Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 86
Ціна
Від до
Довжина напильника
Фильтры
Сортировка
Новинка
Терпуг 3хгр L150 №1 (2760)
Код товара 17415
87 грн.
Новинка
Терпуг Ingco Industrial плоский L200 (HWFF088)
Код товара 144163
129 грн.
Новинка
Терпуг Ingco напівкруглий L200 (HWHF088)
Код товара 144164
139 грн.
Новинка
Напилок квадратний Ingco Industrial 200 мм (HSSF088)
Код товара 144201
127 грн.
Новинка
Напилок круглий Ingco 200 мм (HSRF088)
Код товара 143823
118 грн.
Новинка
Напилок круглий Ingco Industrial 200 мм (HWRF088)
Код товара 143824
109 грн.
Новинка
Терпуг Проминструмент 3хгр L150 №3 (2182)
Код товара 17418
94 грн.
Новинка
Терпуг Проминструмент пл L250 N1 (2640)
Код товара 17397
171 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8

Як вибрати напилок? Форма полотна, насічки, рукоять

Навіть якщо ви не маєте абсолютно ніякого відношення до будівельних та слюсарних інструментів, серед усього багатства професійної або домашньої майстерні неодмінно зможете дізнатися за класичного напилка. Так, і як тут можна щось переплутати? Звичайна дерев'яна або, в деяких сучасних моделях, пластикова, можливо, металева прогумована ручка і, власне, сталевий брусок. Останній може бути круглий, плоский, може бути напівкруглий, а може бути і зовсім ромбічний або квадратний. Загалом, нічого складного в кресленні класичного напилка по металу немає. Але незважаючи на очевидну подібність креслення кожного професійного інструменту та інтуїтивно зрозумілого цільового призначення напилків по металу, в залежності від того, круглими, плоскими, ромбічними ... або, може, напівкруглими, трикутними або квадратними будуть насадки, ми повинні коригувати їх цільове призначення. Так, і від марки сталі, і від способу заточки залежить дуже багато чого. Тому, щоб нам добре розібратися в питанні, ми пропонуємо ознайомитися вам з цим матеріалом, а потім вже перейти безпосередньо до вибору потрібного вам слюсарного інструменту в каталозі.

Типи напилків по металу - що залежить від форми сталевого бруска

Форма сталевого бруска напилків по металу - це перше, що кидається в очі при перегляді каталогу в нашому інтернет-магазині або в каталозі будь-якого іншогї торгової точки. Саме від форми сталевого бруска залежить перш за все їх функціональне призначення. Давайте подивимося, на що впливає цей параметр?

 • Круглий напилок по металу

Круглий напилок для роботи по металу використовують для обробки круглих або напівкруглих і закруглених деталей. Наприклад, якщо потрібно виробити так звану ямку в дверній ручці. Круглі напилки по металу використовуються для тих областей обробки, де не потрібні гострі кути. Залежно від виду насічки, круглі напилки також можуть використовуватися для фінішного шліфування.

 • Плоска форма сталевого бруса

Плоский напилок використовують для таких завдань як шліфування круглих деталей, обробка деталей з прямими і гострими кутами. Також плоский напилок деякі використовують для заточування ножів з м'якої сталі. Хоча, для такого завдання можна використовувати і інші види напилків.
А ще за допомогою плоского напилка дуже зручно обробляти по колу деталі, наприклад, такі як металева дверна ручка.

 • Напилок напівкруглий

Напівкруглий напилок вважається універсальним. Використовується для робіт по металу виробів практично будь-яких форм, тобто ефективний з більшістю заготовок. За допомогою напівкруглого напилка можна обробляти як ямки, так і плоскі поверхні, виробляти гострі кути і так далі і тому подібне. Напівкруглий напилок для роботи з металом вважається однією з найбільш поширених форм

 • Трикутна і ромбічна форми

Трикутним напилком найзручніше обробляти або прямі, рідше, гострі кути, або спеціальні трикутні отвори. На відміну від круглих і плоских виробів, трикутні більш вузькоспеціальні.

 • За допомогою ромбічної форми обробляються гострі кути, опрацьовуються зубчики.

Ми з вами перерахували всі типи, починаючи від круглої, плоскої, закінчуючи напівкруглої і так далі. Власне, ми почали говорити про найпопулярніші і закінчили на більш вузькоспеціалізованих, але не можна сказати, що одні форми цього слюсарного інструменту по металу вважаються більш корисними, ніж інші.

На що впливає тип насічок напилків

Якщо подивитися на всі варіанти насічок, то їх можна нарахувати 4 види. І в залежності від того, який метал потрібно обробляти і які завдання перед собою ставить майстер, використовується той чи інший варіант. Отже, давайте подивимося?

 1. Одинарна насічка застосовується під час обробки відносно м'яких металів, найчастіше кольорових. Круглі, плоскі і напівкруглі форми також застосовують для обробки деяких неметалів, звичайно, також визначено нежорстких. А ще за допомогою напилків по металу з одинарної рискою можна дуже зручно і відносно швидко заточувати пили та інші ріжучі інструменти, не застосовуючи спеціальне обладнання, яке працює від електрики.
 2. Круглі, плоскі, напівкруглі або наждаки по металу іншої форми з подвійною насічкою більш міцне, їх застосовують для обробки більш твердих металів, аж до нержавіючої сталі або навіть чавуну. Мінус такої насічки в тому, що вона залишає після себе грубі сліди, що вимагають шліфування.
 3. Перехресна насічка залишає менш грубі сліди після обробки, що дозволяє в результаті отримати більш якісний результат.
 4. Останній вид насічки, про який ми поговоримо, - дугова. Є аналогом подвійний по функціоналу круглих, напівкруглих, плоских або інших видів. Дивно поєднує в собі високий коефіцієнт продуктивності і виразно високу якість результату. Може застосовуватися як для металів, так і для інших матеріалів.

Існує ще один варіант насічки, більш рідкісний, - точкова насічка. Але такий вид не використовують для металу, найчастіше вона використовується для обробки дерева, пластика, гуми або навіть натуральної шкіри.

Марки сталі для напилків по металу

Круглі, плоскі, напівкруглі або напилки по металу іншої форми завжди виготовляються з міцних вуглецевих марок сталей. В іншому випадку як слюсарний інструмент вони б були марними. Правильно? Тоді давайте наостанок розглянемо і це питання.

 • У10А-У13А — так звана інструментальна сталь з великою кількістю С в складі. Особливо міцна, вона дозволяє впоратися практично з будь-якими іншими матеріалами. Добре зміцнює кристалічну решітку напівкруглого, круглого і плоского напилка для металу.
 • 13Х и ШХ15 — метали з дуже високим вмістом вуглецю і хрому. Можуть використовуватися не тільки для напилків, але і для виробництва ножів, підшипників та інших робочих деталей.

Якщо вам потрібно купити круглі, напівкруглі, плоскі, квадратні напилки або будь-яку іншу форму, звертайте увагу не тільки на ціну, але і на сам інтернет-магазин. Сьогодні на ринку дуже багато товарів низької якості. Саме тому, щоб бути повністю впевненими, дивіться наш каталог і вибирайте!

Читать далее