторний садовий SADKO SPR-17E
Код товара 48013
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обприскувач бензиновий Makita EVH2000
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Обприскувач: купуємо найкращий для саду

Сучасний город складно уявили без різноманітних допоміжних технічних засобів: косарок, поливальних приладів, оприскувача тощо. Останні допомагають рівномірно розвіювати над рослинами захисні чи отруйні для шкідників речовини, підкормки тощо. Вони зустрічаються різні за конструкцією та розмірами. Підібрати оптимальний не складно на нашому сайті. 

Конструкція обприскувача садового

Зазвичай побутовий обприскувач являє собою ємність з об’ємом від двох і до десяти літрів та насос. До ємності також кріплять шланг та штангу для спрямування речовин. На виході кріплять спеціальні фільтри, що вберігають пристрій від поломки. За способом подачі речовини виділяють ручні моделі, бензинові, електричні. 

Види обприскувача для саду

Класифікують залежно від особливостей подачі речовин, типу транспортування тощо. Зупинимось на їх перевагах та недоліках окремих видів обприскувача. 

Користується попитом ручний важільної моделі обприскувач для саду. Він має привабливу ціну, продається у Львові та інших містах України. Для створення тиску і подачі речовин спеціальна ручка переміщується знизу вверх. Бак ручного обприскувача може мати розміри від пів літра до двох. Застосовуються для обробки рослин в теплицях, квітів на клумбах. До недоліків відносять: невеликий об’єм, моделі не підходять для значних ділянок городу. 

Акумуляторний обприскувач садовий дуже популярний серед покупців. Він не потребує механічного підкачування, може працювати тривалий час без додаткового заряду (декілька годин). 

Підходять акумуляторні моделі для обробки кущів, дерев, заряджаються від звичайної розетки. Відрізняються за об’ємом баку та місткістю акумулятора. До мінусів обприскувача для саду чи городу акумуляторного типу відносять середній радіус роботи (до 12 метрів), не безперервну роботу (потрібно періодично заряджати акумулятор). 

Бензиновий обприскувач садовий користується попитом через можливість автоматизації процесу роботи. Бензинові моделі мають двигун, що подає речовину до шланга. За допомогою обприскувача бензинового для саду легко працювати з високими деревами та кущами. Ємність баку варіюється в межах від чотирнадцяти до вісімнадцяти літрів. За допомогою кнопки обприскувач бензиновий вмикається та вимикається. Мінуси прилади мають наступні: шумлять під час роботи, потребують періодичної заправки, мають порівняно високу ціну. 

Стосовно способу переміщення виділяють обприскувачі: 

  1. Ранцеві. Такий обприскувач має спеціальні лямки та може кріпитися на спину. Його легко транспортувати під час роботи. Модель може містити багато рідини в баку. Ранцеві обприскувачі частіше за все мають ручний спосіб подавання рідини. Вони представлені в каталозі нашого магазину. 
  2. Ручні. На відміну від ранцевих, ручний обприскувач має невеликий об’єм. Він компактний, підходить для обробки невеликої ділянки з рослинами, квітами тощо, може застосовуватися для кімнатних квітів, зимового саду. 
  3. Колісні. Це великий обприскувач, призначений для значних ділянок. Переміщується він за допомогою коліс на ручки. Обприскувач може мати бак приблизно дванадцять літрів. 

Також відрізняються моделі за виробником. Краще за все віддавати перевагу популярним торговим маркам, які встигли зарекомендувати себе на ринку. 

Особливості вибору обприскувача для саду

Щоб не викинути гроші на вітер, потрібно завчасно підібрати якісний обприскувач відповідного типу (ручний, ранцевий, акумуляторний, бензиновий тощо). Перш за все варто звертати увагу на об’єм резервуару. Від нього буде залежати вага пристрою, час непереривної роботи. Чим більші ділянки ви маєте, тим більшим повинен бути бак обприскувача, щоб не доводилося бігати наповнювати його кожні декілька хвилин. 

Для обробки дерев рекомендують купувати моделі обприскувача від 2 до 10 літрів, для кущів – до 1 літра. Для низьких рослин розраховується розмір баку, виходячи з показників на 10 кв. метрів 1-2 літра. 

Також важливо звертати увагу на якість матеріалу корпуса, форсунки тощо. Штангу краще купувати металічну, щоб вона довше прослужила. Цінуються моделі зі змінними насадками, можливістю різного транспортування. 

Майте на увазі, що великий ранцевий обприскувач разом із рідиною буде мати велику вагу. Тому пенсіонерам чи жінкам використовувати його буде складно. 

Догляд за садовим обприскувачем

Щоб пристрій служив багато років, потрібно правильно доглядати за ним. Наливати рідину краще через сито, щоб в обприскувач не потрапили великі частинки. Варто перевіряти якість всіх деталей, дивитися, чи гарно закріплені елементи приладу. 

Після використання обприскувача варто промити його звичайною водою (резервуар та інші деталі: форсунки, шланг). Під час приготування розчинів, особливо отруйних, слід наливати їх в захисних рукавичках та ретельно промивати обприскувач після роботи. 

Отже, обприскувачі в наш час представлені великою кількістю варіантів: бензинові, акумуляторні, ручні, ранцеві тощо. Вони допомагають обробляти низькі рослини, кущі та дерева на ділянках різної площі. Такі пристрої дуже потрібні для саду чи городу. 

В нашому інтернет-магазині ви можете підібрати собі оптимальний варіант для щоденного застосування. У нас представлені моделі обприскувачів різні за цінами, виробником та технічними параметрами.

Читать далее