Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 12
Бренди
Ціна
Від до
Захист від сухого ходу
Фильтры
Сортировка
Новинка
Реле тиску PS-10 Насосы+
Код товара 76192
5 отзывов
331 грн.
Новинка
Реле тиску PS-15A (сухой ход) Насосы+
Код товара 48647
193 грн.
Новинка
Реле протока 3/4" Насоси+
Код товара 18484
293 грн.
Новинка
Реле тиску PS-16B (штуцер) Насосы+
Код товара 36249
216 грн.
Новинка
Реле тиску PS-II-15G Насосы+
Код товара 36272
3 отзывов
356 грн.
Новинка
Реле тиску PS-II-15B (штуцер) Rudes
Код товара 56795
163 грн.
Новинка
Комплект автоматики КPS-II-15
Код товара 44345
Ціну уточнюйте
Новинка
Реле тиску DPS-15A Насосы+
Код товара 68313
7 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Реле тиску PS-II-15B (штуцер) Rudes
Код товара 56796
Ціну уточнюйте
Новинка
Реле сухого хода LP3 Насосы+
Код товара 18397
Ціну уточнюйте
Новинка
Комплект автоматики PS-II-15
Код товара 18398
4 отзывов
Ціну уточнюйте

Реле тиску води: призначення та функціонал

Реле тиску – пристрій, який значно підвищує зручність, ефективність використання насосної системи. Його головна функція – автоматичне вмикання/вимикання насоса або насосної станції у період, коли тиск води змінюється. Все відбувається максимально просто: реле має пороги спрацювання (нижній та верхній). Коли тиск води падає до більш низького рівня, ніж нижнє порогове значення, пристрій вмикає насосну систему. Якщо ж тиск стає занадто високим (більшим, ніж верхнє порогове значення), система вимикає насос.

Конструкція реле тиску насосної станції є досить простою. Елементом-приймачем виступає мембрана: саме вона змінює форму (згинається) під дією тиску води в трубопроводі, що й призводить до вмикання/вимикання системи. Протидію тиску води чинить спеціальна пружина, яка прикручується за допомогою гайок. Чим сильніше закручені ці гайки – тим більш стиснутою є пружина, і більший тиск необхідний для того, щоб спрацювало реле. В конструкції пристрою додатково є пружина диференціалу тиску. Вона відповідає за різницю між нижнім та верхнім пороговим значенням. Ступінь її зжаття теж регулюється спеціальними гайками.

Варто зауважити, що конструкція реле тиску води може дещо відрізнятись залежно від його типу. Існує два основних види цих пристроїв:

  • Механічні, або ж реле сухого ходу. Найбільш поширений та простий у використанні тип. Вагома перевага такого пристрою – досить низька ціна.
  • Електронні – більш сучасний, функціональний варіант реле. Конструктивно, він є складнішим, ніж механічний. Вартість електронного пристрою, в свою чергу, теж буде вищою.

Давайте більш детально розглянемо кожен із типів.

Реле сухого ходу та електронне реле: у чому різниця?

Механічні реле тиску води, не важаючи на простоту конструкції, є надзвичайно довговічними, зносостійкими та надійними. Ймовірність несподіваної поломки такого пристрою під час використання – мінімальна. Користуючись механічним реле, ви можете у будь-який час переналаштувати параметри, при яких воно буде спрацьовувати. Це дуже зручно. Але не обійшлось й без мінусів: механічні реле – надзвичайно чутливе до різких перепадів напору води. Тому для того, щоб збільшити кількість циклів роботи пристрою, необхідно використовувати його в тандемі з гідроакумулятором, який теж підключається до насосної станції.

Електронні реле, в свою чергу, є більш функціональними та технічно досконалими. Вони не лише відповідають за своєчасне вмикання/вимикання системи, а й захищають її. Тепер ви можете не хвилюватися про те, що двигун насоса працюватиме “вхолосту”: електронний пристрій виконує захисну функцію, блокуючи роботу насосної системи, коли в ній немає води. Визначити, чи є вода, допомагає спеціальний датчик протоку. Щоб спрацювала блокувальна функція, достатньо восьми-десяти секунд. Окрім того, електронні реле оснащені вбудованим гідроакумулятором, який захищає двигун від гідроудару під час вмикання/вимикання.

Сказати однозначно, який пристрій буде оптимальним у вашому випадку, неможливо. Тому для того, щоб обрати найкращий тип реле тиску води, варто врахувати такі параметри водопроводної системи:

  • Максимальний та мінімальний тиск води, який у ній буває;
  • Якість води та наявність фільтрувальних елементів;
  • Тип насоса, його потужність та інші конструктивні особливості.

Пам'ятайте, що кожна сучасна насосна система є досить вимогливим механізмом, тому до вибору реле варто підійти максимально відповідально. Адже все працюватиме злагоджено лише тоді, коли ви зможете обрати та купити оптимальний тип пристрою, який підходить саме до конкретного насоса.

Купити якісне реле тиску води можна на Trudovik.com.ua

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір реле: ви точно знайдете пристрій, який підійде під потрібні саме вам характеристики. Ми ретельно слідкуємо за якістю наших товарів, тому завжди пропонуємо лише зносостійкі, надійні та довговічні реле від світових та українських виробників. Водночас ціна всіх пристроїв на Trudovik.com.ua – доступна та демократична. Вам не доведеться переплачувати за якість. Продавці-консультанти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть обрати ідеальне по типу та характеристиках реле. Щоб отримати безкоштовно консультацію, можете просто зателефонувати нам, номер вказаний на сайті.

Доставимо реле тиску води у ваше місто чи село, адже робимо відправку у всі населені пункти України. Сервіс можете обрати самостійно: “Нова пошта”, “УкрПошта”, “Ін Тайм” тощо. Відправимо ваше замовлення одразу ж, як отримаємо заявку. А точний срок доставки залежатиме від обраного поштового сервісу. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Читать далее