Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 3
Бренди
Ціна
Від до
Тип кронциркуля
Довжина кронциркуля
Фильтры
Сортировка
Новинка
Кронціркуль зовнішній 300 мм GROZ OD / SP / Q-12 (01575)
Код товара 64406
Ціну уточнюйте
Новинка
Кронціркуль зовнішній GROZ OD / SP / 12 (01475)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Кронціркуль внутрішній 300 мм GROZ ID / SP / Q-12 (01565)
Код товара 64407
Ціну уточнюйте

Кронциркуль - простий інструмент для складних вимірювань

У практиці будь-якого майстра - токаря, слюсаря чи столяра - виникає необхідність зробити виміри у важкодоступних місцях. Часто потрібно не тільки виміряти деталь складної конфігурації або її частини, але і порівняти отриманий результат з еталонним. У всіх цих випадках необхідно використовувати кронциркулем. Конструкція його проста, але обійтися без цього інструменту в багатьох випадках просто неможливо. Причому для того, щоб нестандартна ситуація не застала вас зненацька, знадобиться заздалегідь купити кронциркуль і для зовнішніх, і для внутрішніх вимірювань.

Зовнішній кронциркуль - конструкція і принцип роботи

Складається зовнішній кронциркуль з двох ніжок, загнутих всередину. Їх кінцями і вимірюється деталь. Причому навіть коли вони повністю зімкнуті, між дугоподібними ніжками залишається досить велика відстань - така їх форма дозволяє дістатися до самих важкодоступних ділянок. Наявність регулювального гвинта з гайкою дозволяє підвищити точність вимірювань. Виробляються вони в такий спосіб;

  • кінці ніжок кронциркуля розводяться на відстань, яка приблизно відповідає розміру деталі;
  • потім відстань між ніжками поступово зменшують, поки їх кінці не торкнуться поверхні деталі, і фіксують в цьому положенні;
  • для з'ясування результату зафіксовані ніжки прикладають до вимірювальної лінійки або еталонного зразку.

Купити зовнішній кронциркуль необхідно для визначення діаметра деталей і поверхонь обертання, що знаходяться у важкодоступних місцях, куди неможливо дістатися штангенциркулем або іншим, більш точним приладом.

Внутрішній кронциркуль, або нутромір

Цей інструмент потрібно купити для вимірювання розмірів отворів, пазів і поглиблень. Складається кронциркуль з двох рухомих прямих ніжок з відігнутими назовні кінцями. Вони поміщаються всередину вимірюваного отвору або поглиблення і розводяться, поки не торкнуться стінок точно навпроти один одного. Зафіксовані в такому положенні ніжки прикладають до лінійки, губок штангенциркуля або зразка.

В інтернет-магазині «Трудовик» ви можете купити кронциркулі найпопулярніших в Україні виробників за оптимальною ціною. В асортименті представлені як зовнішні, так і внутрішні вимірювачі. У Києві забрати покупку ви можете в пункті видачі замовлень. Доставка в інші міста здійснюється транспортними компаніями протягом 1-3 днів.

Читать далее