Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Гідроакумулятори
Фильтры
Всього 19
Ціна
Від до
Ємність гідроакумулятора
Фильтры
Сортировка
Новинка
Гидроаккумулятор Насоси + HT 100 (212008)
Код товара 18408
0 отзывов
3 827 грн.
Новинка
Гидроаккумулятор Насоси + HT 100 SS
Код товара 37820
2 отзывов
9 166 грн.
Новинка
Гидроаккумулятор Насоси + HT 80
Код товара 18428
5 отзывов
3 222 грн.
Новинка
Гидроаккумулятор Насоси + VT 100
Код товара 18407
4 799 грн.
Новинка
Гидроаккумулятор Насоси + VT 100 SS
Код товара 18409
4 отзывов
9 166 грн.
Новинка
Гидроаккумулятор Насоси + VT 80
Код товара 18427
10 отзывов
3 502 грн.
Новинка
Гидроаккумулятор Kitline WTH 24
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Гідроакумулятор горизонтальний Mega 100 л.
Код товара 67292
Ціну уточнюйте
Новинка
Гідроакумулятор горизонтальний Mega 50 л.
Код товара 68807
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Гідроакумулятор горизонтальний Mega 80 л.
Код товара 67291
Ціну уточнюйте
Новинка
Гідроакумулятор горизонтальний Rudes RT50 HT
Код товара 142847
Ціну уточнюйте
Новинка
Гідроакумулятор горизонтальний Насоси+ 24 л.
Код товара 65667
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Придбайте гідроакумулятор для організації безперебійного водопостачання будинку

Жодна із систем трубопроводів та обладнання, що використовується для організації водопостачання в будинку, не захищені від гідравлічних ударів. Проблема відома як у великих, так і в малих містах. Для гасіння високого тиску води в системі водозабезпечення використовується спеціальне устаткування – гідроакумулятор. Пристрій виконує функцію водонапірної вежі, яка дозволяє насосу працювати в щадному режимі. В ємності зберігається певний запас води під високим тиском. Таким чином, гідроакумулятор не лише нівелює силу гідроудару, а й забезпечує безперебійне водопостачання завдяки запасу води.

Гідроакумулятор – конструкція, характеристики

На ринку України представлені два види гідроакумуляторів: мембранні і накопичувальні. Принцип роботи обладнання залежить від його типу. У мембранних гідроакумуляторах внутрішній простір розподіляється на 2 частини (в одній рідина, в іншій – стиснене повітря) спеціальною перетинкою, яка регулює викид води в систему. Накопичувальні установки обладнані каучуковим балоном, в якому й зберігається певний об’єм води, а потім під тиском виштовхується в систему водопостачання. Основна відмінність роботи устаткування полягає в тому, що в гідроакумуляторах балонного типу вода безпосередньо стикається лише з каучуковою «грушею». У мембранних вона контактує ще й з металевими стінками бака, що може призвести до їхньої корозії. Із заміною балона можна цілком впоратися своїми силами, а мембранні гідроакумулятори необхідно чистити, і ця процедура вимагає спеціальних навичок. У побуті здебільшого використовується простіше за конструкцією устаткування.

За типом установки також розрізняють два види гідроакумуляторів: горизонтальний і вертикальний. Устаткування може відрізнятися також матеріалами, які використовуються для виготовлення корпусу. Так, в інтернет-магазині «Трудовик» можна купити гідроакумулятор із нержавійки або вуглецевої сталі. Пристрій із нержавіючої сталі стійкий до корозії та впливу перемінних температур, а з вуглецевої з порошковим покриттям має нижчу ціну, при цьому також відрізняється надійністю і довговічністю. Звертайтеся до наших консультантів, ми допоможемо вам обрати гідроакумулятор із оптимальними характеристиками, а також організуємо доставку устаткування у Львів та інші міста України.

Гідроакумулятор – основні правила вибору

За необхідності організації водопостачання з невеликим обсягом води доцільно придбати гідроакумулятор невеликих розмірів. Для сім’ї із 3-4 чоловік достатньо буде моделі на 24 л. Якщо ж у будинку проживає більше людей і до того ж ви полюбляєте приймати ванну, обирайте 50-літровий гідроакумулятор. Щоб зробити дійсно точні розрахунки, звертайтеся до спеціалістів, також можна скористатися зразковим розрахунком:

  • за умови підключення до системи водопостачання більше 10 точок (пральна, посудомийна машини, унітаз, душ, тощо) при продуктивності насосу від 5 м³/год, можна придбати вертикальний або горизонтальний гідроакумулятор на 100 л.;
  • для організації водопостачання із 4-8 точками підключення обирайте пристрій на 50-60 літрів при максимальній продуктивності насосу 3,5 м³/год;
  • за умови підключення не більше 3 точок при продуктивності насосу 1,5-2 м³/год достатньо можливостей гідроакумулятора з об’ємом 24 л.

Спеціалісти радять встановлювати гідроакумулятор максимально близько від насосу. Для забезпечення нормального тиску в системі достатньо придбати пристрій на 24 л. Гідроакумулятори на 100 л використовуються переважно для організації резервного запасу води, якщо у місцевості спостерігаються перебої із подачею електроенергії.

Гідроакумулятор – призначення пристрою, переваги використання

У першу чергу гідроакумулятор необхідний для організації безперебійного водопостачання в будинку. Хоча використання пристрою дозволить отримати й інші переваги:

  • насос буде працювати в щадному режимі завдяки зниженню частоти його включень із метою підкачки води, а це дозволить подовжити термін його служби;
  • тиск у системі водопостачання завжди буде підтримуватися на нормальному рівні;
  • навіть при вимкненому насосі ви зможете забезпечити у будинку оптимальний напір води.

Завдяки гідроакумулятору споживачі отримали унікальну можливість для організації безперебійного водопостачання районів із проблематичною подачею води.

Читать далее