Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 9
Ціна
Від до
Матеріал стрічки
Фильтры
Сортировка
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки 9-19 мм B330
Код товара 62155
7 отзывов
1 300 грн.
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки 9-19 мм B310
Код товара 36813
Ціну уточнюйте
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки H-19 (LB-330)
Код товара 152998
Ціну уточнюйте
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки P300
Код товара 46207
Ціну уточнюйте
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки P395
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки XL 16 мм
Код товара 29583
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки XL 19 мм
Код товара 29571
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки XL 9 мм
Код товара 29570
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Натягувач пакувальної стрічки МУЛ-15
Код товара 29577
Ціну уточнюйте

Натягувач пакувальної стрічки: надійна фіксація і обв'язка вантажу

Злагодженість роботи будь-якого підприємства або складу залежить від наявності не тільки основного, а й додаткового обладнання. Адже всі виробничі і логістичні операції повинні виконуватися вчасно і без перебоїв. Упаковка товару - важливий етап, від якого в подальшому залежить зберігання і доставка продукції.

Для ефективного транспортування та зберігання запасів, товарів або готової продукції досить часто використовують пакувальні стрічки. Вони можуть бути як сталевими, так і зробленими з поліпропілену або поліестеру. Для більш надійної фіксації даних обв'язувальних матеріалів призначене різне додаткове устаткування. Автоматичні пристрої підходять для великих виробництв, а малі та середні підприємства частіше використовують ручний натягувач пакувальної стрічки. Він є досить затребуваним інструментом, оскільки:

 • його вартість порівняно невисока;
 • він дуже простий у використанні і не вимагає спеціального навчання;
 • натягувач - малогабаритний, легкий і мобільний;
 • існує безліч його різних модифікацій (від найпростіших до комбінованих).

В даному розділі каталогу представлені натягувачі пакувальної стрічки. Вони являють собою ручні механічні пристосування, за допомогою яких можна натягнути, закріпити і відрізати пакувальний матеріал. Натягувачі здебільшого застосовуються при малих обсягах виробництва, а також там, де немає можливості використовувати спеціалізоване автоматичне обладнання.

Особливості застосування ручних натягувачів пакувальної стрічки

Пакувальна стреппинг-стрічка представляє собою виріб з полімеру або металу (матеріал залежить від навантаження). Вона застосовується для упаковки ящиків, блоків, коробок, а також металопрокату, дошки та інших пиломатеріалів. Щоб надійно обв'язати вантаж, найчастіше доводиться докласти чимало зусиль. Адже потрібно щоб під час транспортування він не розсипався. Натягнути належним чином стрічку вручну складно, а в подальшому її потрібно ще й закріпити. Але з цією роботою легко впоратися за допомогою ручного натягувача стрічки. Більшість моделей представляють собою досить прості пристрої та складаються з:

 • зажимного механізму;
 • натягувача;
 • кліщів;
 • різака.

Використовувати пістолети для пакувальної стрічки досить просто. Для цього закріплюються вільні кінці стрічки, після чого вона за допомогою спеціального важеля натягується до потрібного стану. Якщо пристрій призначений для роботи з металевими скобами, то вони накладаються на складену і натягнуту стрічку, а потім обжимаються за допомогою кліщів. Якщо ж використовується дротяна скоба, то стрічка заправляється в неї перед тим, як буде остаточно натягнута. Після завершення всіх операцій здійснюється обрізка стрічки за допомогою вбудованого різака.

Переваги використання ручного обладнання

Ручні натягувачі стрічок затребувані на різних виробничих підприємствах, при організації роботи складських приміщень, різних транспортних компаній, магазинів та ін. Застосування таких інструментів дає масу переваг:

 • натяг стрічки здійснюється без зусиль за допомогою важеля. Стягнути вручну, наприклад, в'язку дощок, буде досить важко;
 • при використанні різних видів скоб виходить дуже надійне кріплення. Зав'язати так стрічку або закріпити будь-яким іншим способом не представляється можливим;
 • працювати з натягуватем безпечно. Практично виключена ймовірність того, що стрічка може вислизнути і поранити оператора або пошкодити вантаж;
 • для застосування ручних стрічкових пакувальних машин не потрібно спеціальних навичок - вони дуже прості у використанні;
 • ручні натягувачі мають компактні розміри, тому їх легко переносити в робочих приміщеннях або брати з собою при транспортуванні товарів.

Вартість такого обладнання невисока, але зате вони дозволяють найкращим чином оптимізувати роботу будь-яких підприємств.

Як вибрати ручний натягувач стрічки?

В інтернет-магазині «Трудовик» представлений великий вибір ручних пакувальних інструментів. При купівлі обладнання необхідно звернути увагу на такі деталі:

 • матеріал стрічки, з яким може працювати натягувач: стреппинг-стрічки виготовляються з поліпропілену, поліестеру, а також з металу. Вибір пакувального матеріалу залежить від потреб виробництва. Наприклад, натяжители сталевої стрічки відрізняються дещо більшими габаритами і забезпечуються спеціальним різаком, який може впоратися з металом. Таким чином, для важких і габаритних вантажів, таких як пиломатеріали, цегла, плитка, ви можете замовити натягувач для роботи з перевіреною часом металевою стрічкою. Якщо ви віддаєте перевагу легкому міцному поліестеру або поліпропілену, ми можемо вам запропонувати відповідні натягувачі;
 • тип кріплення: фіксація може бути здійснена за допомогою металевої або дротяної скоби. У нас представлені моделі з різними кріпленнями, а також універсальні натягувачі. Варто зазначити, що застосування пряжок в разі усадки або утряски вантажу дозволяє їх підтягнути і дати натяжку обв'язки. Металеві скоби представляють собою подвійні пластинки, які накладаються поверх складених кінців пакувального матеріалу. За допомогою вбудованих кліщів він затискається і деформується, що запобігає його подальше зміщення. Скоби - це гнуті вироби, в які кінці стрічки вставляються з двох протилежних кінців, а потім натягуються. На цю особливість потрібно обов'язково звернути увагу, так як натягувачі матимуть різну конструкцію;
 • ширина використовуваної стрічки. Такі вироби випускаються різної ширини. Якщо на підприємстві використовується однотипна пакувальна тара, краще купити натягувач  фіксованого розміру. Для численних різних номенклатурних груп більше підійдуть моделі, з якими сумісні стрічки різної ширини.

З нашого каталогу ви можете вибрати відповідний натягувач пакувальної стрічки комбінованого типу. Такий інструмент не тільки дозволяє зафіксувати і натягнути стрічку, а й здійснює її обтиск скобою без використання кліщів, а також обрізку кінців матеріалу. Не варто економити на такому обладнанні, адже, використовуючи його, ви можете скоротити час на комплектацію вантажів, підвищити працездатність співробітників і в цілому ефективність складських і транспортних бізнес-процесів.

У нашому інтернет-магазині можна купити ручні натягувачі пакувальної стрічки виробника Packprint. Вони відрізняються надійністю і функціональністю. Їх використання дозволить значно скоротити час на упаковку товарів. Доставку натягувача ми здійснимо з Києва в будь-яке місто України тим національним перевізником, якому ви віддасте перевагу.

Читать далее