Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Садова техніка

Садова техніка та інвентар: якісний інструмент для садівників

Для підтримання порядку на присадибній ділянці чи для створення ландшафтного дизайну у дворі обов’язково знадобиться якісний садовий інвентар та спеціальна техніка. Подібний садовий інструмент не лише істотно спрощує та прискорює процес облаштування дачної, садової або присадибної території, але й дозволяє виконувати ці роботи на більш високому професійному рівні, економлячи водночас дорогоцінний час. Саме тому, якщо у вас з’явилася потреба купити будь-який інструмент для саду й городу в Києві або замовити його доставку в будь-яке інше місто України, то відвідайте інтернет-магазин Trudovik. Але, перш ніж придбати садове спорядження, необхідно розібратися в його видовому розмаїтті та особливостях його вибору.

Садовий інструмент: основні види та типи

Увесь садовий інструмент, представлений у широкому асортименті на сучасному ринку, можна розподілити на дві великі групи:

  • ручний садовий інвентар: він слугує для полегшення праці людини настільки, наскільки це можливо. Вибираючи ручний інструмент, слід звернути особливу увагу на наступні основні вимоги: він повинен бути легким по вазі, ергономічним, простим в експлуатації. А найголовніше — максимально безпечним. На сьогодні вибір інструменту для саду дійсно величезний. До цієї групи відносяться пристрої та обладнання, за допомогою якого можна вирішити будь-які завдання: від планування та дизайну присадибної або садової ділянки до стрижки газону та збору врожаю. Розрізняють спеціальний інвентар, призначений для копання та підгортання землі, для висаджування та поливу рослин, для обрізання гілок та формування крон дерев, для боротьби зі шкідниками та багато ін. До садових інструментів, які користуються особливим попитом у споживачів, належить інвентар, який використовується для обробки землі — лопати, граблі, вила і т. п. Ще одна популярна група садового інвентарю — це інструменти для обрізання дерев та кущів (секатори, садові ножиці, кущорізи та ін.);
  • садова техніка: це велика група, яка у свою чергу ділиться на електричну та бензинову техніку. Електричні агрегати слугують для полегшення фізичної праці власника земельної ділянки. До групи електричних помічників садівника-любителя відносяться наступні: газонокосарки, тримери, аератори, електропилки, мотоблоки, садові культиватори і т. д. Газонокосарки та електричні тримери допоможуть тримати в порядку газон або присадибну ділянку, а з допомогою електрокультиваторів та аераторів можна швидко розпушити землю або наситити киснем рослини. Щоб подібні інструменти запрацювали, їх необхідно під’єднати до стаціонарної розетки. Для цього на великих присадибних ділянках можна використовувати подовжувачі. Прекрасною альтернативою електричним апаратам виступає бензинова садова техніка. Її головна перевага — відсутність залежності від електрики та можливість використання в будь-яку погоду. Сюди належать такі агрегати: бензинові аератори, газонокосарки, мотоблоки, бензопили та багато іншого. Подібна техніка покликана не лише полегшити будь-яку фізичну працю, але і зробити її більш комфортною.

Придбати відносно недорого будь-який садовий інвентар у Львові або замовити ту чи іншу техніку для саду в інші міста України дуже просто. Для цього достатньо відвідати наш сайт trudovik.com.ua і оформити замовлення. Для більшої зручності в нашому каталозі представлені фотографії та детальний опис кожного інструменту.

Купівля садового інструменту: на що звернути увагу?

Купуючи садовий інструмент, важливо звернути особливу увагу на функціональні можливості інвентарю, його призначення, а також безпечність. Крім цього, обираючи садову техніку варто врахувати наступні моменти:

  • переглянути гарантійні терміни;
  • перевірити наявність усіх комплектуючих;
  • проконтролювати, щоб заявлена потужність співпадала з реальною;
  • порівняти аналогічні моделі різних виробників та обрати найбільш підходящий варіант;
  • підібрати агрегат залежно від об’єму та складності виконуваних робіт;
  • віддати перевагу більш легкому та простому в експлуатації апарату.

Купити садовий інвентар та техніку для саду в інтернет-магазині «Трудовик» — значить обзавестися інструментом, за допомогою якого можна добитися того, щоб ваша присадибна ділянка виглядала не лише гарно, але і відповідала сучасним вимогам ландшафтного дизайну.

Читать далее