Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 2
Бренди
Ціна
Від до
Місткість бункера
Фильтры
Сортировка

Картоплесаджалки в асортименті на нашому сайті

Сільськогосподарське обладнання, що значно полегшує працю людини, які займається вирощуванням овочів і інших корисних культур, дозволяє виконувати роботу набагато ефективніше і швидше. За допомогою картоплесаджалки ви зможете обробити велику ділянку землі за мінімальну кількість часу. Механізація висаджування бульб цінного овоча в підготовлений грунт - це не єдине завдання, для здійснення якої використовується функціональне обладнання. Картоплесаджалки наділені опціями, що дозволяють створювати грунтовій гребінь над рядком, регулювати крок і глибину посадки (50-100 мм), ширину міжрядь. Також можна купити картоплесаджалку, яка оснащена спеціальними пристосуваннями для внесення мінеральних добрив.

Картоплесаджалка для мотоблока: оптимальне використання техніки

Мотоблоки сьогодні є в багатьох фермерських господарствах. Це багатофункціональний пристрій, а використання спеціалізованого навісного обладнання дозволяє механізувати багато сільськогосподарські роботи. Зокрема, застосування картоплесаджалки для мотоблока дозволяє висаджувати бульби не тільки швидко і без фізичних зусиль, але і дуже якісно - з дотриманням однакових інтервалів і на точно задану глибину. За один цикл агрегат виробляє всі необхідні дії:

 • готує борозну;
 • висаджує бульби в грунт;
 • формує гребені.

Посаджена таким чином картопля легко підгортається і викопується, не буде проблем і з просуванням техніки по рівних міжряддях.

Картоплесаджалки: головні складові пристрою

Незалежно від особливостей виробництва обладнання тією чи іншою компанією, універсальне пристосування для полегшення ручної праці у веденні сільського господарства, має певну схожість в конструкції. Головні складові елементи картоплесаджалки - це:

 • бункер для картоплі;
 • ланцюг або стрічка ;
 • сошник;
 • опорно-приводні колеса ;
 • диски які закопують борозну;
 • колеса для транспортування картоплесаджалки .

Крок висадки регулюється зірочками. Обробка грядки з допомогою картоплесаджалки зажадає від вас мінімум зусиль. Висока ефективність застосування обладнання забезпечує отримання кращого результату в подальшому.

Як працює картоплесаджалка

Людська праця при роботі з картоплесаджалками обмежується наповненням бункера посадковим матеріалом, налаштуванням необхідних параметрів і управлінням мотоблоком. Ділянка для посадки повинна бути попередньо зорана. Невеликий плуг в передній частині пристрою робить акуратну борозну, глибина якої регулюється. У неї подаються бульби з бункера, потім дискові окучники закривають борозну і формують гребінь. Висота його також регулюється і залежить від кута нахилу дисків - чим менше відстань між ними і чим більше кут атаки, тим вище виходить гребінь.

Адаптивність картоплесаджалок до мотоблоків різних марок

Ідеальним можна вважати варіант, коли картоплесаджалка і мотоблок виготовлені одним виробником. Деякі фірми випускають навісне обладнання, яке може використовуватися тільки з мотоблоками їх виробництва. Але в більшості випадків агрегати різних марок можна поєднати за допомогою адаптера. Існують також універсальні моделі картоплесаджалок, сумісні з усіма мотоблоками. В описі товару обов'язково вказується така можливість. Картоплесаджалки - це пасивне навісне обладнання, тому наявність у мотоблока вала відбору потужності не потрібно. Транспортерна стрічка або ланцюг приводиться в рух від грунтозацепів. У продажу можна знайти одно- або дворядні картоплесаджалки. Останні відрізняються більшою продуктивністю, однак через велику вагу (близько 200 кг) і габаритів використовуються тільки з міні-тракторами. Для мотоблоків підходять більш легкі (близько 40 кг) однорядні картоплесаджалки.

Критерії вибору картоплесаджалки

Хоча принциповий пристрій цих агрегатів однаковий, вони можуть відрізнятися нюансами виконання:

 • бункер картоплесаджалки, в який завантажується посадковий матеріал, може бути прямокутним або конусоподібних. На якість і зручність роботи його форма ніяк не позначається. Набагато важливіше показники місткості. Звичайно, якщо бункер досить ємний, зупинок для його завантаження доведеться робити менше, і робота піде швидше. З іншого боку, місткість бункера безпосередньо пов'язана з габаритами і вагою картоплесаджалки, а також з її ціною. Як показує практика, оптимальним для засівання ділянки середніх розмірів можна вважати обсяг близько 20 літрів (два відра);
 • конвеєрний механізм, що подає картоплю на посадку, може бути стрічковим або ланцюговим. Якщо дозволяє бюджет, перевагу варто віддавати стрічці. Оскільки під час роботи транспортувальний механізм картоплесаджалки відчуває вібрації, ланцюг розбовтується і деяка частина посадкового матеріалу падає назад в бункер. Посадка вийде нерівномірною, будуть пропущені місця. До того ж бульби можуть пошкоджуватися. Стрічковий механізм надійніший і позбавлений цих недоліків, але картоплесаджалки, оснащені їм, коштують дорожче;
 • тарілочки, закріплені на стрічці або ланцюзі, підхоплюють картоплю з бункера і доставляють її до місця розвантаження. Вони повинні бути досить місткими і мати форму кошика - це виключить ймовірність випадання бульб в них під час руху. Зазвичай виробники вказують максимально можливий розмір картоплин, призначених для висадки певною моделлю картоплесаджалки;
 • змінна зірочка, що йде в комплекті з картоплесаджалкою дозволяє змінювати крок посадки;
 • наявність бункера для добрив, що вносяться одночасно з посадкою бульб, значно оптимізує роботу.

Картоплесаджалки доступні жителям будь-якого українського міста

Знайти обладнання для сільськогосподарських робіт нескладно. Недорого купити картоплесаджалку для мотоблока в Україні ви можете в надійного постачальника - інтернет-магазину «Трудовик». Продаж товару здійснюється в онлайн-режимі, що дозволить заощадити час і гроші. Доставка поштою і іншими перевізниками передбачена в усі точки України - Дніпропетровськ, Київ, Одесу, Харків та інші міста. Ціна картоплесаджалки більш ніж доступна. Вартість доставки визначається компанією-перевізником, але ви в будь-якому випадку зможете вигідно і дешево замовити у нас обладнання.

Читать далее