Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 103
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мініструбціна IRWIN Quick-Grip 300 мм (T5412EL7)
Код товара 27716
424 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Matrix Master 150 мм (204029)
Код товара 70854
128 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Matrix Master 200 мм (204039)
Код товара 40319
125 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Matrix Master 250 мм (204049)
Код товара 40320
4 отзывов
140 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Matrix Master 300 мм (204059)
Код товара 65068
4 отзывов
146 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Sparta 800 мм (204445)
Код товара 42832
450 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Technics 150х50 мм (43-640)
Код товара 69850
3 отзывов
164 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Technics 200х50 мм (43-641)
Код товара 68200
200 грн.
Новинка
Струбцина F-образна Technics 250х50 мм (43-642)
Код товара 69851
179 грн.
Новинка
Струбцина G-подібна Matrix Master 100 мм (206049)
Код товара 40397
219 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Надійні, функціональні струбцини в асортименті

Навіть у майстерні майстра-початківця можна знайти різноманітні інструменти та приладдя, що дозволяють виконати низку завдань із меншими зусиллями та витратами часу. Один із видів приладдя, який користується особливим попитом серед споживачів, — струбцини. Інструменти цього типу призначені для швидкого, надійного й більш продуманого кріплення оброблюваних елементів, а також для складання або розбирання різноманітних деталей. Широкий асортимент затискного інструменту дозволяє з успіхом використовувати його для виконання конструкторських, технічних та ремонтних робіт. Також струбцини ефективно допомагають в обробці дрібних деталей.

Особливості конструкції струбцин

Універсальне, ефективне у використанні та якісне ручне обладнання дозволяє як майстрам-початківцям, так і професіоналам значно спростити та прискорити робочий процес із виготовлення найрізноманітніших заготовок. Крім того, такий інструмент, як струбцини дозволяє просто зробити можливим виконання деяких завдань з обробки матеріалів різного виду. Приладдя використовується для фіксації різного роду виробів під час різання, свердління, шліфування. Нерухома частина струбцини складається з відігнутої ділянки направляючого профілю. Рухома частина вільно переміщається і виконує фіксуючу дію за рахунок розбіжності під зусиллям розжиму. Для більш надійної й чіткої фіксації робоча поверхня струбцини має насічки і гвинтовий механізм із трапецієподібним різьбленням і металевим воротком.

Різновиди струбцин

Найпростіша конструкція складається із провідної рами й рухомих частин, оснащених зажимами у вигляді гвинтів або важелів. Зафіксувавши заготовку на площині струбцини, працювати можна двома руками. Вони не тільки фіксують рухомі деталі, але і встановлюють силу стиснення. Скориставшись пропозицією інтернет-магазину «Трудовик», ви зможете купити струбцини F-подібного, G-подібного типу, а також кутові, ременеві, швидкозатискні. Асортимент високоякісної продукції, представленої на нашому сайті відомими брендами Irwin, Matrix, Sparta, Technics та іншими, включає близько 70 варіантів з оптимальними характеристиками. Столярні струбцини, ціна яких вас приємно здивує, відрізняються високою якістю та ефективністю у використанні. Поставляємо продукцію у всі міста України.

Струбцини різняться своїми механізмами й тому поділяються на такі види:

  1. Кутові. Використовуються там, де необхідне крайнє зусилля затиску. Конструкція була обрана таким чином, щоби можна було створювати вироби різних форм. Кутова струбцина ефективно запобігає зісковзуванню або ослабленню гвинтових затискачів під час роботи. На корпусі інструменту є отвори для можливості надійного кріплення обладнання до верстата.
  2. Гвинтові. Інструмент складається з болта і т-подібного утримувача, на якому губки при повороті стискуються або розпрямляються. Струбцини також використовуються для кріплення труб під час виконання сантехнічних робіт.
  3. Трубні струбцини. Затискачі цього виду можна назвати універсальними, оскільки вони дозволяють утримувати деталі будь-якого розміру по довжині взятої труби. Затискач досить потужної дії дуже зручний і надійний у роботі. Щоби використовувати ці струбцини, потрібна нарізка різьблення на одному кінці труби з подальшим вгвинчуванням на фіксовану частину інструменту.
  4. Ручні. Оснащені двома ручками, під час розведення яких фіксуючі частини розводяться, а при зворотному процесі струбцини зводяться, міцно утримуючи яку-небудь деталь. Компактний, зручний держак підвищує зручність використання інструменту й ефективність роботи.

Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує вам купити столярні струбцини затребуваного виду на вигідних умовах. Затискні важелі інструменту виконані із загартованої вуглецевої сталі. Один із них постійно фіксується, а інший знаходиться в русі по мірі проведення робіт. Довгий строк експлуатації гарантує спеціальне порошкове покриття конструкції інструменту, що захищає обладнання від механічних пошкоджень та попереджає виникнення корозії. Робочі губки струбцини здебільшого оснащені гумовими накладками для запобігання пошкодження оброблюваних заготовок.

Глибина захоплення струбцини знаходиться в діапазоні від 35 до 170 мм. Довжина захоплення інструменту становить від 50 до 1250 мм. Ознайомившись з асортиментом товарів, представлених у нашому каталозі, ви легко зможете обрати й купити струбцини, що задовольнять ваші вимоги й побажання. Ціна будь-якого варіанту завжди залишається на доступному рівні, зважаючи на те, що ми не співпрацюємо з посередниками, отже, не включаємо у вартість виробів витрати на оплату їхніх послуг.

Читать далее