ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Всі знають, що в крані в наш час вода тече не кращої якості, і вживати її буває не тільки неприємно, але й нерідко небезпечно. Щоб вирішити дану проблему, досить встановити фільтри. Багато фахівців рекомендують використовувати магістральні фільтри для води. Спробуємо розібратися з особливостями цих виробів.
Дані конструкції монтуються безпосередньо у водопровідну систему. Вони допомагають відразу очищати гарячу і холодну воду від хімічних речовин, бактерій, інших небезпечних організмів і домішок. Також дані прилади допомагають робити воду більш м’якою, це дозволяє уникнути висипань, подразнень і почервонінь на шкірі. Крім усього іншого, ці магістральні фільтри допоможуть зберегти техніку (пральну, посудомийну машини, тощо) та продовжити термін її служби.
Корпус приладу найчастіше виготовляється із пластику, металу або міцної нержавіючої сталі. Важливо в даному випадку враховувати якість води, наявність у ній різноманітних домішок та температурний режим. Є універсальні магістральні варіанти для гарячої і холодної води. Магістральні фільтри, призначені для холодної рідини, використовувати в системах гарячого водопостачання не рекомендується.
Процес очищення відбувається завдяки спеціальним картриджам. Зазвичай вони легко змінюються в міру забруднення. У них містяться речовини, які накопичують дрібні частинки іржі, вапна, піску, не дають шкідливим мікроорганізмам і сміттю потрапляти у воду.
Як кажуть фахівці, магістральні фільтри мають безліч позитивних характеристик:
Є й деякі недоліки. Наприклад, не всім під силу вмонтувати такий прилад у систему водопостачання будинку. Для цього потрібні навички і спеціальні інструменти. Також вони вимагають наявності вільного місця, наприклад, під раковиною. До мінусів відносять і той факт, що для зміни картриджа в магістральному фільтрі потрібно повністю перекривати воду.
Щодо різних параметрів, то виділяють окремі типи таких приладів. Наприклад, за призначенням є варіанти, які усувають механічні, хімічні, біологічні забруднення і зменшують жорсткість води. Зазвичай магістральні прилади розраховані на роботу лише з одним або декількома видами проблем.
Перед тим як підібрати оптимальний магістральний фільтр, важливо провести дослідження води.
За ступенем очищення виділяють грубі і варіанти тонкого очищення. Зазвичай це залежить від елемента, який фільтрує. Це може бути сітка, мембрана або ж змінний картридж. В цьому випадку, чим кращим буде очищення, тим меншою стане пропускна здатність. І такий магістральний фільтр буде коштувати дорожче. Тут важливо враховувати, якого результату ви хочете досягти, для чого дана вода призначена.
Щодо матеріалу корпусу є такі варіанти:
За конструкцією є грубі, тонкого очищення, промивні, зі зворотним осмосом, іонообмінні, магнітні та електромагнітні.
Кількості ступенів очищення може бути від одного до трьох. У разі одноступінчастого очищення в магістральному фільтрі потрібно міняти картридж приблизно раз на шість місяців. Такі варіанти допомагають позбутися від піску, іржі, вапна тощо.
У двоступеневих є в складі вугільний карбонблок. У триступеневих фільтрах є відразу три картриджі. Вода проходить через сітку, активоване вугілля, обробляється іонами.
Отже, купити кращий магістральний фільтр за привабливою ціною ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо великий вибір магістральних варіантів на будь-який смак. Ви знайдете в каталозі різні види очисних систем, які дозволять зробити воду чистою та безпечною для використання.