Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Запчастини для кутових шліфмашин (болгарок)
Фильтры
Всього 18
Бренди
Ціна
Від до
Модель кутової шліфувальної машини
Фильтры
Сортировка
Новинка
Кожух накладний 125мм DISTAR (19568442013)
Код товара 77010
676 грн.
Новинка
Кожух накладний 230мм DISTAR (19568442014)
Код товара 78395
915 грн.
Новинка
Корпус редуктора Mega WS 11-125E (6-62-019)
Код товара 66181
120 грн.
Новинка
Шпиндель Mega WS 12-125L (6-63-009)
Код товара 66187
100 грн.
Новинка
Шпиндель болгарки
Код товара 65955
44 грн.
Новинка
Корпус Mega WS 16-150L (6-61-011)
Код товара 66170
Ціну уточнюйте
Новинка
Корпус редуктора Mega WS 16-150L (6-61-019)
Код товара 66172
Ціну уточнюйте
Новинка
Корпус редуктора Mega WS 16-150L (6-61-037)
Код товара 66175
Ціну уточнюйте
Новинка
Кришка Mega WS 11-125E (6-62-050)
Код товара 66184
Ціну уточнюйте
Новинка
Пара шестерень Mega WS 12-125L (6-63-015,24)
Код товара 66189
Ціну уточнюйте
Новинка
Пара шестерень Mega WS 11-125E (6-62-016,25)
Код товара 66180
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Запчастини для кутових шліфмашин - гарантія тривалої та якісної експлуатації

В арсеналі хорошого господаря є, як правило, не один інструмент, адже в домашньому господарстві без них просто не обійтися. Особливо це стосується тих, хто проживає в приватному секторі, оскільки тут завжди можна знайти для себе заняття. Було б бажання, а робота у власному будинку завжди знайдеться. Однак щось лагодити або будувати без електроінструменту досить важко.

Дриль, перфоратор і болгарка - це ті електроінструменти, які можуть знадобитися в першу чергу. Але незалежно від того, якої марки інструменту ви використовуєте, йому рано чи пізно буде потрібно ремонт. Якщо поломка не носить глобального характеру, тоді запчастини для болгарки допоможуть повернути в стрій вашого надійного помічника.

Запчастини для болгарки: специфіка роботи електроінструменту

Робота кутової шліфувальної машини (УШМ) заснована на обертальному русі шпинделя, на якому кріпляться спеціальні диски, щітки та інші насадки. Обертання механізму відбувається за рахунок електричної енергії, джерелом якої може служити стандартна розетка або акумуляторна батарея.

Болгарка спочатку призначалася спеціально для проведення шліфувальних робіт. Однак, з роками її конструкція модернізувалася й удосконалювалася, в результаті чого з'явилася можливість робити заміну робочих насадок. Це дозволило розширити область її застосування і тепер болгарку використовують для наступних ремонтних робіт:

 • обробка бетонних конструкцій, цегляної кладки, металу та інших будівельних матеріалів;
 • полірування та шліфування різних поверхонь;
 • різання каменю, металу та інших матеріалів, що застосовуються в будівництві;
 • зачистка конструкцій і окремих деталей.

У тому, що цей інструмент незамінний, змогли переконатися багато, але що робити, якщо він вийшов з ладу? А від цього ніхто не застрахований, адже техніці властиво ламатися навіть з незалежних від вас причин. Це може бути природний знос деталей, заводський брак або ж порушення умов експлуатації. Навіть якщо ви купили дорогу і фірмову болгарку, і дбайливо і акуратно її експлуатуєте, з часом вам все одно знадобляться деякі запчастини.

В Україні немає проблем з покупкою запчастин для болгарок. Будь-яку запчастину можна замовити прямо з дому. Навіщо витрачати час на поїздки від одного магазину до іншого в пошуках потрібних запчастин для болгарки, якщо зробити покупку в мережі Інтернет набагато простіше і значно дешевше. Використовуючи зручний каталог інтернет-магазину "TRUDOVIK", ви без особливих зусиль підберете потрібну запчастину для вашої моделі болгарки, а досвідчені консультанти нададуть будь-яку необхідну допомогу.

Запчастини для болгарку: діагностика несправностей

Досвідчений майстер побачить ознаки неправильної роботи інструменту задовго до його фактичної поломки. Перш ніж остаточно вийти з ладу, болгарка починає подавати "сигнали лиха", до яких необхідно прислухатися. Це можуть бути:

 • надмірна вібрація корпусу в процесі роботи;
 • занадто сильне іскріння щіток колектора;
 • підвищений гул мотора при включенні болгарки;
 • тріск редуктора поламаними зубами або пересохлими без змащення шестернями;
 • підклинювання підшипників обертання ротора або вала;
 • пронизливий скрип підшипників в процесі розгону;
 • поява з корпусу болгарки специфічного запаху або навіть диму.

Прояв цих сигналів говорить про те, що незабаром знадобиться заміна запчастин для болгарки, купити які краще завчасно.

Ремонт болгарки зводиться до огляду, виявлення несправностей і подальшої заміни таких запчастин, як:

 • якір: частина електродвигуна, яка обертається, що містить обмотки. Від швидкості обертання якоря буде залежати потужність болгарки;
 • колектор: спеціальне місце на якорі, куди виведені всі обмотки. Являє собою ряд пластин, ізольованих одна від одної. Служить для подачі сигналів на блок управління і двигун інструменту;
 • статор: нерухома частина електродвигуна, що містить обмотки. Ця запчастина має найскладнішу конструкцію, з огляду на те, що в ній дуже точно запресовані все обмотки;
 • щітки: вугільні елементи, призначені для підведення струму до колектора. Мають властивість стиратися, тому дуже часто причина несправності болгарки криється саме в них. Своєчасна заміна цієї запчастини зведе до мінімуму час простою електроінструменту;
 • шестерні: задіяні в механізмах зубчастої передачі. У процесі тривалої або неправильної експлуатації є причиною виходу з ладу болгарки. Своєчасний огляд і змащення шестерні позбавить вас від необхідності частої заміни цих запчастин;
 • редуктор: механічний пристрій призначений для передачі обертання. З його допомогою можна змінювати потужність і швидкість роботи електроінструменту.

Крім того, в пристрій болгарки входить корпус, кабель з вилкою, ручки-тримачі і інші дрібні запчастини. Купити всі необхідні запчастини для болгарки можна в інтернет-магазині trudovik.com.ua.

Запчастини для болгарки де купити і як правильно підібрати?

Запчастини для болгарки необхідно підбирати в залежності від моделі та марки виробника інструменту. Розбіжність параметрів куплених запчастин може стати причиною некоректної роботи кутової шліфувальної машини і її швидкого виходу з ладу. Особливо це стосується дорогих фірмових моделей. Для гарного якісного інструменту не варто купувати дешеві китайські запчастини.

Такий ремонт болгарки може спричинити за собою більш глобальні поломки і вихід з ладу інших дорогих запчастин. Тому при покупці запчастин для болгарки уважно цікавтеся не тільки їх параметрами і характеристиками, але і фірмою-виробником цих виробів. У нашому каталозі представлені тільки якісні комплектуючі і запчастини для болгарок. Співпраця з нами стане гарантією якісної і надійної роботи вашого електроінструменту.

Читать далее