ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Компресор необхідний для подачі повітря до пневматичного обладнання. Даний процес відбувається під надзвичайно великим тиском. Апарат закачує повітряну масу за допомогою переміщення механічних деталей, що рухаються. Щоби рух цих частин проходив безперервно, необхідна спеціальна речовина, яка їх змащує. Саме тому найчастіше випускають повітряні компресори мастильного і безмастильного типу.
Через тертя робочі частини у воздушних компресорах нагріваються. Водночас вони починають швидше зношуватися. Аби запобігти цьому процесу, виробники застосовують спеціальне мастило. Саме його тонка плівка, що з’являється між частинами, що працюють, запобігає виникненню корозії й суттєво зменшує наслідки тертя. Мастило подається до компресора автоматично. За допомогою розпилювача необхідна порція речовини вприскується до картера.
Ніколи не використовуйте мастило не тих торгових марок, які запропоновані виробником. Якщо ви не дослухаєтеся цієї поради, то досить вірогідно, що компресор вийде з ладу. Тобто замість того, щоби захистити його комплектацією, ви її швидко зіпсуєте.
Під час роботи мастильних побутових компресорів, невелика частина даного матеріалу потрапляє до стисненого повітря. Щоби не відбувалося розпорошення, його стримує спеціальний фільтр, що вмонтований у середині агрегату. За його допомогою стримується до 99 % всіх частинок.
Однак існують такі види обладнання, що не допускають потрапляння навіть 1 % мікрочасточок. Наприклад, стоматологічний або фарбувальний. Для них були створені спеціальні безмастильні компресори. Вони відрізняються значно меншим терміном експлуатації, адже рухомі частинки в таких фільтрах працюють без мастила. Усі їхні частини виготовляють із матеріалів, у яких тертя зведено до мінімуму. Однак навіть це не зупиняє процесу звичайного фізичного зносу.
Працюють такі компресори аналогічно. Відрізняються лише ціною та матеріальним складом. А також брендом виробника.
Побутові компресори здебільшого складаються з двох частин:
Мотор закачує повітряну масу, що перебуває під великим тиском. Після цього поршень починає втягувати його в спеціальну камеру. Даний процес проходить через впускні клапани. Після цього рух поршнів у компресорі відбувається у зворотному напрямку. Як тільки його рівень досягає потрібної межі, клапани відкриваються, й повітря потрапляє до ресивера.
Після того як рівень тиску в компресорі досягнув максимальної відмітки, мотор вимикається автоматично. Якщо ж тиск падає до мінімуму, то привід спрацьовує автоматично. Завдяки цій особливості робочих елементів компресора пневмоінструменти працюють без перебоїв.
Великою популярністю у Львові користуються прилади двох варіантів будови відносно їхнього приводу. А саме:
Поршневі воздушні компресори працюють завдяки поршням і циліндрам. Від їхньої кількості залежить швидкість роботи даного приладу. Чим сильніший рівень стиснення, тим ліпше продуктивність такого побутового компресора.
Гвинтові прилади передають рух електромотора за допомогою спеціальних ременів. Головка повітряного компресора посилена маховиком. Завдяки цьому результативність його роботи значно збільшується. Такі прилади можуть працювати значно довше завдяки особливостям їхньої конструкції. Компресори ремінного типу користуються більшою популярністю у Львові, ніж інші моделі.
А ось для побутових потреб краще застосовувати перший варіант. Його значно легше обслуговувати. Купити компресор даного виду краще ще й тому, що він вживає значно менше енергії, відповідно — набагато економніший! Його легко транспортувати завдяки меншій вазі й компактним розмірам. Однак такий повітряний компресор не підходить для промислового застосування й не може ефективно працювати протягом довготривалого часу.
Ремінні прилади характеризуються вищою вартістю. Ціна компресора такого типу залежить від його виробничих можливостей, строку експлуатації й наявності додаткових елементів. Також такі прилади потребують досить частої заміни ременів.
Компресори у Львові чи іншому великому місті потребують використання супутніх додаткових елементів. Найчастіше до них входять:
Без них успішна робота воздушного компресора побутового типу просто неможлива. Продаж даних запчастин відбувається в спеціалізованих магазинах. Також, не забувайте придбати спеціальний захисний одяг та навушники, аби робота з технікою стала ще більш зручною та комфортною.
За можливості слід купити додаткові регулятори тиску, які допомагають правильно скоординувати режим роботи компресора під певний пневматичний інструмент. Також слід встановити захист від можливого перевантаження або перегріву. Якщо ж ви використовуєте компресор зрідка й лише для потреб побутового характеру, то без останнього комплектуючого приладу можна обійтися.
На сьогодні у Львові, Києві, Дніпрі та інших великих містах доступні спеціалізовані магазини, у яких реалізуються компресори різних видів. Ми радимо вам не економити на такому необхідному приладі, а звернутися не тільки до продукції перевірених європейських брендів, але й до добросовісних реалізаторів. Найпопулярнішими торговими марками, які займаються виготовленням повітряних компресорів побутового та промислового характеру є наступні виробники: Miol, Matari, Metabo, BauMaster, Denzel, Vulkan, Lavita, Sturm, WOODSTAR.
Купити компресор в Україні найвищої якості ви зможете в інтернет-магазині TRUDOVIK.com.ua. Ми гарантуємо тільки найкращий асортимент продукції, компетентну консультацію менеджерів і зручну доставку! Завітайте до нас і отримайте максимальне задоволення від кожної покупки!