Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 47
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Цвяхи Matrix 20 мм 5000 шт (576069)
Код товара 45754
189 грн.
Новинка
Цвяхи Matrix 35 мм 5000 шт (576149)
Код товара 45758
311 грн.
Новинка
Цвяхи Matrix 45 мм 5000 шт (576189)
Код товара 45760
381 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Цвяхи для пневмопістолета: особливості, види, секрети вибору

Останнім часом у будівельних і покрівельних роботах часто застосовують нейлери. Даний інструмент працює на основі стисненого повітря й компресора. Його мобільність трохи ускладнюється через наявність приладу для відводу повітря. Проте, загалом нейлер відрізняється значною продуктивністю і високою якістю проведення робіт. Цвяхи для пневмопістолета такого виду потрібні особливої конструкції.

У нашій статті ми розповімо вам, як правильно підібрати цвяхи для нейлера, на що потрібно звернути увагу першочергово, де їх придбати максимально вигідно. Оперуючи отриманими знаннями ви зможете просто й легко купити потрібне вам оснащення для інструмента за доступною ціною.

Найпоширеніші види цвяхів для пневмопістолета

Для нелерів необхідно використовувати особливий вид цвяхів. Вони виготовляються з неоцинкованої або гарячеоцинкованої сталі. Перший вид цвяхів для пневмопістолета або пневмостеплера підходить виключно для створення тимчасових конструкцій. Завдяки своєму складу вони швидко покриваються іржею й мають досить обмежений час використання.

Гарячеоцинковані цвяхи для пневмопітолета витримують чималі навантаження. Вони відрізняються надійністю й довговічністю. Тому, значно популярніші, ніж перший вид.

Відштовхуючись від особливостей будови і складу стрижня цвяхи для нейлера можна умовно віднести до таких груп:

 • гладкі;
 • кільцеві;
 • гвинтові;
 • рейкові.

Гладкі цвяхи для пневмомолотка мають незначну силу фіксації. Найчастіше їх застосовують для побудови тимчасових конструкцій. Вони не витримують довготривалого впливу навколишнього середовища, навантажень та різких температурних коливань.

Кільцеві цвяхи для пневмопістолета фіксують кріплення в четверо сильніше, ніж гладкі. Найчастіше їх застосовують для побудови дерев’яних конструкцій (підлоги, дахів, піддонів). Витягти такі елементи досить складно.

Гвинтові цвяхи для пневмопістолета використовують для жорстких конструкцій, матеріал яких відрізняється високим рівнем міцності. Часто дане оснащення обладнане прихованою головкою, яка додатково підвищує надійність з’єднання.

Рейкові цвяхи для пневмопістолета застосовуються в особливих інструментах. Вони підходять лише для рейкових нейлерів. З їхньою допомогою можна закріпити вантажі, збити докупи дерев’яні конструкції. Також такі елементи широко використовуються під час виготовлення кабельних барабанів.

Від особливостей інструмента, у який заряджають цвяхи для пневмопістолета, вони поділяються на касетні та барабанні. Перший вид оснащення кріпиться між собою за допомогою спеціального дроту. Другий вид більш зручний для застосування. Такі цвяхи для пневмопістолета вкладають у спеціальні касети під певним кутом.

Застосування барабанних цвяхів для пневмопістолета

Барабанні цвяхи досить часто застосовуються для таких видів робіт, як:

 • кріплення даху на дерев’яний настил;
 • встановлення підлогових покриттів;
 • обробка зовнішніх стін будинку;
 • внутрішня обшивка приміщень;
 • кріплення лиштви дверей або вікон без будь-яких пошкоджень і деформації виробу.

Найчастіше використовуються цвяхи для пневмопістолета типу «18». Вони просто ідеально підходять для внутрішньої та зовнішньої обробки приміщень. Завдяки своєму складу і способу виготовлення відмінно витримують підвищену вологість і не піддаються появі іржі.

У разі закріплення важких дерев’яних конструкцій необхідно використовувати зовсім інший тип барабанних цвяхів для пневмопістолета. З ними має відмінно впоратися цвяхозабивач, тому вони відрізняються великим діаметром капелюшка (3 мм) і підвищеним рівнем міцності.

Барабанні цвяхи для пневмопістолета з кільцевою випуклістю здебільшого застосовують саме для збору палетних елементів. Їх потрібно підбирати відштовхуючись від потрібної довжини й типу перерізу. Ціна цвяхів для пневмопістолета такого виду в Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших містах України досить доступна для більшості покупців.

Критерії вибору оптимального варіанту оснащення для пневмопістолета

Щоби підібрати кращий варіант цвяхів для пневмопістолета вам потрібно першочергово вирішити, для яких саме робіт ви будете їх застосовувати. Тимчасові конструкції допускають використання менш надійних і дешевших елементів. А ось для надійного довговічного кріплення слід підбирати відповідний вид цвяхів для пневмопістолета.

Щоби зробити правильний вибір варто орієнтуватися на такі критерії:

 • тип цвяха;
 • його довжину;
 • кількість у пачці;
 • бренд виробника.

Щодо типів цвяхів для пневмопістолета ми вже говорили раніше. Вибираючи довжину даних елементів, потрібно орієнтуватися на товщину матеріалу, який із їхньою допомогою будуть обробляти. Чим він товщий, тим більшої довжини мають бути цвяхи для пневмопістолета. Найчастіше трапляються такі елементи кріплення, що мають розмір від 16 до 88 мм.

Кожний виробник цвяхів для пневмопістолета кладе відповідну кількість одиниць у кожну пачку. Їхня найменша кількість становить 4000 штук, а найбільша — 18000. Під час купівлі треба орієнтуватися на продукцію таких популярних брендів, як Nail, BOSTITCH, Matrix, Prebena.

Купити цвяхи для пневмопістолета максимально вигідно ви зможете в інтернет-магазині trudovik.com.ua. У нас представлений досить широкий асортимент товару за помірними цінами. Завітайте й переконайтесь прямо зараз!

Читать далее