Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 7
Ціна
Від до
Діаметр форсунки
Обсяг бачка
Матеріал бачка
Фильтры
Сортировка
Новинка
Аерограф професійний Miol 80-896
Код товара 19036
4 отзывов
961 грн.
Новинка
Аерограф професійний Miol 80-897
Код товара 19037
5 отзывов
1 679 грн.
Новинка
Аерограф AirPro AB-124B
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Аерограф міні Intertool PT-1504
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Аерограф професійний Jonnesway JA-103
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Аерограф професійний Miol 80-898
Код товара 19039
Ціну уточнюйте
Новинка
Аерограф професійний Miol 80-899
Код товара 19042
Ціну уточнюйте

Аерограф: усе, що ви маєте знати

Останнім часом стало дуже модним виділятися з натовпу, демонструючи водночас свою креативність і оригінальність. Хтось робить це занадто епатажно і сміливо, а комусь достатньо лише зробити один яскравий акцент у своєму образі. Якщо ви вважаєте себе сучасною й неординарною людиною, не просто встигаєте за модою, а й випереджаєте її, сміливо можете використовувати аерограф для підкреслення своєї індивідуальності й оригінальності на побутовому рівні. З допомогою даного інструменту можна створити надзвичайний малюнок, котрий точно не залишиться непоміченим. Особливо вдало можна прикрасити свій автомобіль!

Що ж таке аерограф і чому його використання настільки важливе?

Можливо, достатньо скористатися звичайнісінькими пензлями чи балончиком для розпилення фарби? Однозначно ні! Аерограф – це пневматичний інструмент, який розпилює фарбу в потрібному напрямку. За допомогою даного інструменту можна створювати будь-які зображення на різноманітних твердих поверхнях.

Вибираючи аерограф, слід керуватися тим же принципом, який використовують під час придбання інших малярських інструментів. Найперше слід звернути увагу на голку й сопло аерографа, а саме — їхній діаметр. Максимальний розмір сопла має становити 0,6 мм, а мінімальний — 0,15. Саме від нього залежить товщина ліній, які наносяться.

За допомогою аерографа можна виконувати такі художні роботи:

 • проведення найтонших ліній, здійснення максимальної деталізації;
 • створення масштабних зображень;
 • фарбування фону, зображення дрібних чітких деталей.

Для кожного з них потрібне сопло відповідного розміру. Найпоширенішими стали аерографи із соплом з діаметром 0,2 — 0,3 мм. Їхня найбільша перевага — універсальність у застосуванні.

Переваги використання аерографів

Так чому ж застосування аерографів із кожним роком стає все популярнішим серед споживачів? По-перше, з їхньою допомогою можна проводити локальне й точкове фарбування. Завдяки цьому, можна підправити певний елемент малюнку, а не перемальовувати його повністю. По-друге, аерографом можна створити тимчасовий малюнок. Для цього слід використовувати спеціальну фарбу, яку за потреби легко видалити. По-третє, застосування аерографа значно економить ваші кошти. Наприклад, місця подряпин і сколів можна з легкістю замаскувати з його допомогою.

Окремо хочеться сказати, що нанесення малюнку за допомогою аерографа на ваше авто, зробить його унікальним і неповторним. Такі автомобілі завжди виділяються з натовпу. У Львові можна зустріти справжні витвори мистецтва на колесах, капоти яких прикрашає малюнок, виконаний аерографом!

Найпоширеніші види сучасних аерографів

Є кілька типів даного інструменту. Перед тим, як купити аерограф, слід ознайомитися з його видами. В основному градація відбувається щодо взаємодії складових частин інструменту з повітряними потоками таким чином:

 • внутрішнього змішування:
 • зовнішнього змішування.

Останні підходять для фарбування значних поверхонь (наприклад, капот авто). Щодо типу управління інструментом, бувають аерографи двоканальні й одноканальні. Двоканальні аерографи поділяються на автоматичні й механічні. Кількість каналів впливає на ціну приладу.

Фарба в аерограф подається трьома найпоширенішими способами:

 • зверху;
 • знизу;
 • під тиском.

Не слід плутати спосіб подачі й розташування балончика з фарбою в аерографі. Краще вибирати інструменти, які оснащені боковим балончиком. Так мінімізується можливість виливання речовини.

Як вибрати ідеальний аерограф?

Кожному майстру необхідний свій індивідуальний інструмент. Однак можна вивести кілька загальних чинників, орієнтуючись на які ви можете підібрати потрібний вам аерограф. За допомогою нього ви зможете створювати справжні шедеври.

Вибираючи даний інструмент для малювання, зверніть увагу на:

 • розмір сопла й голки (краще надати перевагу мінімальним розмірам цих елементів, які дозволяють створювати тонкі лінії і приховувати нерівності);
 • бренд виробника (найпопулярнішими компаніями, які виготовляють аерографи, є «Miol», «AirPro», «Jonnesway», «INTERTOOL»);
 • додатковий функціонал інструменту.

У нашому інтернет-магазині «Трудовик» ви зможете підібрати найкращий аерограф за доступною ціною. Звертайтесь! Будемо раді вам допомогти!

Читать далее