Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 16
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Степлер пневматичний 12,8 мм. Miol (81-710)
Код товара 63837
4 отзывов
1 721 грн.
Новинка
Степлер пневматичний INTERTOOL PT-1611
Код товара 69826
4 отзывов
1 179 грн.
Новинка
Степлер пневматичний INTERTOOL PT-1615
Код товара 14035
5 отзывов
3 535 грн.
Новинка
Пневмопистолет скобозабивний каркасний 4PRO 1450
Код товара 78690
Ціну уточнюйте
Новинка
Пневмопістолет скобозабивний каркасний EZ-Fasten MS 16/64 A
Код товара 77772
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пневмопістолет скобозабивний каркасний EZ-Fasten MS92/40 AC
Код товара 19481
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер пневматичний 5,7 мм. Miol (81-720)
Код товара 78053
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер пневматичний BOSTITCH 21680B-E
Код товара 58532
6 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер пневматичний EZ-Fasten 80 / 16AB
Код товара 19479
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер пневматичний EZ-Fasten 80/16R
Код товара
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер пневматичний INTERTOOL PT-1610
Код товара 14033
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер пневматичний INTERTOOL PT-1612
Код товара 141011
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Вибираємо зручний і надійний пневмостеплер

Пневмостеплер – незамінний інструмент, який використовується для встановлення скоб, за допомогою яких фіксуються певні матеріали. У рух цей інструмент приходить за допомогою стиснення повітря. Лише цією особливістю пневматичний степлер відрізняється від звичайних степлерів.

Пневмостеплер має низку суттєвих переваг:

 • високий рівень продуктивності;
 • можливість застосування навіть дилетантами;
 • суттєва потужність;
 • відсутність перегріву;
 • компактні розміри;
 • незначна маса;
 • незначний рівень шуму під час роботи;
 • можливість застосування у будь-яких приміщеннях.

Пневмостеплери з кожним роком стають все популярнішими. Їхнє успішне використання зумовлюється легкістю і швидкістю роботи, яка виконується, надійністю отриманих з’єднань, високою якістю і результативністю.

Існує три найрозповсюдженіших типи пневмостеплерів:

 • пакувальні;
 • оббивні;
 • каркасні.

Пакувальний пневмостеплер використовують для з’єднання картонних коробок або плівки із поліетилену. Оббивний пневматичний степлер використовують під час виробництва меблів, а саме – фіксації тканини або ДВП. Каркасний пневмостеплер застосовують для виготовлення піддонів або ящиків. З їхньою допомогою зшивають дошки.

Особливості роботи пневмостеплера

Як ми вже вказували вище, пневмостеплер працює на основі енергії стиснення повітря. Даний інструмент складається з наступних частин:

 • автоматизованого корпусу;
 • системи пуску;
 • поршня з циліндром;
 • механізмів розподілення повітря і ударної системи;
 • спеціального магазину.

Під час роботи пневмостеплера до його магазину вноситься обойма, в якій знаходяться спеціальні скоби. Вони потрапляють в ударний механізм завдяки автоматизації конструкції. Щоб пневмостеплер почав працювати, слід затиснути пусковий курок, а його дуло піднести до поверхні, яка має скріплюватися.

Під час цього процесу у пневмостеплері починає стискатися повітря. Так воно потрапляє до системи розподілення. Там повітря надходить до циліндра і виштовхує поршень, що ударяє на бойок. Останній завдає удару по кріпильному елементу, вбиваючи його в поверхню. Пневмостеплер може бути вузькоспеціальним (для скоб, цвяхів або шпильок) або універсальним.

Вибираємо пневмостеплер, який буде відмінно виконувати свої функції

Пневматичний степлер – один з незамінних інструментів в побутових і виробничих умовах. Саме тому до його вибору слід підійти з усією серйозністю. Щонайперше слід звернути увагу на технічні характеристики пневмостеплера, такі як:

 • сила удару;
 • продуктивність роботи;
 • розмір елементів, що кріпляться;
 • маса інструменту;
 • місткість магазину;
 • величина тиску;
 • об’єми повітря, необхідного для роботи.

Не слід ігнорувати такі показники пневмостеплера, як сила удару та розміри елементів, що кріпляться. Чим більший показник удару, тим товстіші та довші елементи можуть використовуватись з пневмостеплером. В середньому наявні моделі даних агрегатів мають показники сили удару в 4-7 атмосфер. На цю відмітку впливає щільність матеріалу і довжина його кріплення. У середньому пневмостеплери працюють зі скобами і цвяхами довжиною 30-50 мм.

Однією із головних переваг даного інструменту є його легкість. Маса пневмостеплера в середньому дорівнює не більше одного кілограма. І це враховуючи, що більшість з них виготовляється зі сталі. Також, слід звернути увагу на витрати повітря і силу тиску. Чим меншими є дані показники, тим ефективніше буде працювати пневмостеплер, якому ви надаєте перевагу.

Наприклад, пневматичний степлер, що розрахований для коротких скоб, в рази менше споживає повітря для пострілу. Він відмінно підходить для з’єднання м’яких сортів дерева, тонкої фанери, плівки та текстилю. А ось для роботи з твердими породами деревини краще використовувати пневмостеплер зі скобами від 50 мм.

Чим більше скоб може помістити в собі магазин, тим зручніше працювати із пневмостеплером. Найбільш місткі прилади можуть містити в собі до 300 одиниць скоб або цвяхів. В середньому даний інструмент може зробити до шістдесяти кріплень за хвилину.

Купуємо пневматичний степлер максимально вигідно!

Сьогодні купити пневмостеплер зовсім не складно. Для цього слід завітати в спеціалізований магазин або вибрати необхідний товар на віртуальній торговій платформі. Звертайтесь тільки до перевірених реалізаторів, що співпрацюють лише з якісними і надійними брендами.

В нашому інтернет-магазині TRUDOVIK.com.ua ви зможете вибрати один з найкращих варіантів пневмостеплерів по найдоступніший ціні. Ми гарантуємо швидку зручну доставку, великий асортимент найкращих товарів і вичерпну консультацію наших менеджерів щодо кожного пневмостеплера. З TRUDOVIK.com.ua кожна покупка стає особливою! Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів!

Читать далее