Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 31
Бренди
Ціна
Від до
Довжина полотна
Фильтры
Сортировка
Новинка
Полотно для шабельних пилBosch RB - 2ER S 2345 X (2608654403)
Код товара 144021
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 1111 K (2608650617)
Код товара 85814
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 1122 HF (2608656270)
Код товара 85813
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 1225 VF 1 шт (2608657409)
Код товара 146824
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 123 XF (2608654401)
Код товара 85812
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 1411 DF 2 шт (2608654834)
Код товара 131833
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 1617 K (2608650679)
Код товара 85815
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 1617 K 1шт (2608650679)
Код товара 131696
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 918 AF 1 шт (2608651944)
Код товара 146886
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для шабельних пил Bosch S 918 BF (2608651781)
Код товара 85810
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Полотна для шабельної пилки: види й секрети оптимального вибору

В Україні шабельні пили не користуються такою ж значною популярністю, як за кордоном. Головні переваги цього інструменту полягають в його універсальності, зручності й безпечності в процесі експлуатації. Полотно для шабельної пилки з легкістю справляється з металічними виробами, матеріалами на основі дерева (ДСП, фанера), виробами з пластмаси, будівельними текстурами (гіпсокартоном, черепицею).

У нашій статті ми розкажемо вам про найпопулярніші види полотна для шабельної пилки, підкажемо, як правильно їх вибрати. Сподіваємося, наші поради стануть для вас корисними в процесі покупки необхідних комплектуючих!

Найпопулярніші види полотна для шабельної пилки

Щоби якісно проводити відповідний тип робіт із допомогою даного інструмента, необхідно застосовувати певні полотна. Кожне з них вибирають, орієнтуючись на відповідні критерії. Найчастіше трапляються такі полотна для шабельної пилки:

 • HSS (виготовляються з інструментальної швидкорізної сталі, найкраще застосовуються для робіт із металом);
 • HCS (виготовляються зі сталі, зі сплаву вуглецю, з їхньою допомогою інструмент перетворюється на електропилку);
 • HM/CT (полотна зі сталі твердих сплавів, що призначені для оброблення абразивних матеріалів);
 • BIM (вироби з найвищими показниками міцності, такий вид полотна ще вважають універсальним).

Подібне маркування допоможе вам вибрати найкращий варіант даного устаткування для потрібного типу робіт. Також полотна для шабельної пилки можуть умовно ділитися на декілька типів щодо їхнього призначення:

 • для дерева;
 • для металу;
 • для цегли;
 • для пластику;
 • для газобетону.

Полотно для шабельної пилки для робіт із деревиною має довжину не більш, ніж 400 мм і виготовляється з міцної сталі. Для деревини однорідної текстури підходить пилка з однаковою відстанню між різцями. А от для виробів із цвяхами краще підібрати полотно для шабельної пилки з перемінним шагом. Також слід враховувати, що дані прилади мають мати зубці значного розміру. Це полегшує роботу з деревиною.

Полотно для шабельної пилки для робіт із металом має довжину не більшу за 295 мм. Такі аксесуари виготовляють з інструментальної сталі. Вони призначені для обробки алюмінію та листового металу.

Полотно для шабельної пилки, з допомогою якого обробляють цеглу, виготовляється із твердих сплавів. У них додається карбід. Найкраще зарекомендували себе вироби леза з абразивним алмазним напиленням.

Полотно для шабельної пилки для обробки пластику має бути оснащене зубцями М-подібної форми. Для цього якнайкраще підходять універсальні пили. Сам процес розпилу слід проводити на низькій швидкості, аби матеріал, який ви обробляєте, не нагрівався.

Полотно для шабельної пилки по газобетону виготовляють із металів твердих сплавів. Найчастіше такі аксесуари мають абревіатуру HM або CV.

Вибираємо полотно для шабельної пилки: загальні рекомендації

Щоби ваш інструмент прослужив вам максимально довго, а також ідеально підійшов для певного типу робіт, під час його вибору слід звернути увагу на певні критерії.

По-перше, подивіться на його зубці. Кожне полотно для шабельної пилки має певну форму. Якщо вони значного розміру, то процес розпилу буде відбуватися швидше, однак про акуратність не може бути й мови. Дрібні зубці працюють повільніше, однак якість обробки ними значно вища. Окрім форми вони розрізняються за способом обробки. Зубці можуть бути шліфованими або фрезерованими.

По-друге, необхідно звернути увагу на колір полотна для шабельної пилки. Воно може бути сірим, синім або червоним. Сірі аксесуари використовують для обробки дерев’яних виробів, сині найкраще підійдуть для металу, а червоними розкроюють пластмасу.

По-третє, придивіться до розміру заготовки, яку ви будете розпилювати. Вона має бути на 5 сантиметрів тоншою, ніж саме полотно для шабельної пилки.

По-четверте, потрібно дізнатися про те, як саме переміщується даний аксесуар у пилці. Окрім рухів уперед і назад такі пристрої утворюють ще й маятникові рухи. Остання здатність дозволяє значно зменшити нагрівання полотна для шабельної пилки під час його роботи.

По-п’яте, обов’язково ознайомтесь із комплектацією приладу. Найкраще брати не одне полотно для шабельної пили, а цілий набір. Кожна з його насадок стане вам у пригоді в процесі обробки того чи іншого матеріалу.

Після того як ви проаналізуєте всі описані вище поради, необхідно звернути увагу на такі характеристики полотна для шабельної пили, як:

 • виробник;
 • довжина полотна;
 • кількість зубців на одному дюймі.

Найпопулярнішими брендами, що виготовляють дані комплектуючі, є IRWIN та BOSCH. Купуючи полотна для шабельної пили даного виробника, ви можете бути впевнені в його надійності й довговічності. У більшості випадків довжина даних аксесуарів складає від 100 до 300 мм. Саме серед такого діапазону слід підбирати оптимальний варіант для використання вами. На один дюйм у полотнах для шабельних пил припадає від 3 до 24 зубців. Підбирати їхню кількість, слід орієнтуватися на матеріал, який ви плануєте обробляти, а також його якість.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати й купити полотно для шабельної пили, яке прослужить вам протягом досить тривалого часу. У нашому інтернет-магазині trudovik.com.ua ви зможете здійснити заплановану покупку максимально швидко та вигідно!

Читать далее