Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Електромонтажний інструмент

Електромонтажний інструмент : великий асортимент в "Трудовику"

Для якісного виконання ремонтних та будівельних робіт необхідні знання та спеціальний електромонтажний інструмент. Перед їх проведенням потрібно ознайомитися з проектом, визначитися з черговістю процесів. Потім тільки складати набір необхідних інструментів. Правильність його вибору визначає результат електромонтажних робіт. Якщо майстер буде встановлювати розетку за допомогою зубила і молотка, ефективність такої праці буде мінімальною. Крім того, недотримання правил роботи і використання неналежного інструменту може привести до отримання травм через ураження струмом.

Перелік необхідних електромонтажних інструментів для роботи електрика

Електромонтажні роботи відрізняються складністю і мають свою специфіку в залежності від об'єкта. І виконувати ті чи інші завдання можуть електрики з різними допусками. Що стосується електромонтажного інструменту, то його комплектація також може відрізнятися, але в цілому список всього необхідного буде приблизно однаковим:

 • набір викруток: крім стандартного комплекту інструментів з ізольованими ручками, електрик в обов'язковому порядку повинен мати і індикаторну викрутку;
 • монтажний ніж з набором лез, а також спеціальний ручний інструмент для зняття ізоляції з проводів;
 • пасатижі для обрізки і скручування проводів;
 • професійні бокорізи з хорошими лезами;
 • молоток: він стане в нагоді не тільки для забивання цвяхів, але і для штроблення невеликих каналів при відсутності електричного штроборіза;
 • зубило: також знадобиться для прокладки штроб вручну;
 • круглогубці: для фігурного вигинання дроту в разі потреби;
 • обтискні кліщі: для з'єднання проводів.

Також в арсенал професійного електрика повинні входити різноманітні вимірювальні прилади. Для зберігання і транспортування ручного інструменту для електромонтажних робіт використовуються різноманітні ящики і кейси. З метою забезпечення зручності при монтажі спецодяг електриків забезпечується різноманітними кишенями, кріпленнями і петлями.

Асортимент електромонтажних інструментів на сайті trudovik.com.uа

У каталозі інтернет-магазину «Трудовик» представлено кілька категорій електромонтажних інструментів:

Прилади для видалення ізоляції. Вони можуть мати кілька варіацій. Їх конструкція залежить від типу використовуваного кабелю і площі свого перетину. Такий електромонтажний інструмент застосовують при прокладці електромережі. Він також актуальний при ремонті приладів і побутової техніки. Ми пропонуємо такі види електромонтажних інструментів:

 • автоматичні знімачі ізоляції: дуже зручні в застосуванні пристосування. Як правило, використовуються в професійному будівництві, так як дозволяють значно підвищити швидкість роботи. У нас можна купити такі інструменти для електриків від виробника Topex, які відрізняються надійністю і функціональністю;
 • кліщі для зняття ізоляції: робити це за допомогою звичайних ножів або плоскогубців не завжди зручно. Крім того, так можна пошкодити самі дроти. Якщо ж використовувати спеціальний інструмент, то процес не тільки прискориться, але і значно підвищиться його якість.

Паяльні інструменти і матеріали. Застосовуються для пайки і лудіння металевих деталей, пластика. З їх допомогою видаляють проржавіле кріплення і лакофарбові покриття. У нас можна купити паяльники різних видів і різної потужності. Вони підійдуть як для домашнього, так і для професійного застосування. Вибираючи паяльник, зверніть увагу на такі його характеристики:

 • потужність: малопотужні паяльники мають показники від 4 до 40 Вт, середньої потужності - від 40 до 60 Вт, а потужні - понад 100 Вт. Для роботи з проводкою вибирають, як правило, паяльники з низькою або середньою потужністю. Добре зарекомендували себе дворежимні паяльники, які споживають мало енергії в той час, коли не використовуються;
 • вага і розмір: оскільки дроти в своїй більшості мають невеликий розтин, то і для роботи з ними знадобиться легкий компактний паяльник, так як великим приладом буде складно виконувати тонку роботу. Електромонтажний інструмент повинен зручно лежати в руці і не ковзати;
 • додаткове обладнання: зробити робочий процес безпечним і ефективним допоможе використання додаткових підставок під паяльники, губок для очищення, оловоотсосів тощо.

У нас можна купити паяльники таких виробників, як Sparta, Work's, а також українських брендів. Ціна електромонтажного інструменту є доступною, а його якість - перевіреною. Крім того, ви можете знайти в каталозі паяльну пасту і припій, які дозволять без проблем виконати будь-які види робіт.

Тестери напруги. Призначені для пошуку прихованої проводки, місць розривів ланцюга, перевірки електроприладів при ремонті. Такі електромонтажні інструменти бувають наступних видів:

 • універсальні викрутки-тестери: самі ходові інструменти, які використовуються не тільки професійними електриками, а й у побуті, а також в ремонтних майстернях і сервісних центрах. Визначити наявність (або відсутність) розривів в електромережі можна якраз за допомогою таких викруток. Про наявність несправностей прилад, як правило, сповіщає звуковим сигналом;
 • тестери з неоновими лампами: за допомогою такої викрутки можна тільки з'ясувати, чи є напруга в електромережі (при його наявності засвітиться лампочка). Виявити обрив ланцюга такий пристрій не зможе;
 • індикаторна викрутка-тестер зі світлодіодом: вона функціонує за принципом тестера з неоновими лампами, але з тією лише різницею, що підходить для мереж з малою напругою. Викрутка працює від батарейок, а з її допомогою можна провести тест контактним і безконтактним способом, а також перевірити цілісність мережі.

Кожен професійний електрик або будь-який, хто береться за лагодження електромережі, розуміє, що від справності такого приладу залежить безпека, а то і життя самого оператора. Купуючи тестери напруги у нас, ви можете бути впевненими в тому, що такі електромонтажні інструменти вас не підведуть.

Мультиметри. Застосовуються для визначення показників напруги, опору, струму в електромережі. Прилади для професійних електриків, представлені у нас, відрізняються такими перевагами:

 • відповідають вітчизняним і європейським стандартам якості;
 • відрізняються точним виміром навіть слабких сигналів, так як мультиметри оснащені електронними підсилювачами. При цьому самі прилади на досліджуваний об'єкт не впливають і не змінюють показників;
 • захисні системи виключають перевантаження в роботі мультиметров; дані вимірювань зберігаються в пам'яті для подальшого порівняння.

Прилади мають надійну конструкцію і можуть використовуватися в самих різних умовах. Прогумований бампер корпусу вбереже мультиметр при падінні. Користуватися такими пристроями досить просто, але вони можуть значно полегшити роботу електриків.

Інструменти для зняття ізоляції. Інструмент дозволяє працювати з монтажним матеріалом різного діаметру. Щипці і кліщі використовуються для:

 • проведення електромонтажних робіт;
 • установки сигналізацій та інших видів охоронних систем;
 • прокладки телекомунікаційних мереж різних видів - стаціонарна телефонія, ТВ-і радіокабель, Інтернет.

Також за допомогою таких щипців можна обжимати неізольовані клеми і клеми в ланцюгах запалювання. Використовуються не тільки електриками, а й працівниками автосервісу.

Додаткові аксесуари для електромонтажних робіт (затяжні ремінці, скоби під кабель). Їх поява обумовлена ​​розробкою нових технологій в цій сфері. Такі аксесуари полегшують і підвищують результативність електромонтажних робіт.

Виникає закономірне питання: чи існують професійні та побутові вироби, чи відрізняються вони за вартістю і характеристикам. Однозначної відповіді на нього немає. Проте, хороший електрик користується тільки своїми інструментами.

Спеціаліст знає, що ізоляційне покриття пристосувань витримає напруження. Важливість вибору хороших, не зовсім дешевих електромонтажних інструментів стає зрозумілою, коли стикаєшся з небезпекою ураження струмом. Недорогі ручні пристосування часто виявляються неякісними. Краще замовити електромонтажні інструменти за вищою ціною, але з надійними характеристиками безпеки. Адже купити їх можуть жителі будь-якого регіону України (Одеси, Києва, Дніпропетровська (Дніпра), Харкова та інших). У цьому їм допоможе послуга доставки.

Читать далее