Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Запчастини для мотоблоків і мототракторов
Фильтры
Всього 95
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Датчик тиску масла до двигуна R180
Код товара 64126
320 грн.
Новинка
Акумулятор для мототрактора 24 EMB 95D31
Код товара 52911
6 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Блок двигуна мототрактора Фермер 15 к.с.
Код товара 64109
2 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Блок двигуна мотоблока Фермер 8 к.с.
Код товара 52341
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Блок двигуна мотоблока Фермер 10 к.с.
Код товара 52342
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Блок сателітів для мототрактора Фермер 15 к.с.
Код товара 55072
Ціну уточнюйте
Новинка
Болт регулювальний для зчеплення Фермер
Код товара 64156
Ціну уточнюйте
Новинка
Вінець маховика мотоблока Фермер 10-12-15 к.с.
Код товара 64144
Ціну уточнюйте
Новинка
Вінець маховика мотоблока Фермер 8 к.с.
Код товара 64143
Ціну уточнюйте
Новинка
Вал первинний для мотоблока Фермер 10 к.с.
Код товара 64097
Ціну уточнюйте
Новинка
Вал первинний для мототрактора Фермер 15 к.с.
Код товара 64099
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8

Запчастини для мотоблоків і мототракторів: про запас або для ремонту

Людина, що займається власним господарством, постійно потребує різноманітних допоміжних засобів, техніки, що допомагала б ефективніше працювати та робила життя простішим. Тому не рідкість, коли ми прагнемо обрати найкращу техніку для проведення сільськогосподарських робіт, яка б дала можливість виконувати найскладнішу працю.

Багато хто в наш час користується мотоблоками, мототракторами, мотокультиваторами. Такі механізми значно пришвидшують обробку ділянки, допомагають садити, збирати врожай, прополювати тощо. Щоб дана техніка ефективно працювала, потрібно її лагодити час від часу. Для цього купують запчастини до мотоблока.

Їх можна придбати без проблем через Інтернет, зокрема в нашому магазині. Ми пропонуємо широкий вибір, допоможемо знайти саме ту деталь, що потрібна вам. Купити у Львові, Тернополі чи інших містах України запчастини до мотоблоків буде зовсім не складно.

Запчастини до мотоблока, мототрактора та їхні різновиди

Є декілька видів запчастин, які можна придбати для ремонту мототрактора чи мотокультиватора. Всі вони потребують чіткого підбору за певними характеристиками. Зупинимося на них трохи детальніше:

 1. Радіатор. Ця частина механізму використовується в двигуні мотокультиватора. Вона допомагає підтримувати двигун охолодженим під час роботи, запобігає його перегріву та поломці. Така запчастина до мотоблока робить процес використання техніки тривалим, дає можливість обробляти великі ділянки землі.
 2. Блок двигуна. Це невід’ємна деталь двигуна, що забезпечує його активну роботу. Важливо правильно підбирати таку запчастину до мотоблока за всіма параметрами (потужністю, розмірами тощо).
 3. Фільтр. Дані запчастини до мотоблока використовуються з метою очищення палива. Вона підходить до дизельного двигуна та редуктора мотоблока з відповідною потужністю повітряного охолодження.
 4. Головка циліндра. Вона продається як запчастина до мотоблока у зібраному вигляді. Використовується як частина двигуна, частіше за все бензинового. Має свої технічні показники.
 5. Вал. Головний вал можна купити в нашому магазині. Ми пропонуємо такі запчастини до мотоблоків, мотокультиваторів та мототракторів. Вал є частиною редуктора бензинового ремінного типу. Має вигляд металевої палиці. З міцного металу.
 6. Шатун. Використовуються як запчастини до мотоблока і шатуни. Дана деталь є елементом двигуна. Має два кільця різного діаметра.
 7. Колінвал. Основними характеристиками цієї запчастини до мотоблока, мотокультиватора є діаметр шпонки. Колінвал є незамінною складовою двигуна. Дає можливість сільськогосподарській техніці пересуватися та ефективно працювати.
 8. Ланцюг. Для передачі сигналу в редукторі використовують ланцюг. Ця запчастина до мотоблока відрізняється кількістю елементів, довжиною тощо. Ланцюги можуть з’єднувати вал та інші частини, блоки зірок.
 9. Глушник. Він допомагає знизити рівень шуму мотоблока під час роботи. Запобігає надмірному гудінню двигуна мототрактора.

Також є і інші запчастини до мотоблоків. Зокрема це прокладки, електростартери, гільзи, болти, вінці тощо. Варто ретельно вивчити їхні технічні показники, перед тим, як купувати та прикріплювати запчастини до мотоблока.

Як підібрати запчастини до мотоблоків, мотокультиваторів?

Щоб купити найкращі запчастини до мотоблока, потрібно підійти до їхнього вибору з відповідальністю. Бо невірно підібрані елементи можуть спричинити збій в роботі техніки. Ось декілька порад від спеціалістів щодо купівлі запчастин до мотоблока:

 1. Перед вибором запчастин до мотоблока варто подивитися на ті елементи, що були раніше, записати їхні параметри чи взяти для прикладу.
 2. Дивіться на модель та характеристики деталі мотоблока. Вона повинна підходити саме до вашої техніки, стати частиною дизельного чи бензинового двигуна, редуктора тощо. Звертайте увагу на діаметр, особливості розташування основних складових запчастини до мотоблока тощо.
 3. Краще обирати такі товари в перевірених фірмах. Так ви точно не придбаєте низькопробний продукт, що вже скоро знову вийде з ладу.
 4. Звертайте увагу на ціну, не женіться за найдешевшими пропозиціями. Варто співвідносити ціну та якість запчастини до мотоблока.

Отже, як бачимо, придбати елементи мотокультиватора чи мототрактора, якщо така техніка зламалася, не так вже і складно. Потрібно лише знайти відповідну модель деталі, замовити її та замінити в своєму пристрої.

Купити запчастини до мотоблока ви можете без проблем на нашому сайті. Ми пропонуємо найкращі товари, маємо широкий асортимент та привабливі ціни. Наші менеджери проконсультують з усіх питань, допоможуть знайти кращий варіант.

Читать далее