Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 20
Ціна
Від до
Площа приміщення, що обігрівається
Фильтры
Сортировка
Новинка
Конвектор ТЕРМІЯ ЕВНА- 1/230 С2М (мі)
Код товара 149360
2 285 грн.
Новинка
Конвектор Термія ЕВНА-2,0/230С2М(си)
Код товара 76077
2 735 грн.
Новинка
Конвектор "Термія" ЭВНА-1,5/230С2 (сш)
Код товара 149682
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор електричний Sanico CH-2010M
Код товара 56333
21 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO ECH / 10
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO ECH / 15
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO ECH / 20
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO ECH / 25
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO ECH / 5
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO MCH / 10
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO MCH / 15
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Конвектор UFO MCH / 20
Код товара 29271
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Електричний конвектор - ефективний і економічний опалювальний прилад

В умовах нестабільної вартості газу конвектор стає особливо актуальною покупкою. Сучасні моделі доступні в ціні і при цьому мають безліч позитивних характеристик, що дають споживачам масу переваг від використання функціонального, високопродуктивного обладнання. Економічна вигода - далеко не єдиний позитивний момент застосування електричного конвектора при створенні ефективної опалювальної системи. Ви зможете малими зусиллями і при мінімальних фінансових витратах підвищити комфорт в будинку, не витрачаючи час на пошук фахівця (і оплату його послуг) по установці агрегату, як того можна очікувати при використанні установок іншого типу.

Види електричних конвекторів

Електричні конвектори діляться на два основних види:

 • підлогові;
 • настінні.

Підлогові електричні конвектори можуть розташовуватися в будь-якому місці в приміщенні. Тому такий різновид електричних конвекторів дуже популярний в офісних та магазинних приміщеннях.

Настінні електричні конвектори розташовуються під віконними прорізами, там же, де і звичайні водяні батареї. Це допомагає заступити холодну стіну від повітряного потоку, що йде від вікна, створюючи надійну і ефективну теплоізоляцію.

Електроконвектори: важливі переваги

Популярність електричних конвекторів виникла не на рівному місці - ці пристосування можуть похвалитися великою кількістю переваг:

 • Швидкий обігрів. Електроконвектори не вимагають проведення довгих підготовчих і монтажних робіт. Досить просто купити електричний конвектор, поставити його на підлогу або повісити на стіну і включити його.
 • Низька ціна. Вартість електричного конвектора набагато вигідніша, ніж котла і радіаторів, що робить цей спосіб опалення одним з найдоступніших.
 • Безкоштовний монтаж і обслуговування. Встановити електроконвектор під силу будь-якій людині. А питання обслуговування зазвичай не виникає в найближчі 20-25 років, оскільки пристосування має надійний терморегулятор і автоматику.
 • Не спалює кисень. Електричний конвектор робить повітря в приміщенні сухим, що зазвичай негативно позначається на стані дихальних шляхів і якість сну. Особливо актуальним цей момент є для будинків, де живуть маленькі діти.
 • Безшумна робота. Електричні конвекторні обігрівачі не мають рухомих частин, що забезпечує беззвучну роботу.
 • Підтримка температури. Завдяки вбудованому терморегулятора і автоматиці, електричний конвектор підтримує в приміщенні задану температуру, що позитивно позначається на енергоефективності опалювального приладу.
 • Максимальний ККД. Електричні конвектори можуть похвалитися дуже високими показниками ККД - до 95%.

Як правильно вибрати електроконвектор

Вибір електричного конвектора для будинку залежить від площі приміщення. Потужність приладу повинна становити 80-100 Вт на 1 кв. м. Так, для приміщення площею 10 кв. м необхідно купити електричний конвектор з потужністю 1 кВт. Ці розрахунки вірні для стандартної висоти стель. Якщо висота стель в приміщенні становить понад 3 м, то підсумкову потужність приладу потрібно збільшити в 1,5-2 рази.

Якщо електричний конвектор вибирається в якості додаткового, а не основного джерела опалення, то коефіцієнт потужності необхідно знизити.

Перед тим, як купити електричний конвектор, необхідно визначитися з типом термостата. Вони бувають електронні або механічні.

Механічний термостат налаштовується вручну за допомогою дискового регулятора або кнопкової панелі. Ціна електричного конвектора з таким термостатом на 25-30% нижче, ніж з електронним, але його точність істотно нижче. Це пов'язано з тим, що механічному термостату  під силу швидко реагувати на зниження температури в приміщенні нижче встановленого рівня.

Тому механічний термостат в електричному конвекторі споживає більшу кількість електроенергії, а також в процесі роботи видає характерні клацання в процесі включення і виключення. Для людей, чутливих до стороннього шуму, це може виявитися подразником.

Електронний термостат багато в чому виграє у механічних побратимів:

 • є абсолютно безшумним;
 • має мінімальну похибку в температурному режимі (до 0,1˚C);
 • знижує споживання електроенергії;
 • дозволяє дистанційно регулювати температурний режим за допомогою пульта дистанційного керування;
 • має кілька попередньо встановлених режимів роботи: «автоматичний», «економ», «комфорт», «антімороз».

Також на ринку представлені електричні конвектори з програмованими термостатами, які забезпечують максимально гнучке налаштування з можливістю погодинної установки температурного режиму. Так, при відсутності мешканців будинку можна встановити більш низьку температуру, а перед приходом - зробити будинок досить теплим. Такі електроконвектори є досить економічними і дозволяють суттєво економити електроенергію.

ТЕН, встановлений в електричному конвекторі безпосередньо регулює термін служби опалювального приладу. Електричні конвектори з ТЕНами з високоякосної сталі, прослужать власникові більше 15 років, тому виробники, які впевнені в якості своїх комплектуючих, дають на електричні прилади гарантію більше 2 років.

На електроконвектор повинна бути встановлена ​​система захисту від перегріву, яка захистить ваш будинок від пожеж в разі виходу приладу з ладу.

Вологозахищеність побутового конвектора повинна мати стандарт не менше IP21. Якщо електроконвектор буде встановлений в санвузлі, ванній або іншому приміщенні з підвищеною вологістю, то стандарт захисту повинен бути не менше IP24.

Види нагрівальних елементів в електроконвекторах

Електричні конвектори можуть бути оснащені одним з видів нагрівальних елементів:

 • голчасті;
 • монолітні;
 • трубчасті з алюмінієвими ребрами

Голчасті представляють собою діелектричну тонку пластину, на якій розташовується хром-нікелева нитка, яка з обох її сторін утворює нагрівальні петлі. Вони мають властивість нагріватися і охолоджуватися практично миттєво. Цей різновид ТЕНів зустрічається в сучасних електроконвекторах дуже рідко.

Монолітний нагрівальний елемент є найбільш безшумним, оскільки має суцільнометалевий корпус. Такий ТЕН - економний і високоефективний, оскільки функціонує з мінімальними втратами тепла.

Трубчастий нагрівальний елемент є більш довговічним, ніж голчастий. Завдяки надійній вологозахищеністю, він може успішно застосовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Популярні питання про електроконвектори і відповіді на них

Перед тим, як купити електричний конвектор, багато покупців задаються тими самими питаннями, відповіді на які зібрані нижче.

 • Чи може електроконвектор виступати в ролі єдиного джерела підігріву? Так, якщо його потужність достатня для конкретної площі приміщення. Виробники зазвичай вказують це в рекомендаціях до кожної конкретної моделі обладнання.
 • У будь електричних конвекторів велика ефективність - у високих або низьких? Ефективність обігрівача визначається не розмірами, а заданої потужністю. Зовнішній вигляд електричного конвектора відповідає, в основному, за зручність його розташування в різних видах інтер'єру.
 • Чи може електроконвектор працювати без нагляду? Да може. Головне, щоб електропроводка могла витримати загальну сукупну навантаження.
 • Чи можна встановлювати електроконвектор в дитячій кімнаті? Більшість моделей обігрівачів відмінно підходять для установки в дитячих кімнатах. Вони володіють міцним, стійким корпусом, обтічними формами без гострих кутів, а також маленькими за розміром вентиляційними отворами, що виключає можливість дитині засунути всередину якісь дрібні предмети.

Електричний конвектор - зручний і економічний варіант приладу для організації системи опалення

Якщо жителі великих міст не позбавлені таких благ цивілізації, як обігрів квартир (нехай навіть методом централізованої подачі тепла), то мешканцям віддалених населених пунктів України не раз доводилося власноруч вирішувати проблеми з організацією опалювальної системи будинку. І все б нічого, якби таке паливо, як газ, було доступно всім. Але в реальному житті це далеко не так. Альтернативою опалення на газу стають побутові електричні обігрівачі. І в цьому є свої переваги. Теплові обігрівачі (конвектори) можна не тільки купити дешево у надійного постачальника - інтернет-магазину «Трудовик» - а й вибрати установки, що володіють унікальними якостями. А саме:

 • захист від перепаду напруги в електромережі;
 • багато моделей електричних конвекторів від «Трудовик» наділені функцією іонізації;
 • наявність датчика захисту від перегріву;
 • захист від замерзання;
 • захист від вологи IP 24 дає можливість використовувати електричні конвектори в приміщеннях з високою вологістю - наприклад, ванних кімнатах;
 • можливість автоматичного контролю і регулювання показників температури повітря в приміщенні.

Електричні конвектори, представлені на сайті «Трудовик», - це прилади підвищеної потужності. Ви можете недорого замовити установки потужністю від 0,5 кВт до 2,5 кВт. Продуктивності електричних конвекторів досить для комфортного обігріву приміщень від 15 м³ до 75 м³. Продаж і доставка вашого товару буде організована нами в найкоротші терміни в будь-який з міст України: Одесу, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Харків та ін.

Читать далее