Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Точильний верстат
Фильтры
Всього 30
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Точило Sturm BG6012L
Код товара 83457
5 отзывов
1 721 грн.
Новинка
Точило з гравером Sturm BG6010SF
Код товара 67028
2 170 грн.
Новинка
Точило BauMaster BG-60200
Код товара 71301
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Procraft PAE1050
Код товара 71802
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Procraft PAE1250
Код товара 78127
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Procraft PAE1350
Код товара 82915
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Procraft PAE600
Код товара 79351
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Procraft PAE900
Код товара 78999
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Scheppach BG 150
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Scheppach BG 200AL
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Scheppach Tiger 2500
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Точило Stanley STGB3715
Код товара 60422
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Точильний станок для довготривалого терміну служби побутових інструментів

Для робіт з догляду за господарством використовується різноманітний інструмент, наприклад бензопили, сокири, ножі тощо. І щоб підтримувати його в робочому стані, недостатньо лише дотримуватися правил експлуатації та своєчасно змінювати деталі, що вийшли з ладу. Використовуючи для періодичного загострення сокири, стамески, ланцюги бензопили точильний станок, ви не лише продовжите термін служби інструментів, а й заощадите чималі кошти на відсутності необхідності купувати нове приладдя.

Заточний станок від надійного виробника

Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує на продаж заточні станки перевірених виробників: Sturm, Scheppach, Енергомаш, “Зеніт”, Stanley, Utool та ін. В асортименті представлено більше двох десятків моделей різної потужності, що відрізняються також товщиною та діаметром шліфувальних дисків. Ознайомтеся з основними параметрами інструментів, щоб обрати та купити точильний станок із оптимальними характеристиками. Продукція виготовлена на сучасному обладнанні під суворим контролем на всіх етапах виробництва та відповідає усім установленим вимогам щодо якості та безпечності використання приладів даного типу.

Точильний станок — основні види верстатів

Виділяють такі основні типи точильних станків:

  • побутові — пристрої розраховані на невелике навантаження, тому можуть працювати не довше 2-х годин;
  • професійні — точильні станки цього виду можуть експлуатуватися протягом 4-х годин, але з короткочасними перервами на 10-15 хвилин;
  • спеціальні — верстати здатні витримувати велике навантаження і експлуатуються загалом протягом 8 годин з короткотривалими перервами, таке обладнання характеризується високою продуктивністю.

Побутовий точильний станок — пристрій, який не може похвалитися великою оборотністю і потужністю двигуна, та все ж із задачею якісного заточення ріжучих інструментів він буде справлятися.

Точильний станок — переваги

Пристрої приводяться в дію електродвигуном, мають компактну конструкцію, відрізняються ергономічним дизайном, довговічністю та надійністю, що підтверджується гарантією від виробників терміном на 1 рік. Крім того, в інтернет-магазині «Трудовик» заточний верстат можна купити за доступною ціною. Багато варіантів є в наявності на нашому складі. Якщо ж вам потрібний точильний станок, якого немає у каталозі на сайті, зателефонуйте представникам інтернет-магазину «Трудовик», адже ми також привозимо обладнання під замовлення.

Вивчаючи характеристики того чи іншого заточного станка, зверніть увагу на наявність додаткових функцій. Так, модель Союз ТСС-60150 оснащена гумовими ніжками для стійкості, асинхронним двигуном і вбудованим вентилятором, який забезпечує охолодження двигуна повітрям. Це дозволяє значно підвищити продуктивність техніки, адже в таких умовах допустима довготривала робота агрегату. Також багато моделей точильних станків мають конструкцію, яка дозволяє за допомогою болтів встановити верстати в стаціонарному положенні.

Точильний станок комплектується не лише абразивними дисками або шліфувальними стрічками. Широкий модельний ряд верстатів, представлений у нашому каталозі, дозволить вам при бажанні обрати та купити варіант, оснащений фрезерними головками, фасонними різцями, плашками, фрезами або ж іншими комплектуючими, що підвищують функціональність агрегату. Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує для продажу верстати різного класу і за різною ціною. Обирайте оптимальний варіант точильного станка за характеристиками та іншими критеріями.

Точильний станок — критерії правильного вибору

Вибирайте заточний станок, враховуючи частоту використання і навантаження, якому буде піддаватися обладнання. У каталозі інтернет-магазину «Трудовик» представлені як універсальні моделі, так і призначені для заточування конкретного виду інструменту спеціальні верстати. Універсальний точильний станок — це пристрій побутового призначення, хоча він оснащений різними типами кріплень для фіксації інструментів, що робить його багатофункціональним. Спеціальні моделі використовуються для заточування різних видів пил і будівельних свердел. Такий точильний станок зазвичай оснащений потужним двигуном, що може витримувати високі навантаження.

Обираючи точильний станок, оснащений двома дисками для виконання різної обробки ріжучих поверхонь, ви заощаджуєте час і підвищуєте продуктивність праці. Великозернистий диск підійде для початкової заточки, а дрібнозернистий — для шліфування. Точильний станок такої конструкції дозволяє досягти якісного результату.

Точильний станок — правила експлуатації

Індукційний двигун, яким комплектується точильний станок, не вимагає спеціального технічного обслуговування. Точила також не потребують особливого догляду, та все ж необхідно своєчасно очищувати їхню поверхню від металевого пилу, який накопичується під час роботи. За твердженням досвідчених майстрів, середній термін служби інструменту при грамотній експлуатації становить понад 10 років. Якщо ви не можете облаштувати під майстерню окреме приміщення, придбайте точильний станок, що відрізняється невеликими розмірами та вагою. Його можна за необхідності дістати, скористатися, а потім знову заховати. Оптимальний варіант — настільний точильний станок.

Читать далее