Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 69
Ціна
Від до
Квадрат
Фильтры
Сортировка
Новинка
Набір насадок торцевих 1/2 'Miol 58-147
Код товара 18339
3 отзывов
2 098 грн.
Новинка
Набір головок торцевих 1/2 "10-24 мм 10 шт. Miol (58-410)
Код товара 61734
3 отзывов
438 грн.
Новинка
Набір головок торцевих з тріскачкою 1/4 "Miol (58-157)
Код товара 55354
3 отзывов
771 грн.
Новинка
Набір насадок торцевих 1/2 Miol 58-150
Код товара 18335
5 отзывов
1 890 грн.
Новинка
Набір торцевих головок 1/4, 3/8, 1/2 Jonnesway, 14 предм. (S06H414S)
Код товара 10798
10 отзывов
1 314 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6

Набори торцевих головок: професійний кейс для роботи з різними типами кріплення та різьби

Левова частка робочого часу слюсарів та монтажників проходить у роботі з гайками, різьбовими з’єднаннями. Незамінною покупкою для будь-якого спеціаліста в цьому контексті буде набір торцевих головок. Вони, які і слюсарні ключі, допоможуть швидко знайти спільну мову з будь-якими кріпленнями. Це так, наче ви отримуєте зв’язку з ключами від будь-яких замків.

Набори торцевих головок: які інструменти можуть бути у вашому професійному кейсі?

Торцеві головки, що входять у наші набори, належать до простих ручних інструментів, що дозволяють фіксувати та ослаблювати різьбові з’єднання. Їх існує багато видів, які тією чи іншою мірою представлені в кожному з наших наборів.

  1. 6-ти та 12-гранний профіль. Найбільш розповсюджені види слюсарного інструменту. Відрізняються кількістю граней.
  2. SL-головки. Інструмент для зірваних чи стесаних граней. Вони в достатній мірі універсальні та в разі неправильного підбору можуть зірвати грані.
  3. Універсальні головки. Підходять для будь-яких кріплень. Але в разі недостатнього ступеня їхнього прилягання можливі зриви різьби.
  4. Е-стандартні головки. Призначені для роботи з TORX-профілями.

Але представлена вище характеристика стосується лише профілю торцевої головки. Класифікують їх також і за довжиною: бувають стандартні та подовжені інструменти. Відрізняють ці інструменти й за системою мір: дюймові та метричні. Має значення в класифікації таких інструментів і приєднальний квадрат, і призначення. Там вам головне — купити той набір, який буде хоча б на 70 % задовольняти робочі потреби.

Як вибрати й купити набір торцевих головок?

Передусім ви повинні зважати на професійні потреби й завдання. Вам не потрібен найбільший чи найдорожчий набір, якщо ви не професійний монтажник чи слюсар. Основна перевага наборів торцевих головок у тому, що велика кількість головок є універсальними і в разі правильного, обережного використання, не можете нашкодити жодній різьбі. Звичайному автомобілісту для поточного ремонту буде достатньо невеликого набору на 11–16 предметів.

Професіонал під час вибору набору торцевих головок повинен орієнтуватися на призначення інструментів. Призначення може бути загальним, спеціальним. Велике значення також має розмір головки та діаметр з’єднувальної частини. Правило тут єдине: у наборі обов’язково повинні бути як торці звичайної довжини, так і інструменти, розраховані на роботу з важко доступними частинами автомобіля. Чи має значення виробник набору торцевих головок? Тут швидше питання ціни, хоча великим попитом користуються набори Matrix, Miol, Jonnesway, Sparta.

Набір торцевих головок: переваги купівлі в нас

Ми можемо з упевненістю сказати, що в нас найбільший вибір наборів різного класу від топових виробників! Вони всі унікальні і водночас — універсальні.

  1. Більшість тріщоток та подібних торцевих включень виготовляються з надміцної сталі з вмістом хром-ванадію. Крім цього, усі інструменти проходять додаткове нікелювання, хромування, фосфатування тощо. Ви отримуєте майже вічні ключі!
  2. Набори укомплектовані як універсальними, так і спеціальними інструментами. Будь-який набір є на 100 % професійним, питання лише в тому, як ви будете його використовувати.
  3. У наборах присутні ударні, прохідні, кутові та іншого призначення торці. Це й робить кейси максимально корисними як для слюсарів-монтажників, так і для домашніх майстрів.
  4. Оригінальна, сертифікована продукція від перевірених брендів. Ніяких підробок.
  5. Під час купівлі будь-якого набору торцевих головок ви отримуєте незамінні інструменти для обслуговування різноманітних вузлів та механізмів. Переважно автомобільних, проте не обов’язково!
  6. Кожен набір — це комплект незамінних деталей, що завжди під руками для оперативного ремонту.

Крім того — ціни на будь-який смак та можливості. Наприклад, у нас прості набори для любителів за 200 гривень, і професійні кейси на 80 інструментів, що можуть коштувати кілька тисяч. Підібрати відповідний варіант допоможе наш консультант. Доставка здійснюється у всі куточки країни. Акції та бонуси — і без цього ніяк!

Читать далее