Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 12
Ціна
Від до
Діаметр дроту
Фильтры
Сортировка
Новинка
Обміднений дріт 1.2 мм 15 кг Gradient ER70S-6
Код товара 43037
1 685 грн.
Новинка
Обміднений дріт 0.8 мм 4 кг Monolith G3Si1
Код товара 84798
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обміднений дріт 0.8 мм 5 кг ER70S-6
Код товара 51953
9 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Обміднений дріт 0.8 мм 5 кг Gradient ER70S-6
Код товара 142702
Ціну уточнюйте
Новинка
Обміднений дріт 1.0 мм 5 кг Gradient ER70S-6
Код товара 41811
Ціну уточнюйте
Новинка
Обміднений дріт 1.2 мм 5 кг Gradient ER70S-6
Код товара 63814
Ціну уточнюйте
Новинка
Зварювальний дріт ESAB ARISTOROD 0.8 мм (1А50086900)
Код товара 45431
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Зварювальний дріт ESAB ARISTOROD 1.2 мм (1А50126910)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Флюсовая проволока 0,9 мм 1 кг X-Treme E71T-11
Код товара 67556
Ціну уточнюйте

Зварювальний дріт: все, що потрібно знати

Зварювальний дріт - це спеціальний матеріал, який використовується для автоматичних та напівавтоматичних видів зварювання. Її застосовують як джерело металу для наплавлення. За суті це гнучкий електрод певної довжини, що має невеликий поперечний переріз і передає зварювальний струм в зону дуги. Також такий дріт є матеріалом, що формує шов і таким, що відповідає за його міцність. Хочете дізнатися, де можна дешево купити зварювальний дріт і як її правильно вибрати? Тоді читайте далі.

Особливості застосування зварювального дроту

Зварювальний дріт на сьогодні є основним присадним матеріалом для напівавтомата. Що стосується складу, то він повинен максимально відповідати металу, який використовується в даному виді робіт. Виходячи з виду обладнання та умов експлуатації, необхідно підбирати присадний матеріал з різним складом. Найпоширенішим варіантом є нержавіючий дріт. Такий тип присадочного матеріалу використовують практично скрізь (в енергетичній промисловості, при виготовленні медичного обладнання тощо.). Що стосується діаметру дроту, то даний параметр залежить від товщини використовуваного для зварювання металу. Наприклад, при діаметрі основного елемента п'ять міліметрів варто застосовувати присадочний матеріал товщиною до двох міліметрів. Далі ми докладно розглянемо основні види зварювальних дротів.

Різновиди зварювального дроту

Зварювальний дріт можна класифікувати за матеріалом:

 1. Порошкова (застосовується в суднобудівній сфері). Це трубчастий дріт, всередині якого знаходиться спеціальний порошкоподібний наповнювач. Він складається з різних мінералів, руд, хімікатів і феросплавів. Даний наповнювач захищає метал від проникнення повітря, забезпечує легування шва, стабілізує дугу, формує шов, координує перебіг перенесення електродного металу. Що стосується конструкції і міцність для зварювання, то існують прості трубчасті, двошарові дроти, а також вироби з загинами оболонки. Останній вид більш жорсткий, ніж два перші. Завдяки загину оболонки не висипається порошок при стисненні присадочного матеріалу спеціальними роликами зварювального пристрою. Залежно від особливостей складу наповнювача, порошкові вироби бувають карбонатно-флюорітні, рутил-органічні, рутилові, флюорітні, рутил-флюорітні. Що стосується призначення, то такий дріт може використовуватися при газозварюванні і без додаткового газового аргонного захисту (самозахисна).
 2. Нержавійка (підходить для робіт з нержавіючої сталлю). Такий зварювальний дріт виготовляється з високолегованої антикорозійної сталі. Вона характеризується довговічністю у використанні, стійкістю до корозії, жароміцнинню і стійкістю до зовнішнього агресивного середовища. У складі даного присадочного матеріалу є кремній, вуглець, магній, сірка, хром, фосфор і нікель. Поєднання таких компонентів значно підвищує якість зварного шва.
 3. Алюмінієва (ідеальна для зварювання марганцю з алюмінієм). Даний зварювальний дріт забезпечує високу стабільність механічних властивостей шва, володіє відмінними зварювальними технологічними характеристиками. Зварні з'єднання, виконані за допомогою цього присадочного матеріалу, відрізняються надійністю і довговічністю. При роботі з даними витратним матеріалом варто використовувати наконечник з великим діаметром отвору. Такий дріт для зварювання плавиться швидше, ніж сталевий. Виходячи з цього, необхідно під час роботи налагодити потрібну швидкість подачі витратного матеріалу.
 4. Обміднений (забезпечує чистий, надійний і якісний шов). Це стандартний дріт зі сталі, який покритий тонким шаром міді. Його можна застосовувати як для напівавтоматичного, так і при автоматичному зварюванні. Обміднений зварювальний дріт забезпечує прекрасну герметичність шва (пористість практично відсутній). Шви, які виконуються за допомогою даного виду витратного матеріалу, здатні витримати дуже високі температурні навантаження. Їх важко розірвати. Обміднений зварювальний дріт використовується при зварюванні труб великого діаметру, ємностей для газів і різних рідин, які повинні витримувати високий тиск. Також цей сполучний матеріал використовується в суднобудуванні. Відмінні експлуатаційні характеристики даної дроту обумовлені механічним щільним контактом з струмопровідним мідним наконечником. Це забезпечує стабільність дуги.

Також буває дріт без будь-якого покриття. Хоч її вартість і невисока, цей вид товарів сьогодні практично не затребуваний. Представлені варіанти розрізняються між собою хімічною структурою, змістом легуючого елемента і пристроєм стрижня. Їх застосовують в різних сферах. Буває зварювальний дріт, який працює з:

 • вуглецевою і низьколегованою сталлю;
 • кольоровими металами;
 • високолегованою сталлю;
 • флюсового електродугового зварювання.

Щоб підібрати потрібний вид зварювального дроту, слід звернути увагу маркірувальний на рядок. Там перераховані параметри, які вказують на процес зварювання. Наприклад, маркування зварювального дроту СВ-08Г2С означає наступне:

 • Перші дві букви СВ - зварювальний дріт.
 • Далі дві цифри 08 позначають масову частку легованих елементів, які знаходяться в складі даного витратного матеріалу.
 • Буква «Г» означає, що в складі присадочного матеріалу є марганець (відповідно А- азот, В - вольфрам, Б - ніобій, Д - мідь, Н - нікель, М - молібден, С - кремній і ін.).
 • Цифра 2 означає наявність 2% марганцю (вказано перед цифрою).
 • Буква «С» означає, що в складі зварювального дроту є кремній. Якщо після цього позначення цифра не варто, значить в складі дроту цього елемента менше 1%.

Існують і міжнародні стандарти маркування зварювального дроту. Їх не так просто прочитати, як інформацію на виробах (по ГОСТ), виконаних на території СНД.

Недорогий, але якісний дріт від інтернет-магазину «Трудовик»

Жителі Дніпропетровська, Луцька, Харкова, Одеси та інших регіонів України, які звикли економити свої гроші і час, вже давно замовляють зварювальний дріт та інші товари для домашніх потреб або професійної діяльності в інтернет-магазині «Трудовик». І це не дивно, адже компанія займається продажем електроінструментів, садової та будівельної техніки ось уже багато років і за цей період створила найкомфортніші умови для своїх покупців:

 • доступні ціни на продукцію;
 • гарантія якості;
 • доставка в усі населені пункти країни;
 • акції, знижки;
 • пряме співробітництво з виробниками;
 • можливість самовивозу в Києві;
 • зручна система оплати і т. д.

Перераховувати переваги співпраці з інтернет-магазином можна довго. Робити цього ми не будемо. Скажемо лише одне: станьте нашим клієнтом, і ви не пошкодуєте!

Читать далее