Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 23
Ціна
Від до
Вимірювальні капсули
Довжина правила
Форма правила
Фильтры
Сортировка
Новинка
Правило - рівень Сталь 26029 150 см (58227)
Код товара 139147
666 грн.
Новинка
Правило - рівень Сталь 26031 250 см (58230)
Код товара 79800
1 198 грн.
Новинка
Правило алюмінієве з рівнем Colorado 200 см (09-342)
Код товара 65393
Ціну уточнюйте
Новинка
Правило алюмінієве з рівнем Colorado 250 см (09-343)
Код товара 67602
Ціну уточнюйте
Новинка
Правило алюмінієве з рівнем Matrix 1.5 м (89635/9)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Правило алюмінієве з рівнем Matrix 2 м (89637/9)
Код товара 78888
Ціну уточнюйте
Новинка
Правило алюмінієве з рівнем Matrix 2.5 м (89639/9)
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Рівень будівельний - гарантія якості будівельних і ремонтних робіт

Готуватися до ремонту або інших будівельних робіт необхідно заздалегідь, щоб була можливість визначити і спланувати всі етапи будівельних робіт. Якими будуть двері і вікна, покриття для підлоги і стеля, чим будуть декоровані стіни і на яких з них буде кахельна плитка? Все це необхідно для того, щоб мати можливість завчасно придбати не тільки будівельні матеріали, але і весь необхідний інвентар. Здійснюючи покупку, не забудьте про такий важливий інструмент, як рівень будівельний, адже без нього якісний ремонт просто неможливий. Він не тільки полегшить робочий процес, але і допоможе якісно з ним впоратися.

Рівень будівельний - інструмент, без якого не обійтися

Рівень будівельний - пристосування, обов'язково присутнє в арсеналі майстра, який займається штукатурними або оздоблювальними роботами. Та й в домашньому господарстві це абсолютно не зайва річ - рівно повісити дзеркало або картину, прибити полицю без нього буде важкувато. Найпопулярніший рівень будівельний - бульбашковий. Його невисока ціна, простота використання і досить хороша точність вимірювань залучають і професіоналів, і домашніх умільців.

У продажу є рівні різних типів, кожному з яких притаманні певні характеристики:

  • міцний корпус має рівень будівельний, виготовлений з алюмінієвого прямокутного профілю. Використовується при всіх видах робіт;
  • легка вага відрізняє рівень, виконаний у формі рейки;
  • невеликими розмірами характеризується пластиковий рівень «торпедо». Використовують його частіше при побутових роботах. Додаткова зручність - магнітна сторона, що дозволяє встановлювати рівень на металеву поверхню;
  • здатністю витримувати удари відрізняється аллюмінієвий рівень будівельний з особливо міцним майданчиком, призначеним для ударів по ній молотком. Найчастіше використовується при укладанні плитки.

Принцип роботи бульбашкового будівельного рівня зводитися до того, що в рейку вмонтована ємність заповнена рідиною, усередині якої розташовується невелика кількість повітря. Виходячи із законів фізики, ці два агрегатні стани ніколи не змішуються і питома вага газу значно легше рідини, тому при будь-якому переміщенні, крапелька повітря завжди буде розташовуватися зверху. Іншими словами, яке б положення не прийняв рівень будівельний, пухирець повітря неодмінно виявиться вгорі ємності з рідиною. Виставивши його рівно посередині, ми отримуємо ідеально рівну поверхню.

Довжина таких видів будівельних рівнів може коливатися від 0,2 до 4 метрів, в залежності від фірми-виробника. Функціональні можливості бульбашкових рівнів залежать від кількості вбудованих в нього секцій, наповнених рідиною. Якщо рівень містить одну колбу, то це дозволить виконувати вимірювання точності тільки на горизонтальних площинах. Наявність двох колб говорить про можливість вивірити розмір по горизонталі і вертикалі, а присутність трьох циліндрів дозволяє вимірювати кутові переміщення. Третій варіант інструменту вважається самим універсальним, проте якщо рівень необхідний лише для того, щоб якісно залити стяжку або виконати монтаж пластикового вікна, в такому приладі немає особливої ​​необхідності. Він буде затребуваний при зведенні дахів або спорудженні сходів.

Бульбашкові рівні можуть мати магнітні вставки, за допомогою яких інструмент можна закріпити на металевих поверхнях. Тому, варто придивитися до такого типу виробів, якщо має бути багато роботи з даним матеріалом.

Купуючи рівень будівельний, треба чітко розуміти для яких цілей він купується. Якщо вам потрібен прилад, щоб виконати деякі ремонтні роботи в квартирі або іншому приміщенні, досить купити звичайний простий бульбашковий рівень, виконаний з тонкого алюмінію. Його цілком вистачить для періодичного використання і надалі, він може роками зберігатися до наступного разу. Для професійного використання варто розглянути більш сучасні моделі, такі як електронні рівні або лазери. При цьому, необхідно відштовхуватися не тільки від функціональних особливостей інструменту, але і від власного бюджету.

Правило будівельне з рівнем

Правило - інструмент невигадливий і купити його можна зовсім недорого, але без нього при будівельних роботах ніяк не обійтися. Адже ідеальне вирівнювання стін, стель або заливних полів - показник якісного ремонту. Більшість майстрів за краще використовувати правило будівельне з рівнем, адже в такому випадку не доводиться постійно відкладати роботу для перевірки точності вирівнювання. Вартість такого правила невелика, а зручність використання і економія часу в наявності. Якщо купити правило з рівнем, можна буде не тільки контролювати вертикальність або горизонтальність поверхні, що вирівнюється, але і виставляти укоси, встановлювати маяки і штукатурні профілі, робити розмітку для чорнових стяжок.

Якщо вам потрібно купити будівельний рівень хорошої якості і з доставкою в Київ, Черкаси або інше місто, зверніть увагу на продукцію фірми Matrix, замовити яку можна в нашому інтернет-магазині. Інструменти цього безсумнівного лідера будівельного ринку України, крім доступної ціни, відрізняються високою точністю виготовлення, довговічністю і міцністю. Рівень будівельний Matrix стане надійною підмогою будь-якому майстрові, адже купити хороший інструмент - значить зробити роботу зручною і швидкою.

Читать далее