Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 25
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Плиткоріз Ingco 600мм (HTC04600)
Код товара 144207
1 875 грн.
Новинка
Плиткоріз рейковий Matrix Professional 500 мм (87687)
Код товара 74501
5 отзывов
2 822 грн.
Новинка
Плиткоріз рейковий Matrix Professional 600 мм (87688)
Код товара 74500
18 отзывов
2 718 грн.
Новинка
Плиткоріз рейковий Matrix Professional 700 мм (87689)
Код товара 71156
27 отзывов
2 863 грн.
Новинка
Плиткорез Haisser 1200 мм (88613)
Код товара 134794
Ціну уточнюйте
Новинка
Плиткоріз "Балеринка" Matrix 600х16 мм (87658)
Код товара 40356
Ціну уточнюйте
Новинка
Плиткоріз 300 мм Favorit 11-205
Код товара 12992
Ціну уточнюйте
Новинка
Плиткоріз 400 мм Favorit 11-206
Код товара
7 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Плиткоріз 400 мм Favorit 11-220
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Плиткоріз 400 мм Favorit 11-232
Код товара 13002
Ціну уточнюйте
Новинка
Плиткоріз 500 мм Favorit 11-211
Код товара 12990
1 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Плиткоріз 500 мм Favorit 11-221
Код товара 12995
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Ручний плиткоріз — зручність та доступність

Навіть найякісніша плитка не гарантує вам вдалий ремонт. Найголовніше в цій справі — правильне встановлення, яке,може бути здійснено лише за умови використання якісного професійного ручного плиткоріза. Існує доволі багато різновидів плиткорізів, однак для початку варто виділити ручний та електричний інструмент. Кожний із них має свої переваги та недоліки. Пропонуємо поговорити про ручний плиткоріз, адже він більш зручний у використанні, а також має доступну ціну.

Купити плиткоріз: основні нюанси вибору

Необхідність використання електронного чи ручного типу приладу насамперед залежить від товщини плитки, яку планується обробляти. Тобто якщо товщина плитки не перевищує показник у 16 мм, майстру дозволяється використовувати ручні плиткорізи. У свою чергу, ці пристрої також розділяються на декілька підтипів, орієнтованих на різну товщину плитки. Купити ручний плиткоріз варто з наступних причин:

  • однозначна безпека. Працівник не використовує електрику, через що анулюються ризики ураження електричним струмом чи виникнення інших подібних непередбачуваних ситуацій. З іншого боку, у випадку знеструмлення мережі майстер зможе продовжувати свою роботу без будь-яких перешкод та завершити її в запланований строк. Також очевидна економія електричної енергії у випадку використання ручного плиткоріза;
  • невеликі габарити. Ручний плиткоріз можна транспортувати з місця на місце, передусім, через його невелику вагу. А внаслідок того, що інструмент - ручна конструкція, він складається з компактних частин, які спокійно можуть зберігатися в гаражі й навіть в квартирі;
  • характерна мобільність. Через причини, які вказані вище, ручний плиткоріз комфортно брати із собою на будь-який об’єкт будівництва або ремонту. У зв’язку з тим, що цей інструмент не потребує використання електричної енергії, ним можна користуватись навіть у не до кінця облаштованому будинку, на дачі, що справді є цінною перевагою.

Варто зазначити, що для того, щоб вдало купити ручний плиткоріз у Львові або іншому місті країни, потрібно відвідати лише одне перевірене місце — інтернет-магазин “Трудовик”. Тут ви зможете ознайомитися зі справді цінними порадами стосовно вибору ручного професійного плиткоріза. Передусім, вам допоможуть обрати вдалий варіант для конкретного типу робіт та інших потреб загалом. Ціна на кожну представлену модель приємно здивує вас своєю доступністю.

Правила використання ручного плиткоріза

До того як здійснити купівлю, варто дізнатися про головні особливості користування таким інструментом. Зазвичай ознайомлення не займає багато часу, однак деякі нюанси все ж таки не варто ігнорувати. Ручний плиткоріз - це дві направляючі, які закріплені на опорі. Кінці обладнання переходять у єдине ціле, формуючи при цьому своєрідну лапку.

Процес встановлення керамічної плитки за допомогою ручного плиткоріза відбувається наступним чином:

  1. Плитка кріпиться на платформі ручного плиткоріза, її емалева сторона, відповідно, має бути направлена до верху.
  2. Далі на плитку опускається важіль ручного плиткоріза. Це робиться для того, щоб розколоти лист вздовж лінії розрізу.
  3. Після цього необхідно лише акуратно витягнути частини плитки, і процес можна вважати завершеним.

Шліфування або підточка в цьому випадку не потрібні, що і є основною перевагою використання плиткоріза в принципі. Такий результат не вдасться отримати за умови застосування більш звичних інструментів — болгарки чи склорізу. Купівля ручного плиткоріза — це ще й економне задоволення, оскільки його ціна є досить доступною. Якщо клієнт планує придбати такий інструмент для постійного користування, а не для одноразового ремонту, рекомендуємо зупинити вибір на професійному плиткорізі.

Купити ручний плиткоріз у Львові: особливості асортименту магазину “Трудовик”

На нашому сайті зібрані лише перевірені прилади від передових виробників як вітчизняного, так і світового масштабу. Те, що об’єднує всі представлені професійні плиткорізи, — це висока якість металу, який використовується під час виготовлення конструкцій. Крім того, покупець може помітити, що кожен плиткоріз відрізняється ідеально адаптованою формою задля основної цілі — обробки плитки.

Зокрема, в асортименті магазину «Трудовик» знаходяться професійні ручні плиткорізи від таких виробників, як Matrix та Favorit. Можна говорити про наявність певних відмінностей між двома брендами, але риса, яка їх об’єднує, — це довговічність. Вона пояснюється високою міцністю корпусу, що гарантує стійкість до різноманітних пошкоджень, які неможливо виключити в процесі ремонту. Купити потрібний ручний плиткоріз можна в офлайновому магазині «Трудовик» в Киеві з отриманням у пункті видачі товару. Або ж замовити доставку продукції в будь-який куточок України.

Читать далее