Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 14
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Затиск маси ABICOR BINZEL MK 400A (513.0003)
Код товара 33034
5 отзывов
510 грн.
Новинка
Затиск маси ABICOR BINZEL MK 200A (513.0002)
Код товара 33033
10 отзывов
393 грн.
Новинка
Затиск маси ABICOR BINZEL MK 600A (513.0004)
Код товара 33037
2 отзывов
544 грн.
Новинка
Затиск маси ABICOR BINZEL МК 300А (513.0012.1)
Код товара 143434
0 отзывов
418 грн.
Новинка
Затиск маси МК 600 А ABICOR BINZEL (513.0024.1)
Код товара 69541
1 509 грн.
Новинка
Затиск маси Vita 300A EM-0009
Код товара 78525
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Затиск маси Vita 300А (EM-0011)
Код товара 60413
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Затиск маси 160 A DECA (010310)
Код товара 61444
Ціну уточнюйте
Новинка
Затиск маси ESAB Eco 250A (0700006001)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Затиск маси ESAB Eco 400A (0700006002)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Затиск маси VITA GROUND CLAMP 300A (EM-0010)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Затиск маси магнітний Sturm 300А 5 кг (AWM-53)
Код товара 136761
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Затиск маси для зварювання забезпечить зручність і безпеку в роботі

Затиск маси для зварювання є одним з ключових елементів в процесі зварювальних робіт. Призначення пристрою -приєднання зварювального кабелю до заземлення. Правильно підібраний елемент - гарантія ефективного та безпечного зварювального процесу. Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує всім бажаючим недорого купити затиск маси для зварювального апарату, що сприяє збільшенню продуктивності і поліпшення якості робіт.

Затиск маси для зварювання - призначення пристрою, характеристики

На панелі будь-якого зварювального інвертора є два роз'єми для підключення кабелів. З їх допомогою через штекер з'єднується тримач електроду, якими зварник виконує свою роботу, і відбувається повноцінний затиск зварювальної маси. Ідеально підходить для зварювальних і напівавтоматичних машин з живленням від мережі 230 В. Серед переважних характеристик варто відзначити:

  • затиск маси для зварювання захищений від корозії цинковим покриттям;
  • завдяки міцній пружині дозволяє швидко і надійно закріпити зварювальний дріт;
  • забезпечує максимальний захист від ненавмисного від'єднання кабелю під час роботи.

Затискачі маси для зварювання випускаються в різних варіантах. Систематично займаючись зварювальними роботами, можна підібрати найбільш зручний і комфортний у використанні пристрій. На ринку представлені затискачі у вигляді щипців, подовжені і інших видів.

Зварювальні затискачі - види

Затиск маси для зварювання забезпечує правильне з'єднання деталей під час зварювальних робіт. Ви можете легко прикріпити його до зварювального дроту і зварного матеріалу. Затискачі бувають двох основних видів, які найбільш затребувані серед зварювальників, завдяки можливості роботи на різних зварювальних інверторах. А саме:

  1. Клема у вигляді хромованою прищіпки «крокодил» - оснащена металевими губками і міцною пружиною, яка сприяє швидкій іммобілізації деталі на зварюваному матеріалі. Щоб збільшити провідність струму, внутрішня сторона клеми покривається додатковим шаром міді. Затиск маси для зварювання готовий до роботи відразу після підключення зварювального апарату. Пристрій забезпечує комфортне виконання всіх зварювальних робіт без ризику надмірного нагріву хомута або його випадкового зсуву.
  2. Гвинтовий затиск маси для зварювального апарату. Особливість даного типу клеми полягає в можливості регулювання сили контактного тиску в залежності від типу елементів, що зварюються. Регулювання проводиться обертанням спеціальної ручки з міцного різьблення. Це гарантує надійність з'єднання навіть в разі вібрації при проведені роботи.

Вибирайте затискачі оптимальних видів на нашому сайті.

Купуйте якісні зварювальні затискачі на вигідних умовах

Зварювання - це особливий вид процесу, який вимагає як певних навичок, так і використання відповідних доповнень. Складно уявити робочий процес без допоміжних матеріалів, таких як затиски. В інтернет-магазині «Трудовик» ви можете купити зварювальні крокодили високої якості, необхідні кожному професіоналу. На нашому сайті представлені затискачі від виробників Esab, Vita, Abicor Binzel, Deca. Вся продукція характеризується експлуатаційної витривалістю, високою продуктивністю і оптимальними параметрами. Наші менеджери готові надати допомогу у виборі затискачів для зварювального маси, професійні консультації та технічну підтримку.

Який затиск для зварювального апарату вибрати?

Вибираючи затиск маси для зварювання, звертайте увагу на вироблення сили струму, вказану виробником. Перевищення цього значення призведе до надмірного нагрівання інвертора і ризику його пошкодження. Враховуйте також поперечний переріз кабелю, який ви зможете встановити.

Якщо ви плануєте зварювати багато елементів невеликого діаметра, вибирайте пристрої, які прискорять всі підготовчі операції. Гвинтові затиски - це пропозиція для тих зварників, яким необхідно створити надійне кріплення деталей, що зварюються. В інтернет-магазині «Трудовик» ви знайдете всі необхідні аксесуари та допоміжні пристрої для якісного і безпечного зварювання!

Читать далее