Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 378
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Головка 6-гранна 23 мм Jonnesway (S04H4123)
Код товара 132471
97 грн.
Новинка
Головка 1/2 "13мм TOPTUL (BAEA1613)
Код товара 49848
52 грн.
Новинка
Головка торцева 1/2" 6-гранна HAISSER 10 мм
Код товара 146502
37 грн.
Загрузить еще

Торцеві головки – надійний інструмент для різьбового кріплення 

Для слюсарно-монтажних робіт із різьбовим кріпленням або для ремонту різноманітного обладнання та автомобілів доволі часто використовують зручний універсальний інструмент – торцеві головки. Вони є незамінним пристосуванням в обслуговуванні та ремонті різних механізмів та технологічних вузлів, де в процесі роботи потрібно відкручувати чи закручувати різні кріплення, гайки та болти.

Саме для цієї роботи активно використовуються торцеві головки, які особливо допомагають, якщо різьбові кріплення знаходяться у важкодоступних місцях, куди складно дотягнутися. Це не просто альтернатива звичайним ріжковим або накидним ключам, в деяких випадках вони є єдино можливим для застосування інструментом.

За своїм призначенням торцеві головки виконують ту саму функцію що і гайковий ключ, однак вони не є окремим самостійним інструментом. Їх можна використовувати лише в комплексі зі спеціальними воротками та тріскачками у якості насадок. Торцевим головкам тріскачки забезпечують правильне розташування на кріпильному елементі та створюють необхідне для відкручування чи закручування зусилля.

Купити торцеві головки різних розмірів і типів можна в нашому інтернет-магазині «Трудовик». На сайті Ви можете вибрати універсальні та багаторозмірні торцеві головки, які можуть замінити вам відразу кілька виробів в діапазоні від 11 мм до 32 мм. У нашому каталозі представлені товари відомих виробників, що заслужили визнання споживачів по всьому світу. Завдяки зручній навігації в даному розділі, Ви з легкістю знайдете потрібний Вам тип товару.

Всі наші торцеві головки виготовлені з високоміцної інструментальної сталі, що робить їх винятково надійним та якісним інструментом, який прослужить вам тривалий час. Ми реалізовуємо торцеві головки поштучно або в наборах за привабливою ціною. Наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором і дати корисні поради. Отримати консультацію можна в робочий час будь-яким зручним способом зазначеним на сайті.

Які бувають торцеві головки?

Головки торцеві – це змінні елементи гніздового гайкового ключа. Вони часто використовуються майстрами при ремонті й обслуговуванні багатьох вузлів та з'єднань, але найбільш актуальні вони для автосервісів, шиномонтажних станцій та СТО.

Торцеві головки діляться на декілька типів:

  • Звичайні – вироби невеликої глибини для відкручування або закручування болтів і гайок у легкодоступних місцях.
  • Глибокі – для поглиблених різьбових з'єднань, а також для доступу до гайок, які є накрученими на довгі шпильки та болти.
  • Свічкові – різновид глибоких торцевих головок з гумовим або іншим тримачем свічки двигуна внутрішнього згоряння у внутрішній порожнині головки. Найпоширеніші розміри свічкових головок: 14 мм, 16 мм, 21 мм.
  • Балонні – товстостінні головки з посиленим хвостовиком, застосовуються для монтажу або демонтажу автомобільних колісних дисків.
  • Ударні – посиленні головки зі сталі підвищеної твердості, призначені для обслуговування ускладнених різьбових з'єднань. Ударні торцеві головки також бувають глибокими і звичайними.

За внутрішнім профілем торцеві головки поділяються наступним чином:

  • шестигранні – ці моделі мають шестигранний робочий профіль, вони прості, надійні та дозволяють без ризику докладати сили на гайку або головку болта;
  • дванадцятигранні – такі головки мають дванадцятигранний робочий профіль, вони відрізняються зручністю та простотою використання, проте дозволяють докладати менших зусиль, ніж шестигранні головки;
  • покращений профіль (TORX). Завдяки своїй конструкції ці головки можуть успішно взаємодіяти із кріпленням, яке має пошкоджені межі.

Окремо можна виділити універсальні торцеві головки, які підходять під різне кріплення і мають широкий діапазон розмірів. Всередині робочої частини є шестигранні профілі, при надяганні на кріплення частина їх забирається, а частина залишається, вони й утримують гайку чи болт гранями. У зв'язку з тим, що у такого виробу багато складових частин, її не рекомендується піддавати великим навантаженням.

Внаслідок своєї універсальності, дані торцеві головки не завжди забезпечують щільний контакт з головкою кріплення, тому вимагають точного підбору розміру.

Читать далее