Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 60
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Обігрівач масляний Liberton LOH-2607
Код товара 149922
4 359 грн.
Новинка
Теплова пушка Ballu BHP-M-15
Код товара 133886
14 550 грн.
Новинка
Теплова пушка Ballu BHP-M-9
Код товара 134122
9 234 грн.
Новинка
Теплова пушка Ballu BHP-ME-2
Код товара 69442
4 отзывов
3 192 грн.
Новинка
Обігрівач GRUNHELM GPH-15
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Обігрівач GRUNHELM GPH-22
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Обігрівач GRUNHELM GPH-3
Код товара 29148
Ціну уточнюйте
Новинка
Обігрівач GRUNHELM GPH-5
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Обігрівач GRUNHELM GPH-9
Код товара 68424
Ціну уточнюйте
Новинка
Обігрівач UFO Eco 1800
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Обігрівач UFO Eco 2300
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5

Обігрівачі, з якими будь-які холоди нестрашні

Коли за вікном метуть сніги, а градусник показує температуру нижче нуля, затишок в домі у нас обов'язково асоціюється з теплом. Батареї центрального опалення не завжди здатні забезпечити бажаний комфорт, особливо в панельних будинках. І тоді на допомогу приходять обігрівачі. Використовуючи їх, можна самостійно встановити бажану температуру в кімнаті і насолоджуватися приємним теплом. До рішення купити обігрівач, ціна якого цілком доступна, приходять жителі не тільки середньої смуги України - Києва, Дніпропетровська (Дніпра), Харкова чи Львова, а й південної Одеси. Головне - вибрати підходящий тип і модель приладу.

Обігрівачі для житлових будинків і офісів

Як правило, це не дуже потужні пристрої, які споживають невелику кількість електроенергії. Найбільш популярні такі їх типи:

  • масляні радіатори - нагріваються повільно, зате довго зберігають високу температуру. Багато моделей забезпечено таймером, можна недорого купити обігрівач із захистом від перегріву;
  • тепловентилятори - повітря, яке проганяється через нагрівальний елемент, швидко наповнює кімнату теплом. Правда, при цьому спалюється кисень і в кімнаті стає душно, однак цього можна уникнути, якщо купити обігрівач з нагрівальним елементом з кераміки;
  • конвектори - в сучасних моделях нагрівачем служить трубка та відходять від неї ребрами. Знизу входить холодне повітря, зверху виходить тепле. При природної конвекції кімната прогрівається повільно, але, якщо купити обігрівач, оснащений вентилятором, комфортна температура в приміщенні встановлюється швидко;
  • інфрачервоні обігрівачі - працюють як домашнє сонце. Оскільки вони нагрівають не саме повітря, а предмети, що знаходяться в зоні їх дії, кисень не спалюється, в приміщенні зберігається здоровий мікроклімат.

Вибираючи обігрівачі для дому, віддавайте перевагу продукції відомих фірм - вони гарантують повну пожежну безпеку своїх виробів.

Обігрівачі для професійного використання

Додатково обігрівати доводиться не тільки квартири, але й склади, теплиці, гаражі та виробничі приміщення. Для цього призначені потужні пристрої з декількома активними режимами. Їх вартість, як правило, вище, ніж домашніх обігрівачів, але в нашому інтернет-магазині купити їх можна по більш ніж прийнятною ціною. Досвідчені консультанти допоможуть замовити побутову або професійну модель, максимально відповідну для ваших умов.

Читать далее