Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 7
Ціна
Від до
Діаметр клеевого стержня
Довжина клейового стрижня
Фильтры
Сортировка
Новинка
Стрижні клейові INTERTOOL 1 шт. RT-1015
Код товара 35902
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Стрижні клейові 12 шт. INTERTOOL RT-1021
Код товара 63832
2 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Стрижні клейові INTERTOOL 12 шт. RT-1020
Код товара 78260
Ціну уточнюйте
Новинка
Стрижні клейові INTERTOOL 12 шт. RT-1023
Код товара 63831
Ціну уточнюйте
Новинка
Стрижні клейові Sparta 34 шт. (930705)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Стрижні клейові Stanley DualTemp 24 шт. (1-GS10DT)
Код товара 145327
Ціну уточнюйте

Термоклей у клейових стрижнях: особливості вибору

Термоклей із кожним роком стає все популярнішим у використанні. З його допомогою надзвичайно легко з’єднувати між собою найрізноманітніші деталі з дерева, пластмаси чи інших матеріалів. Найсуттєвішою перевагою застосування термоклею є мінімальний час його затвердіння. Тобто, річ, яка ним оброблена, готова до експлуатації вже через 5 хвилин.

Сьогодні ринок пропозицій клейових стрижнів і термоклеїв просто переповнений. Не розгубитися в такому різноманітті надзвичайно складно! Однак, слід пам’ятати, що не всі матеріали однаково добре взаємодіють із термоклеєм. Неможливо склеїти з його допомогою бетон, вапно, МДФ та деякі види текстилю.

Типи термоклею, котрі незамінні для кожного тямущого господаря

Є кілька найрозповсюдженіших видів термоклею:

  • універсальні;
  • для скла й металу;
  • для дерева й паперу;
  • для герметизації та ізоляції.

Ця градація здійснюється, відштовхуючись від властивостей термоклею й кольору клейового стрижня. Найпопулярнішим серед них є універсальний термоклей, за допомогою якого можна з’єднати практично будь-які матеріали. Стрижні в ньому найчастіше прозорі. Однак, трапляються його варіації, виконані в червоному, жовтому, синьому або зеленому кольорах. Завдяки цьому ви зможете купити термоклей, який ідеально підходить до відтінку з’єднувальних деталей і лишається фактично непомітним після свого застигання.

Термоклей для герметизації призначений для шовного ущільнення або ізоляції певних елементів в електричних системах і не тільки. Клейові стержні в нього найчастіше сірого або чорного кольору. А ось термоклей для з’єднання металу і скла представлений стержнями непрозорого білого кольору. Цікаво, що він також може склеювати інші матеріали, однак найкраще його властивості проявляються зі склом або металом.

Термоклей для паперу й дерева незамінний для склеювання зазначених дерев’яних і металевих виробів. Він має жовтий колір клейового стержня, швидко й надійно з’єднує потрібні частини, не підтікає. Також, за необхідності таким термоклеєм можна спробувати склеїти й інші матеріали.

Як вибрати клейовий стержень?

Якщо з характеристиками термоклеєю все більш-менш просто і ясно, то з підбором стержнів доведеться трохи помізкувати. Щоби швидко й безпомилково підібрати необхідний стержень із термоклеєм, слід звернути увагу на такі критерії:

  • діаметр;
  • довжину;
  • робочу температуру;
  • колір клейового стікера.

Щоби вибрати підхожий діаметр стержня для термоклею, слід враховувати характеристики клейового пістолета. Універсальним є розмір 11 мм. Проте, трапляються і пристрої, які потребують розміру стержня не більше 7 мм. Тому так важливо спочатку придбати пістолет для термоклею, а вже потім усі матеріали до нього.

Щоби почався сам процес склеювання, необхідно перевести клейовий стержень у рідкий стан. Кожному стікеру необхідна різна температура плавлення. Якщо склеювані деталі в майбутньому будуть нагріватися під час експлуатації, потрібен такий вид термоклею, який активно протистоїть подібному фізичному зношуванню. Також необхідно не забувати, що температура плавлення термоклею не повинна перевищувати допустимий рівень роботи термопістолета.

Вибирати довжину стержня необхідно, орієнтуючись на характеристики клейового пістолета, яким ви будете користуватися. Вона варіюється залежно від діаметра і становить від 4 до 20 см. А ось колір клейового стержня вказує на призначення й цільові можливості термоклею. Про них ми вже розказували вище.

Де купити клейові стрижні максимально вигідно?

На сьогодні купити термоклей під силу кожному! Однак, краще в цій справі звернутися до перевірених реалізаторів, які пропонують тільки високоякісну продукцію від провідних брендів. Рекомендуємо вам звернути увагу на термоклейові стержні «INTERTOOL» і «Sparta», які користуються великою популярністю серед споживачів.

Наш інтернет-магазин «Трудовик» пропонує своїм покупцям найвигідніші умови співпраці. Ми здійснюємо надзвичайно швидку доставку в будь-який куточок України. Якщо ви вагаєтесь у своєму виборі термоклею чи іншого матеріалу, наші консультанти залюбки прийдуть до вас на допомогу. А асортимент та цінова політика на нього вас приємно здивують! Звертайтесь до нас і переконайтесь у цьому власноруч!

Читать далее