Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 6
Ціна
Від до
Ємність маслянки
Фильтры
Сортировка
Новинка
Важільна маслянка Groz МР 22F 300 мл (41421)
Код товара 43500
354 грн.
Новинка
Маслянка-нагнітач Matrix (53120)
Код товара 39337
11 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Маслянка-нагнітач Sparta 300 мл (531305)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Маслянка-нагнітач Thorvik (OG15)
Код товара 133749
Ціну уточнюйте
Новинка
Важільна маслянка Groz MP21F 200 мл (41420)
Код товара 43371
9 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Важільна маслянка Groz MP23F 500 мл (41423)
Код товара
Ціну уточнюйте

Маслянки для змащення на українському ринку

Довговічність інструменту забезпечує правильна експлуатація та належний догляд. Маслянки для змащення дозволять підтримувати в робочому стані деталі і вузли складних систем, що знаходяться у важкодоступних місцях. Якісні пристосування можуть використовуватися для подачі в'язких технологічних рідин. Вони відрізняються практичністю і надійністю, а також наявністю деяких особливостей в конструкції, що дозволяють підвищити ефективність роботи і продовжити термін служби виробу. Маслянки для змащення на українському ринку представлені у великій кількості. Щоб купити надійне пристосування, яке не підведе у відповідальний момент, скористайтеся послугами перевіреного постачальника інструментів цього типу - інтернет-магазину «Трудовик».

Маслянки для змащення відмінної якості представлені на нашому сайті

Завдяки інтернет-магазину «Трудовик» кожен бажаючий зможе недорого купити надійні інструменти з доставкою додому. Ми дешево відправимо поштою або іншими перевізниками вашу маслянку для змащення в Харків, Київ, Одесу, Дніпропетровськ або іншого населеного пункту в Україні. Вартість послуги абсолютно доступна, а приваблива ціна якісної продукції вигідна клієнтам інтернет-магазину «Трудовик». Пропонуємо вам замовити товар в онлайн-режимі і, відповідно, витратити вільний час з більшою користю, ніж шукати продукцію в інших торгових точках.

Маслянки для змащення - ключові особливості різних за видом пристроїв

Всі пристосування цього типу мають схожість в конструкції. Головними відмітними характеристиками різних моделей маслюк є:

  • обсяг - в інтернет-магазині «Трудовик» представлені пристосування для зберігання 200-500 мл технологічної рідини;
  • конструкція наконечника для подачі мастила - в деяких моделях це металева раздаточная трубка. У надійного постачальника також можна купити маслянку з гнучким шлангом. В такому випадку рідина подається через оцинкований наконечник.

Маслянки для змащення будь-якого типу відрізняються практичністю, зручністю у використанні і надійністю. Але пристосування, що працюють з великою кількістю рідини, мають захист у вигляді порошкового покриття корпусу від механічних пошкоджень, а також впливу агресивних засобів. Помпи в таких пристроях виконані зі сталі.

Читать далее