Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 247
Ціна
Від до
Тип шуруповерта
Фильтры
Сортировка
Новинка
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF453SYX5
Код товара 145678
3 599 грн.
Новинка
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DF347DW
Код товара 147615
0 отзывов
3 999 грн.
Новинка
Акумуляторна викрутка-шуруповерт Makita DF001DW
Код товара 77260
3 отзывов
2 640 грн.
Новинка
Акумуляторний шуруповерт BOSCH GSR 10.8-2-Li (0601868107)
Код товара 56477
4 отзывов
3 900 грн.
Новинка
Акумуляторний шуруповерт Makita DF330DWLE
Код товара 64925
5 отзывов
5 469 грн.
Новинка
Акумуляторний шуруповерт Makita DF333DWYE
Код товара 69532
10 отзывов
5 660 грн.
Новинка
Акумуляторний шуруповерт Stanley SСD12S2
Код товара 72985
5 отзывов
4 800 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Надійний шуруповерт від перевіреного продавця

Шуруповерт, який ще називають шурупокрутом, — справді необхідна річ для тих, хто планує займатися ремонтом самостійно або просто мати надійного помічника в побутових клопотах. Випадків, коли цей прилад може бути корисним, справді сила-силенна. Це й закріплення полиці, і збірка меблів, і встановлення плінтусів, і навіть встановлення міжкімнатних дверей. Загалом шуруповерт орієнтований на виконання функцій викрутки, але в більш швидкому й комфортному для користувача режимі.

Що необхідно знати до придбання шурупокрута?

Сьогоднішній ринок переповнений різноманітними шуруповертами, завдяки чому обрати справді необхідний варіант доволі складно. Варто виділити класифікацію за способом живлення: акумуляторний та мережевий. Кожен із цих шуруповертів має характерні відмінності, про які піде мова далі. Варто зазначити, що ціна як мережевого, так і електричного шуруповерта, навіть залежно від технічних показників кожного, дуже не відрізняється.

Основні характеристики акумуляторного шуруповерта

Акумуляторний шуруповерт знадобиться тоді, коли ви плануєте роботу за межами дому, де відсутня будь-яка можливість підключення до електро мережі. До того ж, використовувати шурупокрут без провода набагато зручніше. Але для того, щоб забезпечити оптимальну роботу приладу, необхідно зупинитися на моделі з оптимальною потужністю. Під час вибору акумуляторного шуруповерта варто орієнтуватися на наступні рекомендації:

  • обирайте правильну потужність батареї. У цьому питанні все доволі просто: що більший показник у конкретного шуруповерта, тим більше навантаження він може витримати. Також ця характеристика обов’язково позначиться на швидкості шурупокрута. Однак варто пам’ятати про ще один нюанс: що більша потужність акумуляторного шуруповерта, то більша вага приладу. Відповідно, це не дуже зручно для тих покупців, які планують використовувати шуруповерт для реалізації дрібних побутових робіт. Що стосується числового виміру потужності, то він може складати 9,6 — 24 Вольт;
  • враховуйте тип акумуляторної батареї. Існує три основних різновиди, серед яких літій-іонні, нікель-кадмієві й метал-гібридні. Вони відрізняються за резервом та часом тримання заряду, а також надійністю. Інформацію про тип батареї можна отримати в продавця магазину “Трудовик” або ж на упакуванні конкретного шуруповерта. Вважається, що найякісніші моделі — ті, які належать до літій-іонного типу. Відповідно, метал-гібридні - економічніше придбання;
  • визначте роботу двигуна під навантаженням. Обов’язково ознайомтесь з інструкцією до того, як купити шуруповерт. У ній необхідно звернути увагу ще й на такі характеристики, як потужність приладу в розрядженому стані, а також — кількість оборотів за одиницю часу. Для того, щоб мати можливість придбати акумуляторний шуруповерт із характеристиками, які справді відповідають дійсності, варто звертатися до перевірених продавців. У Львові, Киеві й інших містах це — інтернет-магазин “Трудовик”.

Порядок вибору частоти обертів шуруповерта однаковий як для мережевого, так і для акумуляторного типу. Якщо ви обираєте прилад для дому, цілком достатньо кількості обертів від 400 до 500 на хвилину. На промислових об’єктах частіше використовуються шуруповерти, які роблять від 1200 до 1500 обертів за хвилину. Від цього показника також буде залежати ціна шуруповерта.

Основні характеристики мережевого шуруповерта

Головна перевага електричного шуруповерта полягає в тому, що його користувачу не потрібно постійно слідкувати за рівнем заряду акумулятора. До того ж, існує стереотип, що такий шурупокрут значно легше ремонтувати, і взагалі він має більш надійну конструкцію. Перед тим як купити електричний шуруповерт, варто пам’ятати про те, що він може використовуватися лише в приміщеннях із наявністю електричної мережі. Під час вибору електричного шуруповерта варто орієнтуватися на наступні рекомендації:

  • починайте процес вибору з огляду на обертальний момент шурупокрута. Цей показник може починатися з 10 Нм і закінчуватись у районі 100 Нм. Але стандартний показник обертального моменту — усього лише 10–15 Нм, а для професійних цілей варто використовувати шурупокрути з обертальним моментом у 30 Нм. Якщо узагальнити, то можна сказати, що від цього показника залежить швидкість виконання роботи;
  • краще обирати електро шуруповерт із можливістю ручної зміни швидкості обертів. Наявність цієї функції говорить про універсальність конкретної моделі, оскільки в цьому випадку вона також зможе використовуватись як дриль. Інструмент має бути забезпечено двома режимами — 500 та від 1500 обертів на хвилину відповідно. Функція зміни обертів є необхідною, якщо ви плануєте свердління різноманітних металів;
  • можливість фіксації кнопки включення. Це гарантує безпеку користувача, а також — довговічність шуруповерта. Якщо інструмент буде використовуватись як дриль, бажано не ігнорувати цей показник. Це помітно збільшить комфорт під час використання шуруповерта, але варто пам’ятати і про необхідність періодичного відімкнення приладу від електро мережі заради уникнення перегріву;
  • звернути увагу на потужність. Принципи вибору мережевого шурупокрута за цим показником мало відрізняються від принципу вибору моделі акумуляторного типу. Тобто високі показники потужності актуальні в професійній діяльності, а для задоволення побутових потреб цілком достатньо мінімального показника 500 Ват.

Якщо вам необхідно придбати якісний шуруповерт у Киеві, звертайтеся до співробітників магазину “Трудовик”. Тут вам допоможуть обрати доступний і, водночас, якісний шурупокрут. Придбати шуруповерт можна на сайті онлайн-магазину «Трудовик» із доставкою у Львів та інші міста крїни. У будь-який момент ви можете звернутися до професійних консультантів або ж ознайомитися з актуальною інформацією стосовно кожної моделі. Також для вас є якісні фото кожного представленого шурупокрута.

Читать далее