Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 42
Ціна
Від до
Загальна довжина ножиць
Насічка на ножицях
Фікатор
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мультифункциональні ножниці Ingco 225 мм (HSCRS822251)
Код товара 143846
0 отзывов
183 грн.
Новинка
Ножиці по металу праві Stanley 250 мм (2-14-568)
Код товара 26738
10 отзывов
1 017 грн.
Новинка
Ножиці по металу прямі Stanley 250 мм (2-14-563)
Код товара 28451
7 отзывов
737 грн.
Новинка
Ножиці по металу ліві Ingco 250 мм (HTSN0110L)
Код товара 143843
0 отзывов
283 грн.
Новинка
Ножиці по металу ліві Stanley 250 мм (2-14-562)
Код товара 28452
5 отзывов
740 грн.
Новинка
Ножиці по металу Лівий різ Ingco Industrial Profi 250 мм (HTSN2610L)
Код товара 143840
0 отзывов
358 грн.
Новинка
Ножиці по металу лівий різ Сталь 250 мм (41105)
Код товара 146670
0 отзывов
144 грн.
Новинка
Ножиці по металу праві Ingco 250 мм (HTSN0110R)
Код товара 143844
0 отзывов
283 грн.
Новинка
Ножиці по металу праві Ingco Industrial Profi 250 мм (HTSN2610R)
Код товара 143841
0 отзывов
358 грн.
Новинка
Ножиці по металу праві Matrix 275 мм (78302)
Код товара 43588
230 грн.
Новинка
Ножиці по металу праві Stanley (2-14-564)
Код товара 41135
9 отзывов
737 грн.
Новинка
Ножиці по металу пряморежущіе Сталь 250 мм (41003)
Код товара 146677
0 отзывов
235 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Ножиці по металу – надійні помічники слюсаря

Робота слюсаря пов’язана, передусім, з металом. Тому весь інструмент майстра має бути міцним та надійним. Від цього залежить не лише якість роботи, але й особиста безпека.

Хороші ножиці по металу допоможуть без проблем упоратися з розрізанням виробів зі сталі та інших металів, пластмаси або шкіри. Радимо вивчити асортимент спеціалізованого магазину «ТРУДОВИК», де за доступною ціною можна придбати справді якісні і надійні товари для роботи та дому з подальшим доставленням у Львів, Полтаву, Чернівці, інші населені пункти України. 

Ручні ножиці по металу – види та особливості застосування

Дані інструменти призначені для різання особливо міцних матеріалів, тому й мають певні відмінності від звичайних ножиць.

Їх поділяють на:

  • пряморіжучі;
  • з правим лезом;
  • з лівим лезом.

Ці особливості пов’язані з необхідністю не лише прямокутного, але й фігурного різу металу.

Якщо вам потрібно робити прямий різ, ваш вибір – пряморізальні ножиці по металу. Вони мають однакові важелі.

Для непрямих лівих різів використовують ліві ножиці по металу. При розрізі ліва частина леза знаходиться внизу. Інструмент необхідно тримати правою рукою. Таким чином ви можете зробити максимально рівний різ. Для зручності вибору держаки лівих ножиць фарбують у червоний колір.

А ось зробити плавний поріз направо допоможуть праві ножиці по металу. При цьому права сторона леза знаходиться внизу, а різ зручно робити лівою рукою. Держаки таких ножиць зазвичай фарбують у зелений колір.

Для особливо складних робіт випускають ножиці по металу з різною формою леза, наприклад, з асиметричними лезами або зі зміщеним центром. Усі ці моделі ви зможете придбати у нашому інтернет-магазині. 

Ручні ножиці по металу – конструктивні особливості 

Конструкція ножиць по металу відрізняється залежно від складності та обсягу робіт, які необхідно виконати слюсарю.

Найпростіші – це ручні інструменти. Вони дозволять без особливих зусиль порізати листову, у тому числі нержавіючу, сталь завтовшки до 1 мм, мідь, металеву сітку, шкіру тощо. Держак та лезо таких ножиць по металу завжди виконується з цілої частини металу, що обумовлює їхню надзвичайну міцність. Обидві частини кріпляться між собою за допомогою спіральної пружини – одинарної або подвійної. 

Складніші ножиці по металу – важільні, характеризуються наявністю спеціальної системи важелів, що використовується для кріплення різальних полотен. Такими ножицями в рази зручніше різати профіль завтовшки понад 1 мм.

Для серйозної професійної роботи з великим навантаженням доцільно купити гільйотинні або електричні ножиці по металу. Вони мають набагато більшу потужність. Деякі моделі переносні, а деякі встановлюються стаціонарно.

Ручні ножиці по металу – зручні та безпечні 

При роботі з металом важлива не лише якість, а й безпека. Серйозні виробники намагаються передбачити потенційні загрози для працівника та знешкодити їх. Так, щоб ножиці по металу не ковзали по поверхні, на крайки лез наносять спеціальну насічку. У багатьох моделях є спеціальна ідентифікаційна панель, що вказує напрямок різу. Для зручності та безпеки встановлено надміцні фіксатори лез.

Особливу увагу виробники приділяють надійності держака. Матеріал для накладок, зазвичай, прогумований, двокомпонентний, не ковзає в руці, має діелектричні властивості. Хоча деякі майстри звикли до металевих ручок без додаткових накладок.

Для виготовлення корпусу ножиць по металу використовується легована інструментальна сталь або хромо-молібденові сплави. Зверніть увагу на метод виготовлення інструменту. Це може бути лиття або кування. Ковані ручні ножиці по металу значно надійніші, проте їх ціна вища, адже вони проходять додаткове загартування.

Якщо ви плануєте використовувати інструмент для домашніх потреб, сміло можете купити литі ножиці. При роботі вони періодично потребують заточування. Довжина ножиць, які ви можете купити у нашому інтернет-магазині, коливається від 200 до 300 мм. Це дозволяє зручно розмістити їх у руці й зробити якісний різ. 

Ножиці по металу: інформація про постачальників

Найперше ми довіряємо знаним та перевіреним виробникам ножиць по металу, у яких якість та надійність виробів поєднується з розумною ціною.

Matrix – німецький бренд, що розмістив своє виробництво у Китаї, виробляє ручний інструмент з 2001 року. Вироби Matrix дуже надійні, зручні в користуванні, крім того, мають найбільш прогресивний дизайн серед аналогічного обладнання. Завдяки стрімкому технологічному зростанню бренд завоював найбільші ринки Європи та Америки.

А ось компанія IRWIN уже відсвяткувала свій 130-літній ювілей! Засноване Чарльзом Ірвіном у 1885 році підприємство називають монстром світового виробництва інструменту. Величезна кількість патентів, потужна технологічна база, новаторство та інновації – ось концепція компанії, у якості виробів якої споживачі впевнені на всі 100%.

Німецький бренд Sparta, що має свої виробничі потужності у Китаї, віддає перевагу так званому «спартанському стилю» в інструменті. Простота, якість, надійність та нічого зайвого – так Sparta позиціонує свої вироби.

І, звичайно, не можна оминути увагою всесвітньовідомий бренд Stanley. Підприємство, засноване в США Фредеріком Стенлі у далекому 1843 році, є світовим лідером по впровадженню нових видів професійного інструменту (понад 100 патентів), при цьому зберігаючи високу якість та надійність свого обладнання.

Читать далее