Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 3
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Брикети паливні RUF
Код товара 68156
0 отзывов
150 грн.
Новинка
Брикети паливні Піні-Кей
Код товара 65016
1 отзывов
160 грн.
Новинка
Брикети паливні Nestro
Код товара 70477
Ціну уточнюйте

Паливні брикети: очевидна вигода

Хорошою альтернативою дров і вугілля вважаються паливні брикети. Їх іноді називають євродрова через одноковий розмір і правильну форму. Брикети використовуються для спалювання в печах, камінах і інших пристроях, що працюють на твердому паливі. Проводять їх з відходів харчової і деревопереробної промисловості. Брикети для котлів складаються з рисового, гречаного лушпиння, тирси, шкірки насіння соняшнику. Часто використовують солому, торф і тирсу. До їх складу не входить клей або інші сполучні компоненти. Паливні пелети стають міцними за рахунок максимального просушування і пресування.

Особливості брикетів для твердопаливних котлів

Головна перевага такого виду палива - в температурі горіння. Вона в 1,5-2 рази вище, ніж у дров. Пояснити це можна кількома причинами:

  1. Вологість. У брикетів вона знаходиться на рівні 4-8% за рахунок обов'язкового процесу просушування. Тоді як у дров вологість досягає 15-20%.
  2. Густина. Погодьтеся, дубові дрова горять спекотніше, ніж інші. Вся причина в щільності (0,83 г / см3). В 1 см3 дуба міститься більше речовини, ніж в інших видах дерева. Паливні пелети для котлів горять ще спекотніше. Їх щільність становить 0,95-1 г / см3.

Багато хто стверджує, що брикети мають більш високу ціну, ніж дрова. Дійсно, так може здатися на перший погляд. Тут головне оцінювати не вагу і вартість дров, а враховувати одиницю тепла. Можна спалити 5, 10 кг дров і 1 кг брикетів, а отримати однаковий результат. Що серед палива дійсно дешево і те, яке купити, вирішувати вам. Пелети для котлів мають одну особливість. Вони розсипаються при високій вологості. Тому зберігати їх потрібно в закритих, сухих, провітрюваних приміщеннях.

Паливні пелети мають безліч переваг:

  • Рівномірність і тривалість горіння.
  • Зручність зберігання через стандартну форму.
  • Менша кількість сажі завдяки низькій вологості.

У каталозі інтернет-магазину «Трудовик» представлені пелети для твердопаливних котлів Піні-Кей. Вони самі щільні, мають форму перетину у вигляді квадрата або шестигранника. Отвір по центру забезпечує циркуляцію повітря, покращуючи горіння. Недорого замовити паливні брикети для котлів можна в будь-яку область України. Завдяки доставці поштою жителі Києва, Одеси, Харкова, Львова, Дніпра та інших міст щодня на власному досвіді переконуються в вигідності їх придбання.

Читать далее