Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Пакувальне обладнання та матеріали

Пакувальні матеріали та обладнання: все для виробництва і логістики

Пакувальне обладнання та матеріали використовуються практично на будь-яких підприємствах: логістичних, торговельних та в інших компаніях. Від їхньої якості залежить цілісність готової продукції під час транспортування та зберігання. Сучасні виробники пакувального обладнання пропонують функціональні пристрої та надійні матеріали. Використовуючи їх, можна оптимізувати будь-які виробничі процеси. Адже якщо затримки будуть відбуватися на стадії пакування товарів, то це не найкращим чином впливатиме на продуктивність. В інтернет-магазині «Трудовик» можна купити різні види пакувального обладнання та матеріалів за цінами від виробників.

Натягувачі пакувального матеріалу (стрічки) як необхідне обладнання на виробництві

Це ручні інструменти, які використовуються при невеликих об’ємах виробництва, а також у випадках, коли немає можливості упакувати готову продукцію на автоматичних пакувальних лініях. Натягувачі призначені для роботи з полімерною пакувальною стрічкою. Нею обв’язують ящики, блоки, дошки та інші пиломатеріали.

Щільно затягнути стрічку вручну, а потім ще й надійно закріпити її неможливо. Але це легко зробити за допомогою натягувача. З цією метою обидва кінці стрічки затискають пристроєм, натягують її та закріплюють за допомогою металевої або дротової скоби. Зайві краї пакувального матеріалу відокремлюються вбудованим різаком. Переваги використання обладнання — натягування стрічки без зусиль, безпечна робота, надійне кріплення.

Купуючи пакувальне обладнання такого типу, необхідно врахувати наступне:

  • вид пакувального матеріалу, з якого виготовлена стрічка: це може бути поліпропілен, поліестер або метал;
  • ширина пакувального матеріалу: є універсальні пристрої, які можуть працювати зі стрічками різної ширини;
  • вид кріплень: використовуються металеві скоби у вигляді подвійних пластинок, або дротові скоби — пряжки.

Використання такого пакувального обладнання не потребує спеціальних навичок. Також воно відрізняється невеликими розмірами. Ціна натягувачів є доступною.

Стрічка: вибір розхідного пакувального матеріалу

Від якості використаного пакувального матеріалу залежить збереженість товарів, особливо при транспортуванні. Адже завантаження, тряска при перевезенні та інші механічні впливи можуть призводити до значних навантажень на пакувальну стрічку. Якщо вона не підходить за характеристиками або має погану якість, то може розтягнутися або взагалі порватися. Наслідки передбачити не важко.

У каталозі нашого інтернет-магазину пропонується пакувальна стрічка різних видів. Вона відрізняється за такими характеристиками:

  • матеріал: це поліестер, поліпропілен, стрейч. Всі ці матеріали є полімерами, тому вони не окислюються. Відрізняються універсальністю. Використовуючи таку стрічку, можна пакувати будь-які товари;
  • ширина стрічки: пакувальний матеріал має параметри від 9 до 50 мм. Його можна використовувати для пакування невеликих за вагою та об’ємом виробів, а також габаритних вантажів;
  • товщина стрічки: від 0,7 до 17 мм. У нас ви можете купити стрічку, яка витримує значні навантаження.

Полімерна стрічка проста та безпечна у використанні, а також має невелику вагу. Вона підійде для пакування товарів будь-яких видів від харчових продуктів до металопрокату, цегли та деревини.

Пакувальні скоби: забезпечення надійного кріплення

Скоби — це найдрібніша ланка в ланцюзі пакувальних матеріалів, але від їхньої надійності залежить дуже багато. Адже якщо скоба не витримає, то пошкодиться вся упаковка. У нашому каталозі ви можете придбати два види пакувальних скоб:

  • скріпки: представляють собою металеві пластинки — скоби. При пакуванні вони накладаються поверх складених протилежних кінців стрічки та деформуються разом із нею. Такі кріплення підходять для використання з різними видами полімерних стрічок;
  • пряжки: це скоби, зігнуті з дроту. Вони мають конструкцію, завдяки якій вставлені з обох боків кінці пакувальної стрічки затягуються та не розходяться. Пряжки забезпечують надійну фіксацію. Ще одна їхня перевага — можливість підтягнути послаблене кріплення, якщо це трапилося в процесі завантаження або транспортування.


Скоби пропонуються різного розміру в упаковках від 1 тис. штук. Замовити їх можна з доставкою по Києву, у Харків, Львів, Одесу та інші міста України.

Читать далее