Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 48
Ціна
Від до
Тип заклепувального ключа
Поворотна головка
Фильтры
Сортировка
Новинка
Заклепнік Ingco Industrial 260 мм (HR101)
Код товара 144264
0 отзывов
291 грн.
Новинка
Заклепнік Ingco Industrial 260 мм (HR105)
Код товара 144265
0 отзывов
302 грн.
Новинка
Заклепочник гармошка посилений Matrix 800 мм (40550)
Код товара 40406
3 отзывов
696 грн.
Новинка
Заклепочник дворучний посилений Sparta 450 мм (40538)
Код товара 39103
5 отзывов
343 грн.
Новинка
Заклепочник 2.4-4.8 мм Technics (24-500)
Код товара 65123
Ціну уточнюйте
Новинка
Заклепнік Ingco 260 мм (HR104)
Код товара 143756
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Заклепочник INTERTOOL RT-0001
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Заклепочник INTERTOOL RT-0005
Код товара 58934
Ціну уточнюйте
Новинка
Заклепочник INTERTOOL RT-0006
Код товара 56852
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Заклепочник INTERTOOL RT-0007
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Заклепочник Jonnesway V1000
Код товара 24940
7 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Заклепочник Jonnesway V1002
Код товара 24941
2 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4

Основне призначення заклепочника та принципи його вибору

За допомогою заклепочника можна виконувати якісне закріплення різноманітних елементів, які потребують демонтажу. Заклепочник являє собою інструмент типу пістолет: заклепки завантажуються в спеціальний відсік, а потім фіксуються на вибраній частині об’єкту шляхом натиснення на кнопку. Сьогодні на ринку можна знайти найрізноманітніші моделі з погляду функціоналу та ціни — від елементарних бюджетних до елітних професійних заклепочників. Якщо коротко говорити про принцип дії цього інструменту, то можна сказати, що він необхідний для з’єднування певних частин деталей. Такі з’єднання обов’язково мають характеризуватися стійкістю до вібрацій.

Що потрібно знати про різьбовий заклепочник до його купівлі?

Під час використання заклепочника важливо зберегти внутрішню різьбу непошкодженою. Сам принцип дії інструменту полягає в деформації краю заклепки таким чином, щоби вона була запресована в монтажному отворі. Заклепочник — той інструмент, який може використовуватися для обробки будь-якого матеріалу. Найчастіше це — пластик та метал. Для того щоби використовувати таке пристосування, варто слідувати наступним рекомендаціям:

  1. Що більший діаметр самої заклепки, тим сильнішою є міцність закріплення матеріалів між собою. Якщо ви плануєте працювати з кріпленнями великого розміру, вам може знадобитися професійний заклепочник. З цього приводу краще звернутися до консультантів магазину Trudovik, які допоможуть зробити правильний вибір.
  2. Різьбовий заклепочник дозволяє з’єднувати між собою різноманітні матеріали саме шляхом використання невеликої шайби. Вона виконує функцію розподілення тиску.
  3. Заклепки, що встановлюються за умови використання ручного заклепочника, надалі можуть використовуватись із болтовими кріпленнями. Приклад такого встановлення можна зустріти на передніх сторонах пофарбованих стін та багатьох інших подібних поверхнях.
  4. В асортименті магазину Trudovik можна знайти такі різьбові заклепочники, які використовуються з більшістю типів головок, у тому числі — з потаємними. Також варто звертати увагу на відповідність діаметру головки різьблення та відповідний діаметр ручного заклепочника.

Після використання інструменту варто обов’язково перевірити правильність посадки заклепки. На ній не має бути деформацій різьби, різноманітних перекосів та зазорів. Варто розуміти, що використання неякісного різьбового заклепочника може призвести до пошкодження поверхні, над яким виконується робота. Саме тому так важливо придбати інструмент у перевіреного продавця.

На що орієнтуватись, щоб обрати оптимальний заклепочник?

Перший фактор, на який рекомендують звертати увагу професіонали — це зручність під час використання. Тому якісний матеріал має бути не лише в складі корпусу, а й у складі ручки інструменту. Інформацію стосовно складових частин для кожного заклепочника можна знайти на сайті магазину Trudovik. Крім того, під час вибору варто звертати увагу на наступні нюанси:

  • матеріал, з якого вироблена заклепка. Як уже було згадано, сучасні різьбові заклепочники можуть використовуватись із різноманітними витратними матеріалами. Однак якщо йдеться про мало розповсюджений матеріал, краще перевірити можливість його використання з конкретним заклепочником. Як приклад можна навести мідь, поліамід або ж слабозажирену сталь;
  • комплектація змінними головками для того, щоби встановлювати заклепки різного діаметру. Саме це є гарантією не просто якісного, а універсального інструменту. Ручні заклепочники з можливістю використання лише одного типу головки не є розповсюдженими сьогодні, однак таку характеристику все ж можна знайти серед професійних інструментів;
  • наявність поворотної голівки. Це скоріше вважається приємним додатком, ніж корисною функцією, однак якщо заклепочник необхідний вам для професійних цілей, без неї його використання буде значно ускладнено. Що стосується призначення поворотної голівки, то вона необхідна для фіксації заклепок у важкодоступних місцях;
  • репутація виробника. Найбільш популярними брендами вважаються Matrix, Stanley та Gross. У цьому випадку йдеться про продукцію від світових виробників, тому їхня якість уже давно підтверджена великою кількістю позитивних відгуків. Також варто звернути увагу на заклепочники від Jonnesway, Topex або Sparta. Вони також характеризуються вдалою формою та якісними матеріалами в складі.

Варто зазначити, що ціна на заклепочник формується саме залежно від бренду, яким він був розроблений. Але для того щоби придбати будь-який ручний заклепочник насправді вигідних умовах в Україні, звертайтеся до інтернет-магазину Trudovik. Тут ви знайдете найприємніші ціни на подібну продукцію в усьому регіоні. Купити надійний варіант ви можете в будь-який зручний для вас час.

Читать далее