Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 30
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Степлер Ingco Industrial HSG1404
Код товара 143907
0 отзывов
620 грн.
Новинка
Степлер меблевий BERG 24-026
Код товара 27624
6 отзывов
530 грн.
Новинка
Степлер меблевий BERG 24-027
Код товара 27620
8 отзывов
540 грн.
Новинка
Степлер меблевий Matrix Master (40903)
Код товара 39335
3 отзывов
198 грн.
Новинка
Степлер Ingco HSG1403
Код товара 143906
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер Miles TA-5596 / C
Код товара 49287
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер Miles TP-5525 / C
Код товара 61626
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер Rapid R253
Код товара
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер Rapid R36
Код товара 36335
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер Rapid R44
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Степлер Rapid R53
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Основні тонкощі вибору будівельного степлера

Будівельний степлер — деталь, яка знадобиться не лише для будівельників, а і для багатьох інших майстрів. У деяких випадках він може значно спростити процес ремонту чи встановлення певної деталі. Але існують і такі умови, за яких меблевий степлер є просто незамінним. Усе що необхідно майстру для реалізації таких завдань — це мінімум практичного досвіду і, власне, якісний інструмент. Зазвичай будівельний степлер використовується для обробки різноманітних меблів.

Як відрізнити якісний будівельний меблевий степлер?

Меблевий степлер працює внаслідок вбудованого ударного механізму, що являє собою доволі просту конструкцію. Завдяки цьому користування інструментом полягає у фіксації на поверхні матеріалу, що обробляється, а також — безпосередньо в натисненні на кнопку. Принцип дії промислового степлера — майже аналогічний із канцелярським. Під час вибору пристосування промислового типу варто звертати увагу на наступні показники якості:

  1. Ручка степлера. Користувач має відчувати себе максимально комфортно під час тримання інструменту в руках. Для цього рекомендується відвідати магазин Trudovik особисто. Якщо ж ви здійснюєте покупку онлайн, й у вас просто немає можливості перевірити цей показник, звертайте увагу на матеріал, з якого вироблений степлер. В ідеалі це має бути нержавіюча сталь із гумовою вставкою на поверхні. З одного боку, це говорить про довговічність меблевого степлеру, а з іншого — про зручність під час його використання. Відповідно, це особливо важливо, якщо ви обираєте інструмент для повсякденної експлуатації.
  2. Матеріал-основа корпусу. На сьогоднішньому ринку переважно представлені моделі з пластмаси або нержавіючої сталі. Стандартно вважається, що перший варіант більше підходить для тих, хто бажає зекономити, а другий — для тих, хто шукає справді довговічний степлер. Однак практика демонструє той факт, що інструменти з пластмаси краще підходять для обробки гнучких, крихких поверхонь, серед яких можна виділити фанеру або гіпсокартон. Відповідно, металеві степлери — ідеальний варіант для роботи з міцними матеріалами, до яких зокрема можна віднести вироби з дерева. До того ж, ціна на степлер формується незалежно від матеріалу, який знаходиться в основі корпусу.
  3. Можливість регулювання сили удару. Що більшою кількістю режимів наділений конкретний меблевий степлер, то він простіший у процесі використання. Однак хороший стандартний варіант являє собою степлер із двома-трьома такими режимами. Цього цілком достатньо для виконання стандартних функцій.
  4. Наявність скоб. Конструкція більшості сучасних будівельних степлерів передбачає наявність скоб, що переважно знаходяться на самому кінці інструменту. Це пристосування робить хід механізму легшим, що позитивно впливає на швидкість виконання будівельної роботи. Для кожного степлера підбирається скоба певної довжини. Стандартний варіант — 4–14 мм. Це означає, що під час стискання степлера довжина скоби складає 4 мм, а під час повного розтискання — 14 мм.
  5. Тип степлера. Бажано, щоби конструкція була розкладного типу, адже в цьому випадку її значно легше ремонтувати. Також варто звернути увагу на витратні матеріали, з якими треба використовувати конкретний степлер. Існують інструменти, які можуть використовуватися лише з певним типом витратних матеріалів, що значно ускладнює процес використання.
  6. Авторитет виробника меблевого степлера. Як один із найвідоміших брендів цього напряму можна навести компанію Matrix. Продукція від цього виробника відрізняється широким асортиментом, у якому можна знайти будівельні степлери для реалізації будь-яких цілей. Інструменти від Stanley давно відомі якістю матеріалів, які знаходяться в складі. Передусім йдеться про характеристики нержавіючої сталі. Також під час вибору варто звернути увагу на продукцію бренду Berg. Пристосування, розроблені цією командою, — найкращі з погляду співвідношення ціни та якості. З характеристиками степлерів цих та інших виробників можна ознайомитися на сайті магазину Trudovik.

Якщо вам необхідно купити будівельний степлер, обов’язково ознайомтеся з нашим асортиментом. Тут ви гарантовано знайдете потрібний варіант, оскільки ми зібрали моделі від найрізноманітніших і, водночас, авторитетних виробників. Кожен степлер комплектується якісним пластиковим упакуванням, завдяки якій інструмент можна транспортувати без жодних проблем. Також варто додати, що ціна на будівельний степлер в інтернет-магазині Trudovik — одна з найприємніших в усій Україні. Купити промисловий степлер можна в будь-який момент через функцію “Корзина”. Менеджер опрацює вашу заявку найближчим часом, тому швидку доставку в межах України — гарантовано.

Читать далее