Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 42
Ціна
Від до
Крок ланцюга
Товщина ланки ланцюга
Кількість ланок
Фильтры
Сортировка
Новинка
Ланцюг для бензопили 56 зубів 3/8" 1.1 мм Oregon (90PXО56Е)
Код товара 79046
3 отзывов
534 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Ланцюги для бензопил: ключові моменти вибору

Кожний власник заміського котеджу погодиться з тим твердженням, що на приватному подвір’ї сьогодні складно обійтися без бензопили. Адже саме вона може стати його незамінною помічницею не лише в процесі будівельних робіт, але й під час санітарного прибирання гілок дерев, а також в момент заготівлі дров. Але, якби обережно не експлуатувався подібний агрегат, його господар неодмінно зустрінеться з проблемою пошкодження пильного ланцюга. Подібна запчастина відноситься до змінного устаткування, а тому замінити її зовсім не складно. Однак ця деталь представлена на сучасному ринку декількома видами, які відрізняються кроком, конфігурацією ріжучих ланок та багатьма іншими параметрами, тому перш ніж купити ланцюг до бензопили, варто розібратися в особливостях вибору.

Ланцюг для бензопили: крокові характеристики

Звичайно, пильний ланцюг для бензопили, рекомендований інструкцією по експлуатації – найкращий варіант. Але, якщо ви з тих чи інших причин вирішили віддати перевагу більш зносостійкому і довговічному устаткуванню, то перше, на що варто звернути увагу в процесі його вибору, – це його крок – відстань між найближчими «хвостиками» зубів, вимірювана у дюймах. Отже:

  • для заміни ріжучої частини в бензопилах побутової групи ідеально підійдуть 3/8-дюймові ланцюги. Вони не лише плавні в ходу, але й безпечні в роботі;
  • для власника бензопили, який кілька разів на рік буде спилювати старі гілки дерев або підчищати сад, вистачить ланцюга, який в метричному стандарті має позначку 0,325 мм;
  • в тому ж випадку, коли мова йде про заміну пильного ланцюга в більш потужних і продуктивних моделях бензопил професійного рівня, то варто зупинити вибір на ріжучих елементах із збільшеним кроком типу 0,404 дюйма. Однак, самостійно встановлюючи подібне устаткування на бензопилу, не забудьте узгодити його з тяговими характеристиками пильного агрегату.

Крім того, обираючи новий ланцюг для бензопили, зверніть увагу на той момент, що він повинен відповідати довжині направляючої шини, а також особливостям її конструкції.

Ланцюг до бензопили: параметри хвостовика

Ще одним не менш важливим критерієм вибору пильного ланцюга для будь-якої моделі бензопили є товщина його хвостовика. Вона може варіюватися в діапазоні від 1,1 до 2 мм. Якщо говорити про дюймовий стандарт, то хвостовики можуть мати такі позначки: 0,043; 0,04; 0,05; 0,058; 0,063 та 0,08 дюймів. Таким чином:

  • ланцюги з мінімальною товщиною хвостовика краще обирати для бюджетних малокубових бензопил;
  • для побутових та напівпрофесійних пильних агрегатів більше підійдуть ланцюги завтовшки від 1,3 до 1,6 мм. Подібні ріжучі елементи достатньо стійкі як до постійних, так і до змінних навантажень;
  • бензопильну техніку професійного класу варто укомплектувати посиленими ланцюгами з хвостовиками, товщина яких досягає 2 мм.

Однак, віддаючи перевагу тій чи іншій товщині хвостовика пильного ланцюга, пам’ятайте: чим він тонший, тим менш продуктивною буде бензопила.

Ланцюг для бензопили: на що ще звернути увагу в процесі вибору?

Крім кроку та товщини хвостовика, в процесі вибору відповідного ланцюга для бензопили варто звернути увагу на наступні параметри:

  • довжина ланцюга: вона визначається кількістю ланок. Однак одні виробники зазначають його довжину в супровідній документації саме кількістю ланок, тоді як інші – в дюймах. А тому варто орієнтуватися в обох показниках;
  • матеріал ланцюга: для виконання стандартних пильних робіт ідеально підійдуть ланцюги, виготовлені з якісної хромонікелевої сталі. Однак для розпилювання більш щільної або мерзлої деревини варто купити ланцюг для бензопили з твердосплавними ланками;
  • спосіб розпилювання деревини: він може бути поздовжнім або поперечним. Для стандартного поперечного розпилювання деревини рекомендований ланцюг для бензопили з кутом заточування ріжучих ланок 25-35о. Щоб отримати поздовжній розпил, необхідно обрати ланцюг з меншим кутом заточки або самостійно змінити його показники в звичайному ланцюзі для бензопили до 5-15о.

До того ж, обираючи ланцюг для бензопили, зверніть увагу на той факт, що недорогий ланцюговий фальсифікат значно знизить безперебійну і тривалу роботу пильної техніки. Саме тому купуйте лише фірмові комплектуючі у перевіреного продавця. Власне таким продавцем є інтернет-магазин «Трудовик», який спеціалізується на продажі не лише надійних інструментів іменитих брендів, але й якісних комплектуючих для них. Отже, якщо у вас виникла необхідність купити фірмовий ланцюг до бензопили в Києві або замовити якісний аналог подібної запчастини в інші міста України, то неодмінно відвідайте наш інтернет-магазин. У разі виникнення у вас будь-яких запитань стосовно нашої продукції, ви завжди можете звернутися за консультацією до наших спеціалістів в найбільш зручний для вас спосіб: зателефонувавши за номером телефону чи надіславши повідомлення в Скайп акаунт або на електронну пошту.

Читать далее