Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 21
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Тестер напруги E.NEXT 12-250 B e.tool.test10 (t001110)
Код товара 68110
255 грн.
Новинка
Тестер напруги Sturm (1040-02-VT)
Код товара 71383
14 грн.
Новинка
Тестер напруги 70-250 В універсальний
Код товара 77753
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги IТERTOOL 120-250 В (VT-4001)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги KRAFTIXX 150-250 В
Код товара 46437
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги Profix Mega 12-220 В (10590)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги Profix Mega 220-250 В (10581)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги Profix Mega 3-500 В (10583)
Код товара 36618
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги Sparta 12-220 В ЖК-дисплей (130805)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги Sparta 12-220 В ЖК-дисплей (130855)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Тестер напруги Sparta 130 мм 100-500 В (130405)
Код товара 42510
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Індикатор напруги для домашнього та професійного використання

Будь-кому з нас доводилося потрапляти в ситуацію, коли в будинку або на будь-якому іншому об'єкті несподівано гаснуло світло. Не завжди доцільно сидіти і чекати, коли знову з'явитися електрика. Адже трапляється, що причиною відключення світла є електропроводка саме в самій квартирі. Щоб відшукати проблемне місце і усунути поломку, потрібно купити індикатор напруги. Це сучасний функціональний прилад, який дуже затребуваний як серед домашніх майстрів, так і професійних будівельників. Він компактний, зручний в експлуатації і досить точний в роботі. Такий індикатор дозволяє виявити напругу без прямого контакту з струмоведучим провідником. Завдяки йому, можна перевірити правильність підключення електроприладів без зняття захисних пломб.

Тестер напруги: вибираємо найбільш підходящий

При виборі оптимального тестера напруги необхідно дати відповіді на наступні питання: що за обладнання буде тестуватися, які вимоги до тестованої напруги, що буде випробувальним середовищем, рівень досвіду тих, хто використовує електронний тестер, і характеристики безпеки використання останнього. Отримати відповіді на всі ці питання ви зможете з цієї статті. А купити тестер напруги по самій вигідною ціною в країні завжди можна у нас!

 1. Устаткування, яке підлягає випробуванню. По-перше, створіть список типового обладнання, яке, як ви очікуєте, буде проходити тестування напруги. Запишіть номінальний показник обладнання і приблизну кількість випробувань, які ви плануєте виконувати щорічно. Номінальна величина допоможе визначити, тестер з яким параметром потрібно купити саме вам. Чим більша кількість тестувань буде проводитися, тим краще повинна бути загальна якість, довговічність і функціональність індикатора напруги.
 2. Вимоги до току. Вихідна тестова напруга, що подається на обладнання, повинна грунтуватися на рекомендованому виробником показнику. Якщо тестова напруга не вказана, використовуйте дані передової практики - таблицю рекомендацій InterNational Electrical Testing Association (NETA). Переконайтеся, що ви вибрали тестер напруги, який зможе забезпечити необхідну кількість вольт. Не всі тестери напруги однакові: одні забезпечують тільки до 1000 В постійного струму, в той час як інші можуть надати для необхідних вимірювань 5000 в постійного струму або навіть більше.
 3. Вимоги до випробувального середовища. Перед тим, як купити такий індикатор, ви повинні точно усвідомлювати, в яких умовах будуть проводитися випробування обладнання. Одна справа купити індикаторну викрутку для перевірки струму в своєму магазині, інше - придбання приладу для промислових вимірювань.

Ідеальний тестер напруги дозволить визначити:

 • ток поляризації. Індекс поляризації ніколи не повинен бути менше 1,0. При вимірюванні струму поляризації необхідно враховувати індекс поляризації і стандартизовану тривалість тестування (10 хвилин).
 • витік струму. Відмінний спосіб перевірити якість ізоляції тестованого приладу / пристрої - провести вимірювання на предмет витоку струму, застосовуючи певну напругу до тестованого компоненту, після чого через хвилину рахувати показання опору. Це часто називають «тестом зчитування плям». Даний тест дозволить стабілізувати струм, що проходять через пристрій / прилад.
 • рівень досвіду конкретного фахівця. Очевидно, що простота в користуванні і мінімальна функціональність тестера напруги - те, з чим впорається людина з мінімальним досвідом. Особистостей без спеціальної підготовки, необізнаних в подібних тестуваннях, не варто допускати до вимірювань. Постраждає чи фахівець, або сам тестер напруги.
 • рівень безпеки приладу / пристрою/ розетки. Безпека має першорядне значення, коли справа доходить до тестування і усунення неполадок. Якщо ви шукаєте черговий привід для придбання тестера напруги - рівень безпеки кожного конкретного випробуваного приладу / пристрою є одним з них.

Тестер напруги є цінним інструментом для вирішення побутових, комерційних і навіть промислових завдань. Враховуйте наші рекомендації при його виборі, і тоді ви зможете придбати електронний індикатор напруги, що забезпечує ефективне тестування і усунення технічних неполадок.

Тестер напруги: правила користування

Ми визначили цінність індикатора напруги. Бракує лише керівництво до дії. Отже, правила використання тестовагого інструменту, пані та панове!

 1. Правило №1. Виберіть необхідний тип тестера напруги. Так, індикатори бувають різні, і вони забезпечують різну силу струму. Чим більше вольт, відповідно, тим більше ціна пристрою.
 2. Правило №2. Переконайтеся в надійності використовуваного пристрою, перш ніж воно знадобиться для виконання завдання. Увімкніть тестер і торкніться кінчиків двох включених зондів. Якщо світловий індикатор на корпусі включається при торканні наконечніков - з тестером все в порядку.
 3. Правило №3. Встановіть змінну або постійну напругу, а також її діапазон. Житлові розетки зазвичай пропонують параметри від 120 до 220 В, в той час як прилади, такі як автомобільні стереосистеми, мають діапазон від 12 до 14 В.
 4. Правило №4. Перевірте струм! Коли світло на корпусі індикатора загоряється, це означає, що на виході є напруга. Заміряти і тестувати його можна в тому випадку, якщо у вас цифровий тестер напруги.

Завершальним етапом перевірки може бути тестування проводки. Не настільки складна операція, яку не можна провернути без запрошеного експерта, але, тим не менше, вимагає уважності і певних знань фізики. Якщо не впевнені у своїх здібностях - краще відмовтеся від подібної витівки.

Особливості роботи індикатора напруги

Основна перевага такого тестера полягає в тому, що він знаходить приховані проводки в несучих бетонних і цегляних стінах, а також в гіпсокартонних конструкціях. Індикатор напруги слід купити електрикам, які обслуговують високовольтні лінії передач. З його допомогою вдається перевірити поверхні з напругою 10 кВ і вище. Освоївши подібного роду прилад, ви отримуєте можливість впоратися без мультиметра, ціна якого вища, а експлуатація в рази складніше. Сьогодні в спеціалізованих магазинах можна купити тестери напруги з певним принципом дії. Це може бути:

 1. Інструмент з неоновою лампою. Він є найпростішим тестером. При перевірці напруги в розетці струм проходить через резистор, який встановлений всередині викрутки, і передається до першого контакту неонової лампочки. Другий контакт замикається на користувача. Таким чином, лампочка засвітиться в тому випадку, якщо напруга в мережі присутня. Істотним недоліком цієї викрутки є те, що визначити обрив ланцюга вона, на жаль, не зможе. Вона лише підтверджує наявність або відсутність напруги в електромережі.
 2. Індикаторна викрутка-тестер зі світлодіодом. Принцип роботи з попереднім тестером у неї практично однакова. Різниця полягає в тому, що світлодіоди підходять для мереж з малою напругою (менше 60 В). Крім того, у такої викрутки є своє автономне джерело живлення - батарейки, також біполярний транзистор. За допомогою індикатора можна перевірити фазу контактним і безконтактним методом, а також упевнитися в цілісності ланцюга - кабелів, проводів і запобіжників.
 3. Універсальна викрутка-тестер, здатна визначити наявність або відсутність обривів або короткого замикання в електромережі. Цей індикатор підходить для перевірки побутових електроприладів, транспорту та інших пристроїв. На відміну від попередніх двох видів тестерів, дана викрутка повідомляє про напругу за допомогою звукового сигналу.

Великий вибір електромонтажних інструментів представлений на сторінках інтернет-магазину "Трудовик". Ми пропонуємо якісну продукцію від перевірених виробників і вигідні розцінки на представлені в каталозі товари. Ви можете купити індикаторну викрутку для вимірювання напруги з різним діапазоном електричного струму. Деякі моделі оснащені рідкокристалічним дисплеєм, що дуже зручно в експлуатації. Замовити викрутку-тестер можуть жителі будь-якого  міста України, оскільки доставка здійснюється за допомогою послуг однієї з транспортних компаній. Поспішайте придбати сучасний індикатор, який допоможе в у багатьох випадках самостійно усунути несправність.

Читать далее