Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 29
Ціна
Від до
Тип штангенциркуля
Фильтры
Сортировка
Новинка
Штангенциркуль 150 мм Miol (15-241)
Код товара 129951
993 грн.
Новинка
Штангенциркуль 150 мм Сталь (24417)
Код товара 138404
609 грн.
Новинка
Штангенциркуль 150 мм. Miol (15-220)
Код товара 64741
471 грн.
Новинка
Штангенциркуль 150 мм Сталь (24415)
Код товара 74926
288 грн.
Новинка
Штангенциркуль 200 мм Matrix (3163259)
Код товара 46544
792 грн.
Новинка
Штангенциркуль 250 мм. Miol (15-227)
Код товара 64743
1 298 грн.
Новинка
Штангенциркуль Miol 15-240
Код товара 14910
770 грн.
Новинка
Штангенциркуль Microtech 125-0,05 ШЦ-I
Код товара 59655
Ціну уточнюйте
Новинка
Штангенциркуль 150 мм Tolsen (35052)
Код товара 75984
Ціну уточнюйте
Новинка
Штангенциркуль 200 мм. Miol (15-225)
Код товара 64742
Ціну уточнюйте
Новинка
Штангенциркуль 300мм. Miol (15-228)
Код товара 64744
Ціну уточнюйте
Новинка
Штангенциркуль Eastman125 мм
Код товара 1998
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Сучасні штангенциркулі – максимальна точність вимірювань

Ремонт, будівництво, столярні роботи, створення ескізів та креслень – під час виконання усіх цих та багатьох інших завдань не обійтись без штангенциркуля. Особливо, якщо ви працюєте з деталями нестандартної або округлої форми, робите розмітку.

За визначенням, штангенциркуль – це спеціальний слюсарний інструмент для вимірювання довжини, ширини, та внутрішнього діаметра необхідного вам предмета. Конструкція штангенциркуля дуже проста: він складається з двох вимірювальних поверхонь. Одна з них з'єднана зі штангою-лінійкою, а інша – з рамкою, яка рухається по лінійці. Більшість сучасних штангенциркулів виготовлені зі стійкого до корозії металу, тому підходять для зовнішніх робіт та не бояться вологи. 

За розмірами, такі вимірювальні інструменти можна поділити на:

 • компактні – менш як 150 мм завдовжки, використовуються для роботи з кресленнями, побутових робіт;
 • середні – від 150 до 250 мм, найбільш універсальні, мають широку сферу застосування (ремонт, будівництво, сантехнічні та слюсарні роботи);
 • великі – від 250-300 мм, відносяться до класу професійних інструментів, використовуються на виробництві, заводах та підприємствах. 

Обрати необхідний розмір штангенциркуля можна дуже просто: орієнтуйтесь на специфіку роботи, яку ви будете виконувати з його допомогою.

Важливо: не забудьте перевірити налаштування штангенциркуля перед початком роботи. Переконайтесь в точності шкали, відсутності тих чи інших пошкоджень вимірювальних елементів, які могли б вплинути на кінцевий результат.

Електронний (цифровий) та механічний штангенциркуль: у чому різниця?

Все різноманіття вищезгаданих вимірювальних приладів можна поділити на дві групи:

 1. механічні штангенциркулі;
 2. електронні, або ж цифрові.

Механічний штангенциркуль – найпростіша модель, яка коштує досить дешево та проста в експлуатації. Електронний штангенциркуль, у свою чергу, зберігає усі переваги механічного, проте має цифрову шкалу вимірювання. Саме тип шкали – основна відмінність між двома групами вимірювальних приладів. Проте, цифрові моделі також наділені додатковими перевагами:

 • Є більш точними – мають мінімальну похибку, тому підходять для професійних вимірювальних робіт на підприємствах та у побуті.
 • Дають можливість легко (одним натисканням) обнуляти результати під час вимірювання.
 • “Запам'ятовують” зроблені вимірювання завдяки спеціальній електронній системі.
 • Можуть підключатися до комп'ютера для подальшої обробки даних, архівування замірів та виконання інших робіт. Підключення відбувається за допомогою юсб-кабеля.
 • Відображають дані в прямому коді (вказується знак та абсолютне значення заміру).

Зверніть увагу: як електронні, так і механічні моделі штангенциркулів відрізняють за показником погрішності (класом точності). А саме:

 1. Перший клас точності – погрішність складає одну дванадцяту (0,05 мм). Підходить для професійного використання.
 2. Другий клас – погрішність цифрового/механічного штангенциркуля досягає 0,1 мм (одна десята). Найчастіше його використовують для вимірювання свердл по металу та інших предметів, які потребують високої точності.

Щоб в процесі експлуатації електронний чи механічний штангенциркуль не втрачали первинної точності, варто дотримуватися простих правил. Зберігайте вимірювальний інструмент в чистоті, не допускайте частого контакту з вологою. Не варто ставити на штангенциркуль важкі предмети: під їхнім впливом він може деформуватися, що теж суттєво вплине на точність вимірів. Зберігайте механізм в сухих приміщеннях, регулярно протирайте від пилу, уникайте потрапляння на його поверхню хімічних речовин. Особливо, якщо мова йде про електронний штангенциркуль.

Механічні та цифрові штангенциркулі в інтернет-магазині “Трудовик”

Trudovik.com.ua пропонує величезний вибір вимірювальних приладів від провідних торгових марок. У нас ви можете купити електронний штангель чи механічну модель за надзвичайно вигідною ціною. В асортименті представлена продукція таких брендів, як Intertool, Neo, Scala, Miol та багатьох інших. Усі наші штангенциркулі – на 100% оригінальні, чудово справляються зі своєю основною функцією та не мають дефектів. Параметри кожної моделі відповідають заявленим характеристикам. 

Cпівпраця з інтернет-магазином “Трудовик” – це:

 • Найсучасніші моделі вимірювальних приладів для побутового використання, ремонтно-будівельних робіт, схем та ескізів, виробництва та інших галузей.
 • Вигідна вартість – ми співпрацюємо з виробниками напряму, тож вам не доведеться переплачувати за послуги посередників. Також у нас часто бувають акції, знижки на певні групи товарів.
 • Доставка по всій Україні. Купити штангенциркуль у Києві, Львові та інших містах відтепер можна без зайвих зусиль. Ми відправляємо товари усіма популярними транспортними компаніями, враховуючи “Нову Пошту” та “Ін Тайм”.
 • Зручні способи оплати, можливість післяплати та безготівкового розрахунку. 

Бажаєте отримати консультацію щодо вибору штангенциркуля? Зателефонуйте нашим менеджерам за телефоном, який вказано на сайті. Вони з радістю допоможуть вам вибрати оптимальну модель відповідно до ваших потреб.

Читать далее