ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Термоклей із кожним роком стає все популярнішим у використанні. З його допомогою надзвичайно легко з’єднувати між собою найрізноманітніші деталі з дерева, пластмаси чи інших матеріалів. Найсуттєвішою перевагою застосування термоклею є мінімальний час його затвердіння. Тобто, річ, яка ним оброблена, готова до експлуатації вже через 5 хвилин.
Сьогодні ринок пропозицій клейових стрижнів і термоклеїв просто переповнений. Не розгубитися в такому різноманітті надзвичайно складно! Однак, слід пам’ятати, що не всі матеріали однаково добре взаємодіють із термоклеєм. Неможливо склеїти з його допомогою бетон, вапно, МДФ та деякі види текстилю.
Є кілька найрозповсюдженіших видів термоклею:
Ця градація здійснюється, відштовхуючись від властивостей термоклею й кольору клейового стрижня. Найпопулярнішим серед них є універсальний термоклей, за допомогою якого можна з’єднати практично будь-які матеріали. Стрижні в ньому найчастіше прозорі. Однак, трапляються його варіації, виконані в червоному, жовтому, синьому або зеленому кольорах. Завдяки цьому ви зможете купити термоклей, який ідеально підходить до відтінку з’єднувальних деталей і лишається фактично непомітним після свого застигання.
Термоклей для герметизації призначений для шовного ущільнення або ізоляції певних елементів в електричних системах і не тільки. Клейові стержні в нього найчастіше сірого або чорного кольору. А ось термоклей для з’єднання металу і скла представлений стержнями непрозорого білого кольору. Цікаво, що він також може склеювати інші матеріали, однак найкраще його властивості проявляються зі склом або металом.
Термоклей для паперу й дерева незамінний для склеювання зазначених дерев’яних і металевих виробів. Він має жовтий колір клейового стержня, швидко й надійно з’єднує потрібні частини, не підтікає. Також, за необхідності таким термоклеєм можна спробувати склеїти й інші матеріали.
Якщо з характеристиками термоклеєю все більш-менш просто і ясно, то з підбором стержнів доведеться трохи помізкувати. Щоби швидко й безпомилково підібрати необхідний стержень із термоклеєм, слід звернути увагу на такі критерії:
Щоби вибрати підхожий діаметр стержня для термоклею, слід враховувати характеристики клейового пістолета. Універсальним є розмір 11 мм. Проте, трапляються і пристрої, які потребують розміру стержня не більше 7 мм. Тому так важливо спочатку придбати пістолет для термоклею, а вже потім усі матеріали до нього.
Щоби почався сам процес склеювання, необхідно перевести клейовий стержень у рідкий стан. Кожному стікеру необхідна різна температура плавлення. Якщо склеювані деталі в майбутньому будуть нагріватися під час експлуатації, потрібен такий вид термоклею, який активно протистоїть подібному фізичному зношуванню. Також необхідно не забувати, що температура плавлення термоклею не повинна перевищувати допустимий рівень роботи термопістолета.
Вибирати довжину стержня необхідно, орієнтуючись на характеристики клейового пістолета, яким ви будете користуватися. Вона варіюється залежно від діаметра і становить від 4 до 20 см. А ось колір клейового стержня вказує на призначення й цільові можливості термоклею. Про них ми вже розказували вище.
На сьогодні купити термоклей під силу кожному! Однак, краще в цій справі звернутися до перевірених реалізаторів, які пропонують тільки високоякісну продукцію від провідних брендів. Рекомендуємо вам звернути увагу на термоклейові стержні «INTERTOOL» і «Sparta», які користуються великою популярністю серед споживачів.
Наш інтернет-магазин «Трудовик» пропонує своїм покупцям найвигідніші умови співпраці. Ми здійснюємо надзвичайно швидку доставку в будь-який куточок України. Якщо ви вагаєтесь у своєму виборі термоклею чи іншого матеріалу, наші консультанти залюбки прийдуть до вас на допомогу. А асортимент та цінова політика на нього вас приємно здивують! Звертайтесь до нас і переконайтесь у цьому власноруч!