Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 16
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Насадки полірувальні Proxxon 10 шт. (28294)
Код товара 47100
296 грн.
Новинка
Насадки полірувальні Proxxon к-кт 2 шт. (28802)
Код товара 47104
128 грн.
Новинка
Щітки Proxxon к-кт 5 шт. (28952)
Код товара 47125
5 отзывов
397 грн.
Новинка
Щітки Proxxon к-кт 5 шт. (28962)
Код товара 47126
388 грн.
Новинка
Набір полірувальний Proxxon (28285)
Код товара 47097
Ціну уточнюйте
Новинка
Насадки полірувальні Proxxon 10 шт. (28293)
Код товара 47099
Ціну уточнюйте
Новинка
Насадки полірувальні Proxxon 2 шт. (28295)
Код товара 47101
9 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Насадки полірувальні Proxxon 5 шт. (28288)
Код товара 47098
Ціну уточнюйте
Новинка
Насадки полірувальні Proxxon к-кт 2 шт. (28297)
Код товара 47106
Ціну уточнюйте
Новинка
Насадки полірувальні Proxxon к-кт 2 шт. (28298)
Код товара 47108
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Насадки полірувальні - витратних матеріалів багато не буває!

Завдання, які доводиться вирішувати майстру відразу ж після покупки спеціального інструменту, - це вибір насадок для полірування, мета їх використання та місце покупки. Деякі вважають, що кожна з операцій повинна супроводжуватися своїми расходниками, інші ж вирішують обійтися парою-трійкою універсальних варіантів. Одні впевнені, що чим дорожче насадка для полірування, тим краще, інші ж зупиняють свій вибір на недорогих виробах і відчувають себе впевнено. Всі сходяться тільки в одному - для різних процедур потрібні різні насадки.

Варіанти витратних матеріалів, особливості та призначення

Інструменти і витратні матеріали до них покликані полегшити роботу майстра, поліпшити якість її результату. Крім того, деякі операції неможливо виконати без спеціальних насадок. Але для початку потрібно зрозуміти, що ж означає це поняття. У спеціальній літературі воно пояснюється як елемент пристрою або інструменту, надітий на що-небудь. Всі полірувальні насадки складаються з робочої частини і осі-хвостовика. Причому останній повинен бути досить довгим, щоб в затиск інструменту вставлявся до упору. Тільки в такому випадку його фіксація буде точною і жорсткої, допомагаючи виключити вібрації. Діаметр хвостовика повинен бути стандартним. Якщо він довше, ніж передбачалося, туго увійде в затиск, якщо менше - буде прослизати під час роботи. Проблеми з фіксацією і короткий хвостовик - основні ознаки неякісних витратних матеріалів. Але більш важлива, звичайно ж, їх робоча частина. Її назва і сферу застосування визначає матеріал виготовлення:

  • Керамічні. Виконано з суміші, що клеїть речовини і абразиву, запеченого в печі. Такі насадки для полірування розрізняються по абразивності: дрібні, середні і великі. За рахунок розкиданої структури обробка поверхні виходить більш рівномірною.
  • Алмазні. Бувають світіння варіанти, коли робоча частина насадки складається з крихт алмазу з клейовим розчином, запеченої в спеціальній печі. Також існують обложені, коли наконечник приклеєний на металевий тримач. Алмазна крихта буває штучною і натуральною. Потрібно відзначити, що спечені алмазні насадки для полірування більш популярні через свою невисоку вартість. Ними зручно обробляти тверді матеріали.
  • Металеві. Насадки для полірування виконані з твердого металу. Працюють в одному (за годинниковою стрілкою) і в двох напрямках (якщо інструмент має функцію реверсу). Підходять для попередньої, чорнової обробки матеріалу. Працюють швидко, практично не нагріваючись.
  • Силіконові. Наконечники таких виробів являють собою суміш силікону і абразиву. Для грубої роботи застосовується матеріал, по відчуттях нагадує канцелярську гумку. Для отримання чистої і рівної поверхні знадобиться наконечник, на якому абразив не відчувається. Він тільки блищить при хорошому світлі. Насадка для полірування поступово стирається, відкриваючи все нові верстви абразиву.
  • Натуральні. Це насадки для полірування з натуральних матеріалів - фетру, повсті. Застосовуються як самостійно, так і спільно зі спеціальними засобами на основі масла.

Особливих вимог до зберігання таких предметів немає. Однак потрібно розуміти, що керамічні вироби тендітні, а алмазні або металеві - гострі. Про них можна легко поранитися. Тому простіше і зручніше зберігати витратні матеріали в спеціальному закривається боксі. Очищати насадки для полірування бажано після кожного застосування.

Вдалий комплект - індивідуальний підхід до вибору

Предмет постійних дискусій майстрів - швидкість роботи. Краще в цьому питанні орієнтуватися на рекомендації виробника. Зазвичай полірувальні насадки нормально працюють на швидкості 10 тисяч обертів на хвилину. Тоді не буде перегріву, зігнутих або зламаних витратних матеріалів, роботи поганої якості.

Що стосується кількості насадок для полірування, то це питання суто індивідуальний. Наприклад, починаючому майстрові краще обзавестися парою-трійкою варіантів. Це допоможе зрозуміти, з чим зручніше і цікавіше працювати. Поступово докуповуючи насадки для полірування, ви зможете сформувати вдалий індивідуальний комплект. Ну, а де купувати, ви знаєте, - в інтернет-магазині «Трудовик».

Читать далее