Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 2
Бренди
Ціна
Від до
Тип коннектора
Фильтры
Сортировка
Новинка
Інструмент для обтиску Ingco (HRCPG05210
Код товара 144520
1 056 грн.
Новинка
Інструмент для обтиску E.NEXT e.tool.crimp.ht.208.m (t006010)
Код товара 61451
Ціну уточнюйте

Інструмент для обтиску проводів

При прокладанні інженерних комунікацій важлива роль відводиться монтажу кабелів. Для його здійснення часто використовується інструмент для обтиску проводів. Його головне завдання - надійне з'єднання коннектора і кабелю. Кожен інструмент для зняття ізоляції повинен супроводжуватися всіма необхідними сертифікатами, щоб вироблений монтаж був більш безпечним.

Сфери застосування інструментів для обтиску проводів

Різні прилади для зняття ізоляції використовуються під час:

  • прокладання телекомунікаційних мереж - стаціонарного телефону, Інтернету, ТБ і радіокабеля;
  • прокладання ізоляції під час електромонтажних робіт;
  • установки охоронних і сигналізаційних систем, зокрема відеоспостереження.

Варто поповнити свій запас інструментів різними приладами, щоб спектр виконуваних завдань був набагато ширше. Зокрема, варто купити:

  • кліщі для обтиску кабельних і неізольованих наконечників. Їх ще називають стрипер;
  • щипці для обтискання і зачистки електропроводів, за допомогою яких можна працювати з основними розмірами кабелів без пошкодження внутрішніх жил.

Інструменти використовують для одножильних або кручених проводів. Їх ручки повинні бути досить комфортними, оскільки даний вид роботи вимагає неодноразового натискання.

Критерії, які потрібно враховувати при виборі інструментів для обтиску

Перед тим як придбати або замовити онлайн інструменти для обтискача, зверніть увагу на такі критерії:

  • діапазон опресування, який позначає мінімальний і максимальний перетин кабелів, які ручні кліщі для обтиску можуть обробити;
  • орієнтуйтеся на матеріал ручок, оскільки варто вибирати інструменти з прогумованими вставками, адже цей матеріал не проводить електричний струм.

Користувачам з Києва, Полтави, Дніпропетровська, Миколаєва, Львова, Одеси, Харкова та з інших населених пунктів України пропонуємо дешево придбати інструменти для обтиску проводів в інтернет-магазині "Трудовик". У нас представлена ​​продукція ТМ Gross, Jonnesway, NEO, серед асортименту якої кожен зможе відшукати оптимальний варіант за низькими цінами. Завдяки оперативній доставці кожен користувач отримає недорогий товар в строк і без затримок. До того ж вартість даної послуги цілком прийнятна.

Читать далее