Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 50
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Розвідний ключ Ingco 150 мм (HADW131062)
Код товара 143774
0 отзывов
125 грн.
Новинка
Розвідний ключ Ingco 200 мм (HADW131082)
Код товара 143776
0 отзывов
174 грн.
Новинка
Розвідний ключ Ingco 250 мм (0-30 мм) (HADW131102)
Код товара 145599
0 отзывов
297 грн.
Новинка
Розвідний ключ Ingco Industrial 150 мм (HADW131082)
Код товара 143775
0 отзывов
204 грн.
Новинка
Розвідний ключ Ingco Industrial 250 мм (0-35 мм) (HADW131108)
Код товара 145600
0 отзывов
442 грн.
Новинка
Розвідний ключ Ingco Industrial 300 мм (0-41 мм) (HADW131128)
Код товара 145601
0 отзывов
533 грн.
Новинка
Розвідний ключ Miol 200 мм (54-052)
Код товара 135833
3 отзывов
511 грн.
Новинка
Розвідний ключ Miol 250 мм (54-054)
Код товара 135834
639 грн.
Новинка
Розвідний ключ Miol 300 мм (54-056)
Код товара 135835
5 отзывов
899 грн.
Новинка
Розвідний ключ Stanley 150 мм (2-90-947)
Код товара 129984
183 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5

Розвідний ключ – простий інструмент, який вирішує непрості завдання

В наш час існує дуже велика кількість інструментів, які використовують для відкручування або закручування гайок та болтів. Однак, найбільш популярним та поширеним вважається розвідний ключ. Кожен домашній майстер або професіонал має набір простих гайкових ключів, але у нього повинен бути хоча б один розвідний ключ. Адже трапляються такі моменти, коли доводиться відкручувати або закручувати не зовсім стандартні з'єднання, або під рукою немає ключа, головка якого збігається з розміром гайки або болта. Саме в таких випадках на допомогу прийде цей зручний, робочий інструмент.

Розвідний ключ за великим рахунком є ​​звичайним гайковим ключем, але з невеликою модернізацією у вигляді черв'ячної передачі, що рухає його нижню губку. Принцип роботи даного інструменту досить простий – заклинювання елемента відкручування/закручування між його губками..

Універсальні розвідні ключі виготовляються з пружного твердого матеріалу, який не деформує поверхню та грані деталей при роботі з ними (обертання, захоплення) й сам не втрачає форми. Змінні типорозміри роблять сферу їх застосування універсальною. Серед усіх представлених спецінструментів розвідний ключ є найбільш поширеним.

Висока якість ключів за оптимальними цінами в інтернет-магазині Trudovik

Інтернет-магазин Trudovik пропонує вашій увазі великий вибір розвідних ключів, що відповідають високим вимогам та стандартам якості. У нас ви можете купити надійний, точний та міцний інструмент, який застосовується для сантехнічних та інших механічних робіт.

На сторінках нашого каталогу ви знайдете зручні, практичні та довговічні інструменти від кращих світових виробників. У нашому магазині за найбільш вигідною ціною можна купити розвідні гайкові ключі різних модифікацій. Ми пропонуємо вам актуальні моделі розвідних ключів, які гарантують ефективну та точну передачу зусилля гайковим ключем на головки й гайки болтів.

Розвідні ключі таких відомих торгових марок як Matrix, Stanley, Sparta, Tolsen спроєктовані за оптимальними розмірами та мають антикорозійні поверхні з високоякісної сталі. Технологічний процес виробництва ручного інструменту у цих виробників продуманий до дрібниць та відповідає всім вимогам міжнародних стандартів.

Для побутового та професійного застосування ми пропонуємо розвідні ключі, які мають наступні переваги:

 • покращений дизайн профілю;
 • антикорозійна обробка;
 • матеріал виготовлення – високоякісна легована або вуглецева сталь;
 • відповідає високим стандартам якості;
 • зручна ручка композитна ручка, що виключає ковзання;
 • інструмент підданий прецизійному загартуванню;
 • хромоване покриття;
 • довговічність;
 • зручність експлуатації.

Наш каталог розвідних ключів постійно розширюється та доповнюється найновішими моделями. У інтернет-магазині діє зручна та швидка доставка. Завдяки широкому асортименту ключів розвідних у нас ви знайдете все, що вам необхідно за оптимальною ціною.

Особливості розвідних ключів в інтернет-магазині «Трудовик»

Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує вам великий асортимент розвідних ключів, які призначені для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань з широким діапазоном розмірів кріплення.

 За конструкцією цей інструмент складається з наступних елементів:

 • ручки-важеля – її виготовляють з міцного металу, але в деяких інструментах вона може мати пластикове покриття;
 • металевих ріжків-губок – вони використовуються для захоплення болтів або гайок з метою відкручування або закручування.

Від комбінованих або ріжкових моделей розвідні ключі відрізняються тим, що в останніх відстань між губками може варіюватися. Для цього на ручці ключа передбачений спеціальний механізм. Розсувна конструкція губок дозволяє застосовувати розвідний гайковий ключ для закручування елементів різних розмірів. Між собою моделі інструменту розрізняються габаритами. Варіюється також граничний діапазон розсовування губок.

Як правило, розвідні ключі роблять з вуглецевої або хром ванадієвої сталі. Вона схильна до корозії, тому інструменти тим чи іншим чином захищають – хромують.

Частина представлених у нас розвідних ключів мають на ручках гумове покриття для підвищення зручності роботи, особливо в холодну погоду.

Нерухома губка багатьох моделей забезпечена лінійкою. Вона дозволяє спочатку виставити ключ на потрібний розмір, а вже потім працювати з гайкою виміряного розміру.

Які розвідні ключі можна купити у нас

Розвідний ключ є особливо зручним для використання в побуті – він один здатний замінити цілий набір ключів. Тому, усі ті, хто бажає підібрати для себе хороший розвідний ключ, можуть це зробити в нашому інтернет-магазині, де зібрані найпопулярніші види інструменту від відомих світових брендів:

 • кліщові – завдяки особливій формі губок такі гайкові ключі можуть використовуватися для опресування та стиснення різних деталей. Також вони стануть в пригоді для обламування керамічної плитки.
 • діелектричні – їх ручки покриті спеціальним прогумованим матеріалом, що не пропускає електрику. Такий розвідний гайковий ключ можна використовувати з деталями та заготовками, які перебувають під напругою.
 • автоматичні – на них розкриття зіву регулюється автоматично. Саме тому вони дуже зручні, якщо часто доводиться працювати з кріпленнями різного розміру.

Найголовніше при купівлі таких інструментів – їх розміри. У нас можна знайти гайковий розвідний ключ на 19, 30, 36, 46 мм (тобто його зів максимально може розкриватися саме на таку відстань).

Читать далее