Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Набори інструментів

Набори інструментів: корисні комплекти на всі випадки життя

Незалежно від того, наскільки давно в оселі проводились ремонтні роботи, обов’язковим атрибутом будь-якого господаря є набір інструментів. Адже забивати цвяхи, вкручувати шурупи чи ремонтувати електропроводку доводиться не лише планово, але й екстрено. А зробити це без спеціального обладнання практично неможливо. Саме тому воно постійно повинно бути під рукою. Не відмовляться від подібного набору і автомобілісти, а також професіонали: електрики, сантехніки та інші працівники сервісних служб. Ідеальним варіантом для всіх них вважається універсальний комплект, до складу якого входять найнеобхідніші одиниці ручного інструменту. Оскільки завдяки йому виконання повсякденних будівельних, малярних або ремонтних робіт буде не лише комфортним, але й більш продуктивним. Крім того, як правило, подібні набори продаються у спеціальних ящиках або чемоданах, тому майбутньому власнику не доведеться переживати про зручне їх транспортування та зберігання.

Отже, якщо у вас виникла потреба купити набір інструментів для електрика у Львові або замовити набір автомобіліста в будь-яке інше місто України, то відвідайте інтернет-магазин Trudovik. Тут на вас чекає величезний асортимент різноманітних комплектів: від універсальних до професійних наборів інструментів, придбати які можна за прийнятними цінами. Але перш ніж здійснити покупку того чи іншого комплекту, варто розібратися не лише в призначенні подібних наборів, але й в їхньому різноманітті.

Набори інструментів: особливості класифікації

Щонайперше набори інструментів поділяються в залежності від галузі застосування подібного інвентаря на:

 • автомобільні: вони використовуються в процесі виконання профілактичних та ремонтних робіт в автомобільній техніці;
 • діелектричні: ці комплекти є незамінними під час електромонтажних робіт;
 • слюсарні: їх застосовують в момент обробки, збірки або ремонту різноманітних виробів з металу, дерева або пластику;
 • столярні: вони призначені як для ремонту різних приміщень, так і для виробництва та збірки меблів.

Виходячи з того, що кожен комплект має свою специфікацію, у зв’язку з цим, формуючи набори, інструменти групуються в наступні тематичні категорії:

 • універсальні: вони служать для вирішенні широко спектру завдань, тому складаються з великої кількості різноманітних знарядь (в деяких комплектах можна зустріти більше ста найменувань). Але через наявність багатого вибору ручних інструментів, такі комплекти характеризуються високою ціною;
 • професійні: так як вони мають вузьку сферу застосування, то до їхнього складу входять лише спеціалізовані інструменти. Оскільки подібні знаряддя характеризуються гарною якістю і надійністю, тому вони придатні для значних механічних навантажень;
 • побутові: у зв’язку з тим, що подібні набори інструментів складаються з необхідного інструментарію та комплектуючих, які чудово справляються з типовими повсякденними ремонтними роботами – це ідеальний варіант для домашнього умільця.

А купити побутовий набір ручного інструменту чи віддати перевагу будь-якому іншому комплекту, залежить від сфери його застосування.

Набір інструментів для електрика: особливості вибору

Вибір професійного інструменту – перше, з чим доводиться стикатися електрику, приступаючи до виконання професійних обов’язків. Це завдання не з легких. Адже збір комплекту електромонтажника, який вирушає на об’єкт, чимось нагадує укомплектування всім необхідним рюкзака туриста. Оскільки з одного боку, йому треба передбачити, які інструменти знадобляться для вирішення того чи іншого завдання. А з іншого, часто буває так, що в ході робіт виникають непередбачувані обставини, які потребують негайного вирішення, тому, щоб бути до цього готовим, важливо мати під рукою всі необхідні знаряддя. А це значить, що алюмінієвий кейс електрика або його пластиковий чемодан чи будівельна сумка повинні обов’язково включати наступні інструменти:

 • різноманітні викрутки;
 • вимірювальні прилади;
 • кліщі;
 • кабелерізи;
 • фазометри;
 • плоскогубці;
 • кусачки;
 • монтерські ножі;
 • молотки і т. п.

Але весь цей інвентар повинен мати діелектричні рукоятки (зазвичай червоно кольору), які, у разі випадкового контакту електрика з оголеними проводами, врятують його від ураження електричним струмом. А обзавестись подібним набором інструментів для електрика дуже просто. Для цього необхідно відвідати сайт trudovik.com.ua і замовити необхідний комплект.

Читать далее