Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Мастильне устаткування

Мастильне устаткування для ефективного обслуговування машин і механізмів

Деталі, які труться є практично в будь-якому механізмі, а значить, питання їх регулярного та якісного мастила завжди залишається актуальним. Адже від цього багато в чому залежить їх безперебійна робота. Для того щоб забезпечити дозовану подачу мастильних матеріалів, створено спеціальне обладнання. Його використання гарантує повноцінний догляд за рухомими компонентами механізмів. В інтернет-магазині «Трудовик» ви зможете підібрати якісне мастильне обладнання,яке максимально відповідає необхідним потребам, і купити його за найоптимальнішою ціною. Його доставку «Нової поштою» або іншою компанією-перевізником ми забезпечимо в будь-яке місто України - Харків, Київ, Дніпро, Одесу, Львів і всі інші.

Мастильне устаткування в нашому каталозі

Устаткування для змащення в інтернет-магазині «Трудовик» представлено декількома видами, вибір яких визначається поставленими завданнями:

  • шприци для змащення, з допомогою яких точно розраховану кількість масла подається на певну деталь;
  • нагнітачі мастила, що представляють собою своєрідні насоси. При їх використанні великий обсяг мастильних матеріалів під високим тиском оперативно подається в потрібне місце;
  • маслянки різного об'єму, що дозволяють підтримувати робочий стан самих важкодоступних деталей і вузлів. Невисока вартість і зручність у використанні зумовили затребуваність цього виду обладнання для змащення.

Крім того, у нас ви можете недорого придбати муфти і шланги для мастильних шприців.

При виборі обладнання для змащення беруть до уваги обсяг ємності, в'язкість використовуваних масел, наявність систем регулювання і контролю. Для побутового використання часто буває досить дешево придбати невелику маслянку, для роботи в майстерні або на виробництві може знадобитися нагнітач. Але в будь-якому випадку застосування такого обладнання дозволить вам заощадити час при виконанні мастильних робіт і забезпечить їх високу ефективність. Ви зможете контролювати кількість мастила,що витрачається, подаючи її строго порційно. Надійні мастильні пристосування, замовити які ви можете в інтернет-магазині «Трудовик», здатні в значній мірі полегшити обслуговування будь-якої техніки. З їх допомогою подача мастила в важкодоступні місця буде відбуватися швидко і легко.

Читать далее