Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Кутові шліфувальні машини
Фильтры
Всього 211
Ціна
Від до
Діаметр кола
Ємність акумулятора
Тип шлифмашины
Фильтры
Сортировка
Новинка
Кутова шліфувальна машина Mega WS 10-125
Код товара 48456
4 отзывов
1 094 грн.
Новинка
Кутова шліфмашина Bosch GWS 750 S (0601394121)
Код товара 130028
2 430 грн.
Новинка
Кутова шліфмашина Bosch GWS 9-125 S (0601396102)
Код товара 77529
3 402 грн.
Новинка
Кутова шліфмашина DeWALT DWE4217
Код товара 68973
4 499 грн.
Новинка
Кутова шліфувальна машина DeWALT DWE492
Код товара 68972
5 299 грн.
Новинка
Кутова шліфувальна машина Makita 9558HNG
Код товара 49279
5 отзывов
3 399 грн.
Новинка
Кутова шліфувальна машина Makita 9565CVR
Код товара 30573
5 отзывов
5 640 грн.
Новинка
Кутова шліфувальна машина Makita GA7020
Код товара 30575
4 отзывов
7 371 грн.
Новинка
Кутова шліфувальна машина Makita GA9020
Код товара 30579
4 отзывов
5 760 грн.
Новинка
Кутова шліфувальна машина Makita GA9020RF
Код товара 69373
6 672 грн.
Новинка
Кутова шліфувальна машина Makita M 9002 (М9002)
Код товара 131121
2 799 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Кутові шліфувальні машини — витривалі, потужні, надійні

Кутова шліфувальна машина або болгарка — обов’язковий інструмент професійного майстра. Та і для домашніх господарів вона не буде зайвою. Без неї важко виконати ремонт, чимало дрібних побутових робіт. Вона може не тільки шліфувати та зачищати поверхню, а й різати метал, плитку, пластик, штробити стіни для проводів. Можливості болгарки залежать від того, який диск на неї встановлено. У каталозі інтернет-магазину представлені різні моделі таких інструментів, тому вам варто знати кілька нюансів, щоб вибрати вдалий варіант. Звісно, ви можете одразу звернутися за консультацією, щоб купити болгарку в Україні з потрібними параметрами, але краще спершу розібратися, що потрібно, а від чого можна відмовитися.

Правильний тип болгарки — від побутової до професійної

Група професійних кутових шліфувальних машин включає моделі з потужними двигунами (орієнтовано 2 000 Вт) та великими кругами (180–230 мм). Це інструменти для тих, хто справді знає як із ними впоратися. Звісно, домашній майстер може купити болгарку з 230 кругом, але потім його чекатимуть неприємні враження — велика вага, шум, вібрації. Група «побутових» шліфувальних машин — пристрої для нечастого домашнього користування. Тут уже зібрані легші, менші та не такі потужні моделі (до 1 кВт). Для таких болгарок 125 круга буде достатньо. Їхня швидкість складає 10 тисяч обертів на хвилину (інколи й більше). Така болгарка для дому більш маневрена, у неї менший рівень вібрації. Проте для використання в професійних цілях вона не підходить: у разі постійних навантажень, коли доводиться щось різати чи шліфувати протягом усього робочого дня, такий пристрій швидко зламається.

Якщо ви обираєте болгарку як подарунок батькові, чоловікові чи братові та не знаєте, що саме необхідно, не хочете переплачувати кошти за функції, які згодом не знадобляться, зверніть увагу на недорогі болгарки. Ціна — доступна, тому не буде образливо, коли в майбутньому вона взагалі лежатиме в коробці. Якщо ж хочете отримати «все й одразу», обирайте інструмент із розширеною комплектацією. Вигідніше одразу купити болгарку з усім необхідним, ніж потім купувати деякі компоненти окремо.

Болгарка — тут розмір дійсно має значення (круги 125 та 230)

У каталозі сайту присутні інструменти різних розмірів залежно від диску, з яким він працює. Маленька болгарка — це 125-й диск, компактні розміри та зручність. Її вага складає всього 1,5–3 кг. Є можливість захвату однією або двома руками, якщо присутня бокова ручка. Така шліфмашина має перевагу у вигляді швидкості обертання. Проте маленька болгарка — не означає дешева: її ціна може бути досить низькою або високою також. Така градація пояснюється професійним призначенням та присутністю додаткових опцій.

З іншого боку шкали розмірів — «велика болгарка» під 230-й диск. Вона важча, тому на її корпусі присутні дві ручки — одна задня стаціонарна, інша — бокова, з можливістю встановлення в потрібному положенні. Крутиться така болгарка трішки повільніше — 6–8 тисяч обертів за хвилину. Ціна подібних пристроїв висока, наповненість функціями — максимальна. Вони виконують важку, грубу роботу, де потрібна сила: нарізання металевих труб, штроблення стін під проводку. Майстри та працівники ремонтних бригад використовують кутові шліфувальні машини з різною метою:

  • великі — для грубих робіт;
  • маленькі — для точного різу та шліфовки.

Третій клас болгарок для дисків діаметром 150–180 мм — ідеальний для домашнього користування. Вони мають середню потужність — 1–1,5 кВт, швидкість — 8–10 тисяч обертів, вагу — 3–5 кг.

Варіанти живлення кутових шліфувальних машин — мережа, акумулятор, пневмоустановка

Більшість болгарок у магазині Trudovik потребують підключення до мережі. Проте ви можете обрати пристрої, які розраховані на живлення іншими способами — акумулятор чи пневматична установка. Останній варіант — виключно професійний, знадобиться там, де є пневматична лінія: СТО, ремонтні майстерні, заводи. Акумуляторна болгарка — важка, потрібно постійно слідкувати за рівнем заряду. З часом акумулятор втрачає свій ресурс, тому доведеться його обновляти. Така машинка — вибір досить індивідуальний, він відповідає специфічним потребам.

Додаткові можливості болгарки (регулятор обертів тощо) — необхідність чи забаганка

Болгарки мають кілька додаткових опцій, які потрібні завжди, незалежно від того використовується вона вдома чи на будівельному майданчику. Система плавного пуску корисна для потужних моделей — з нею двигун розганяється поступово. Вона оберігає від усім відомої ситуації з «вистрілом пробок». М’який запуск захищає внутрішні деталі редуктора болгарки від різкого удару, який можливий при запуску двигуна на повній потужності. Така система також допомагає уникнути ривка, коли диск уже заглиблено у твердий матеріал.

Болгарки з регулятором обертів надають користувачу важливу перевагу — не потрібно постійно тримати пальці на кнопці живлення, тому руки будуть менше втомлюватися. Зазвичай така кнопка знаходиться збоку на корпусі. Регулювання частоти обертів диску болгарки надає можливість встановлювати показники на власний розсуд. Це допомагає обирати необхідні оберти для роботи з конкретним диском чи матеріалом. Така функція знадобиться професіоналам: для чіткого, точного зрізу — потрібна швидкість, для первинних робіт — можна уповільнити роботу інструменту.

Система автоматичної стабілізації частоти обертання диску залежно від навантаження — корисна буде всім. Вона сама «налаштовується» під твердість матеріалу: електроніка розпізнає навантаження на двигун. Система важлива при роботі з неоднорідними матеріалами, наприклад, при нарізці маталопластикового профілю, коли спочатку йде пластиковий корпус, потім — металева рама. Стає очевидно, що болгарка — складний та багатофункціональний інструмент. Головне, одразу помітити важливі орієнтири та вибрати вдалу модель.

Читать далее